| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 6600  [Dalších 6480 >>]
tussi
  • 
20.11.2012 9:46:36
Jo a jeste- musi se tam vsech 12 vajec vlozit najednou?
tussi
  • 
20.11.2012 9:44:46
Shan- dekuju za odpoved. A dal se ptam - nevadi vajickam nechlazeni nebo to jednou denne na chvilku vypnes? Jak casto dolevas vodu? Mas kurata ze vsech vajicek? Mas ten radoby utz na vajicka?
Cim pak krmis kureci mimina?
BlankaD. 79715
19.11.2012 22:48:58
Ahoj ženy,
snad si na mě ještě pamatujete - dlouho jsem tu nebyla.
Teď jsem nakoukla, protože potřebuji inspiraci na Vánoce pro Víťu, a koukám, že je to všude stejné - také máme vše po starším a vůbec nevím, co mám nového pořizovat. Pro toho staršího (4) je to jednoduché - teď u nás letí zemědělské stroje od Brudera. Navíc musím vymýšlet dárky i od ostatních, protože ti dají peníze a prý kup jim co chceš a my jim to pak dáme...
Tak jsem zatím vymyslela hračku do vany (takovou fontánku), pak od Playmobilu zvukovou farmu se zvířátky pro nejmenší (určeno od 1,5 roku) a heboučkého plyšového medvěda (prcek se rád po něčem válí). Dál už ale nevím a to musím vymyslet ještě něco od nás a od prababičky. Jinak pro inspiraci - velký úspěch u nás má Geomag magnetická stavebnice pro nejmenší děti (s mořskými zvířátky) - tu už máme nějakou dobu a strašně ho baví dávat ty magnety třeba na futra nebo na ledničku. Jsou velké, tak jsou bezpečné, že je prcek nemůže spolknout, chrastí a můžou se brát i do vody. Ještě se malému strašně líbí bráchovo lego duplo.

Jinak u nás je to teď hrůza - starší je ve školce vždy maximálně týden a už dotáhne zase nějakou nemoc a pak ho mám další týden či dva doma - už jedeme asi 4. kolo ~a~ a pořád to nemá konce. Teď se bojím, jestli nemá spálu, protože ji mají ve školce a některé příznaky by tomu odpovídaly. Zítra půjdeme k doktorovi.
Mně se ta nákaza vždy promítne v nějakém zánětu - naposledy prsu - skončila jsem s ATB.
Ještě stále odsávám a dávám z lahvičky. Chtěla jsem s tím už seknout, protože mě právě začaly zlobit ty záněty. Jenže prcek mi nějak nechce jíst příkrmy, často do něj nedostanu nic než to mlíčko. Takže krmím 4x denně (v cca 7, 14, 20 a 2 hodin) po cca 190 ml. Z příkrmů jsem zkoušela kupované i vařené, i různou strukturu, ale celkem bez úspěchu.Už jsem z toho celkem bezradná. Vždy to vypadá, že mu to bude chutnat - dá první sousto, druhé a třetí už do něj nedostanu. Co vaříte vy? Prcek ale nevypadá, že by nějak živořil, jenom jsem domluvená s doktorem, že přijdeme na krevní obraz, kvůli obsahu železa.

Jinak Víteček měl teď v roce 9 kg a 74,5 cm. Zuby má všechny 1 a 2 a teď se mu už delší dobu klubou 4 (má tam chudák strašné boule a pořád ne a ne se prořezat). Ještě sám nechodí, jenom kolem nábytku.

Tak to je zatím vše, co mě napadlo, zkusím se sem dostat častěji...
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
19.11.2012 20:54:15
Tussi - líheń máme plně automatickou ...king suro (lihen.cz) není sice moc velká(24ks slepičích vajec), ale vyplatí se to. Máš to pod kontrolou a hlavně líhneš jak si usmyslíš a nemusíš čekat na kvočny. Nedávno jsme měli nějaký problém a pán ho s námi vyřešil i přes víkend a přes meil. Pokud jsi někdy viděla na čt1 pořad FARMA, tak tu líheń mají taky od něj.máme jí už 3roky.....
tussi
  • 
19.11.2012 13:23:18
SHAN-
mate lihen? vyplati se?
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
16.11.2012 10:15:02
No Hana má ráda te´d vkládačky kostiček různých tvarů, Emu to nebralo, ona u toho vydrží dlouho a pak neustáel dokola vyndává a vrací zpět pastelky do krabičky...
tak jsem namyslela ještě pro abičky nějaké hračky do vany, holky se koupou spolu a využijí to a vodolepky...
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
16.11.2012 10:12:30
ahoj holky, te´d moc nestíhám, mám od včera doma Emču a bdue i příští týden, je nemocná...
Dodatečně gratuluji našemu poslednímu ročňátku!!! U nás se lítá jako drak už clekem, venku už se taky daří, ale někdy chce lozit...zrovan te´d jsem ji sundávala ze židličky Emčine, stála na ni brala věcy na parapetu na okně...
Hezky znakuje, nově asi hodiny a bolí. To jsme ráda, už to dokáže říct, ež ji něco bolí, když se bouchne, už znak používá...

jinak si te´d nic nevybavím tak rychle... bacili hoďte někam, nemaroďte!!!! je mi líto všech tady marůdků :o(( ~;((~;((
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
15.11.2012 16:08:03
Mamul ani neliší. takové ty interaktivní hračky jsou na stejné brdo. Autíček máme taky dost a to ještě po mém nejmladším bráchovi. Terezka vždycky dostávala hromady dárku, ze všeho trošku. Třeba teď chce na narozky pinkie pie chodící miminko a princeznu Cadance. v katalogách ležíme pořád~d~.... prostě musím vymyslet dárky ještě pro babičky....taky hledám hodně inspirace tady, ale třeba netusím co chlapům
mamula+3 117325
15.11.2012 11:09:29
Ahojky,tak jsem vás dočetla, marodům přeji brzké uzdravení.
Trochu info od nás-o podzimkách jsme předělali starším klukům pokoj,mají teď vysoké postele a pod nimi místo na stůl a na hraní,jsou tam teď naprosto spokojení:-)

Matýsek je pořád pohodář, jen v noci trochu bojujeme.Pořád se budí na kojení( teda spíš na pomazleni) a někdy je to už fakt hrůza:-) Ale je to naposledy,tak to vydržím,že~;)

O víkendu jsme byli naklupit nějaké dárky,ještě klukům nějaké LEGO a hlavně vymyslet něco Matymu. Má spoustu hraček po klukách,tak nějak nevím,co vymyslet~:-DSHAN-a to ty máš aspoň holku a kluka,tak se hračky trochu liší~:-D
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
14.11.2012 23:40:25
Kkkarinko, u nás takové hraní taky vydrží jen chvilku. Stačí opravdu pár minut a už musíme měnit hračku za jinou se kterou se dělá úplně něco jiného. Rád si háže balonkem, nebo staví kelíšky a boří kostky. Prozatím vydrží dlouho na odrážedle a hodně má rád hrající hudební hračky nebo muziku jen tak. Rád u toho tancuje.

Dneska tchánovci přivezli po týdnu Terezku. To najednou bylo hluku. Ustlali jsme si v obýváku a budeme spát spolu. Moc mi chyběla a Peťka má konečně parťačku na hlouposti.
Ke všemu tchánovci sehnali zvlhčovač vzduchu. Je to ohromná věcicčka a opravdu se vzduch v místnosti po chvilce změnil. takže doufáme, že se Peťkovi bude líp dýchat.

jak jste na tom s dárečkama na vánoce. Já mám zatím jeden a to auto, takový náklaďák s legem. Jsem krkavčí matka a dárky kupuju jen Terezce~t~ Vždycky když chci něco koupit, tak zjistím, že doma už podobnou hračku máme. je to fakt těžký..co budu dělat u třetího dítka~t~ ~y~~3~
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 6600  [Dalších 6480 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.