| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 6600  [Dalších 6490 >>]
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
22.11.2012 13:40:23
shan, stíháš toho děsně moc!!!!! Zvířátka, koukám. Já bych na to neměla asi ani nervy, ani trpělovist, já tak zvířátko na mazlení a hotovo :o)
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
21.11.2012 18:43:53
Tussi - nenene, vajíčka můžeš sbírat až 7 dní což je optimální doba. Ale, musíš je skladovat v chladném prostředí (ne lednice :-) ) a každý den je obracíš - jeden den špičkou nahoru a druhý den špičkou dolů a tak každý den. Pak zapneš líheń necháš jí vyhřát na správnou teplotu a dáš tam vajíčka špičkou dolů(te´d se jen modlím, že jsem to nenapsala blbě). vajíčka musí být očištěné od bahna, trusu ...stačí na to pouze smirkový papír. No a pak za 21 dní uvidíš, co se ti vylíhne.
Králíky už máme. Dokonce jsme už připustili samici, ale bohužel hnízdo rozházela a mimuška nám umřela. Teď je podruhé připuštěna, tak uvidíme....
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
21.11.2012 10:55:20
Jídlo: hanka jí téměř vše co my, míň solím a kořením... Včera masíčko na prudko s bramborem... už jí i pečivo s medem...kojím jen přes noc cca 2x, ale v noci začlala ze dne na den plakat, tak si ji beru do postele... tam se hnedak přitiskne a chrní, potřebuje najednou víc kontaktu... U Emči to neznám, ta s náma nidky nespala...
taky jsem ji jeden večer msuela nechat vyřvat, taky ze dne na den chtěla být s náma, byla takto do skoro 23h, padala únavou ,ale pokud jsme ji uložial řev. nakoenc jsme ji pevně držela a po 15minutým řevu spala, druhý den to stejný, ale to jsem ji dala do psotýlyk a po hodinovým řevu spala, teď už jen zafňuká...
ale trápí mě to, navíc jedeme na Silvestra pryč všichni, tak nevím, jak to tam bude...
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
21.11.2012 10:50:53
a jelikož Hanka začíná malovat a moc ji to tužkama nejde, přemýšlím o tomhle..

http://www.funkids.cz/cz/menu/336/katalog-hracek/hracky-dle-znacky/ses/clanek-27465-ses-barevna-kulicka-0242/

taky řeším pro babičky, pro tety, pro prababičku, pro dědu dárky pro obě a to tak, aby jsme se tu i vešli, že... pro Emču je to také jednodušší, ale těm prckům ,ale snad to mám vše asi...
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
21.11.2012 10:46:11
ahoj holky, mám typ pro prcky, hana si te´d hodně vyhraje s igráčkama i s jejich autíčkama, vlasy máme dole(/ona je Emča na nich stejěn nemá ráda) ta kdostane igráčka nějakýh ov autě, doam už jich máme asi 7, tak přibude další, s autíčky máme jen dva :o))

mám od minulýho týdne doam Emču, Hanka mi začla lozit na křesla, židličky, postele... tak je veselo, snaží se doma utíkat, ale je to sranda a stále strašně krásně vítá jejím upištěným "ahojííí" .o)

a ještě jeden typ, Hanka začíná jezdit na odrážedle, nemá klasické enduro, to máme na ven, ale má jiné a už na něm hezky couvá, začla včera...
tussi
  • 
20.11.2012 21:16:35
tyjo, Shan... diky moc a moc za instruktaz.
My ted mame 8 slepic, a treba dnes bylo 5 vajec. Takze kdybych mela lihen, prdnu je do lihne, za tyden zjistim uspesnost kohouta a celkem za 21dni mam 5 kurat?

Co ty kraliky, budete chovat? Ze bych zase na oplatku se podelila ja o sve vedomosti;)

Jinak, zeny, hra na vkladani tvaru je dost zradna. Domi se takhle pokusil protahnout piskot krajecem vajicek.... snad mi Jezisek donese novy krajec... (Ze piskot zustal bez nasledku nemusim zduraznovat) :D
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
20.11.2012 14:40:41
Blanko. Pokud je tvůj tatínek taky z Prahy, tak mrkni na tento odkaz http://www.ifauna.cz/drubez/inzerce/r/?q=araukany&kraj=A&kat=100 pokud není, tak si najdi ve vyhledávači příslušný kraj.
Tussi na fauně ti toho taky hodně poradí a najdeš všechno. Já zrovna potřebuju udat chovný pár pižmovek a vůbec se mi nedaří ~a~
BlankaD. 79715
20.11.2012 13:05:00
Shan - nevíš náááhodou, kdo by prodával kuřata nebo slepice Araukany, když už je tu nahozené toto téma? Taťka je shání.
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
20.11.2012 10:37:14
Tussi- jo ještě to krmení. Mají pro kuřata(kachňata, krůty..) směsi začínáš vždy 1. K1 - kuřata, VKCH1 kachňata, BR1 brojlery...po 3 týdnech přidáváš krájené kopřivy, strouhanou mrkev, vařené brambory, máčené pečivo.... později i zrní. Jo a musíš jim svítit. Podle velikosti bedny(zakrytou nějakým oknem a dekou). Ze začátku potřebují větší teplo, takže svítíme 60w, pak za 3 týdny měníme na 25w, ale opravdu to záleží na velikosti bedny a počtu kuřat, takže třeba nemusíš dávat hned 60w, ale můžeš dát 40w žárovku. Pokud jsou v klidu a nepípají je jim teplo a jsou spokojené. Pokud jsou nasmrskané u žárovky, tak tam mají teplo, pokud jsou roztahané po celé bedně, tak tam mají teplo, ale pokud jsou někde v rohu, kde je fuga na vzduch a oni leží u ní s otevřenými zobáčky, tak tam mají přetopeno a musíš ubrat v pokrývce či žárovce. Svítí se jim 24h denně. pak po 7-8 týdnech můžeš vypínat na den a zapínat pouze na noc. Pak to omezit úplně, ale snažit se je stále držet v teple.
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
20.11.2012 10:29:44
Tussi- ano musí se vložit těch 24 vajec najednou, jelikož ke konci měníš teplotu a vlhkost. Vajíčka se chladí po 7.dnech, kdy je tedy i prosvětlujeme a zjišťujeme oplodněnost. Vodu dáváme do pet lahve a ono si to samo koriguje kolik vody vtáhne a potřebuje. Vesměs se vylíhne všechno, tedy podle toho jak je kohout funkční. I nám se jednou stalo, že po 7 dnech jsme museli nasadit nové vajíčka, jelikož byli prázdné. Vajíčka se obrací sama, jelikož je líheň postavena do takové kolébky a ta se naklání pozvolna na jednu a pak druhou stranu.3 dny před líhnutím se z kolébky vytáhne a nechá se stát na rovném povrchu.
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 6600  [Dalších 6490 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.