| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 28939  [Dalších 28819 >>]
Rybka24 94386
21.11.2010 6:51:14
Já teda dávala synovi jen tučné nebo polotučné dle rady doktorky. Ale u Bety začnu s jogurtama až za měsíc. On každá doktorka říká něco jinýho. Ta moje, že až od ukonč.9.měsíce. Ono je to asi celkem ale jedno. Vám všem děti tak baští a ta naše slečna si dává jen oběd a kašičku na večer a nic jinýho.
Myšička21 98603
20.11.2010 22:52:57
Rybko, díky moc ~;) u té Dobré mámy, sem cenu nějak neřešila, spíš jsem podlehla reklamě a myslela si, že je to něco dobrého. Activi nemám ráda ani já a malé taky moc nejela a díky její tekutosti ja opravdu nakonec vypila z flašky, resp. učícího hrnečku. Lžičkou se to fakt nedalo ~a~
Jaký obsah tuku v jogurtech je pro děti ok? Někde jsem četla, že by to nemělo přesáhnout tuším že to bylo 3%? Nebo 5%? Vím že se nedoporučují ty extra smetanové... a odtučněné prý už vůbec...
Holky, vy co dáváte jogurty, tak dáváte každý den? Mám kamarádku, co dá třeba i 2 za den, ale mně to přijde moc ~d~ Myslím, že tak 4x-5x do týdne by mohlo stačit ne? Však je ještě kojená a ani já ani manžel taky nejíme jogurt každý den. S masem je to podobné, dávám malé tak 4x-5x do týdne maso 1x žloutek a ty zbývající 2 dny má jen zeleninu, neochuzuji ji tím o nic, že ne? Nebo mám dávat maso i jogurty každý den? Ovoce má tedy každý den určitě ~:-D~w~
Rybka24 94386
20.11.2010 7:42:25
Activia je taky bezva. Z té dobré mámy si hlavu rozhodně nedělej. Myslela jsem to tak, že neni pro malé děti nejlepší kvůli látkám, které dělají konzistenci, ale to je to samé co třeba jogurt srdíčko a podobné levné jogurty. Cena často bohužel odpovídá i kvalitě. Jogurt za 3,4kč je prostě vždycky horší. Někdy kupuju ale i billa clever bílý (od holandie,jen jiný kelímek. Vpodstaě všechny bílé jogurty jsou dobré, jen kdyby si mohl člověk vybrat, tak bych doporučila ty s probiotikama (bifidobakterie, laktobacily), pak člověk nemusí řešit tu reklamu co běží tady postraně na ten bifiform. Omlouvám se za délku. Je pro mě težké to shrnout do pár řádků.
Myšička21 98603
19.11.2010 19:18:47
Jani, ono je fakt, že těch 7,5kg mi stačí, ono i to je víc než dost, přeci jen už to není 2,5kg jako když jsme přišly domů z porodky, to bylo peříčko ~:-D
Jana Buřič 106614
19.11.2010 16:47:08
Ono není co dohánět...taky se holka pořádně už pronese~:-D
Myšička21 98603
19.11.2010 15:20:11
Nelisaro, Penicil jsem nebrala, na ten jsem alergická, ale brala jsem 2x jiná antibiotika. Mělo by to být v pohodě ~;)
Teda holky, vy jste oproti nám všichni tak veliký, Kiki byla má 8,5 měsíců a má 7,5kg a 67cm... naše mimčo no ~p~~y~ No, vím že jsou i menší děti, ale oproti vám jsme fakt drobci :-) ale nebojte doženeme to ~y~
Jana Buřič 106614
19.11.2010 14:37:30
joooo...ovladač to je bezva hračka i u nás ~:-D.My sedíme krásně...lezem o stošest a už se i zvedáme...nějaký fofr.Nic,nic ...a pak všechno najednou.Zdárně už máme i jednu bouli.
Nelisara 109448
19.11.2010 14:12:40
Tak taky hlásím ,malá má 72 cm a 8350 g.Mám dotaz-brala jste některá penicilín při kojení? Zoubky zatím žádný,jak tak čtu,tak jsme asi poslední bezzubáci.No a sezení zvládá malá jen s podepřenou rukou.Největší radost má když jí půjčíme ovladač od televize,to jdou všechny hračky stranou~z~.~3~
Jana Buřič 106614
19.11.2010 13:47:17
Ahoj,
dlouho jsem tu nebyla.Tak jsme byli na 8.měsíční prohlídce a měříme 74 cm a vážíme 9470g....žádný drobek ~;)
Spánek nic moc.Od té doby co rostou zuby....ale zase mi přijde,že je strašně neklidná při spánku....hodně se v posteli přetáčí,takže místo hlavy má nohy atd.Pak máme stavy,že se probudí ráno v 1 hod. a haha...jsem tady,plná života,kdo si se mnou bude hrát...ufffff~h~.
Chci se zeptat,jak jste naučily děti pít z hrnečku??Zatím jako pití má jenom mlíčko,ale hrńeček nechce...spíš ho jenom kouše a nesaje....nevím jak na to.Asi trpělivost,co??~:-D
Hezký víkend
Myšička21 98603
19.11.2010 12:44:39
Ahoj lidičky, dlouho jsem tu nebyla, nějak jsem teď na tom netu méně často, na jednu stranu dobře :-) njn, méně kojím ~t~
Rybko, můžu se tě zeptat k těm jogurtům jaký je krom Holandie ještě dobrý? Malá k tomu chce vždy ještě nějaký ovoce, když jsme doma, tak jí to zamíchám do jogurtu, takže mi ten kelímek celý nesní ~a~ Juj, dneska jsem malý dala zrovna tu dobrou mámu ~7~ A pro nás jako dospěláky je dobrá? Co je tedy ještě ok z těch menších kelímků? Ta Activie? Mi ale přijde děsně tekutá, spíš na pití než jezení lžičkou ~d~
Koukám že jste řešili i kašičky, Leonko, na krupičce je ale psáno že je až pro děti od 1 roku, nevadí to tedy nějak? Mám trochu strach jí to dát ~d~ ale už jsem o tom taky uvažovala. Děláme ty instantní, nejvíc jí asi chutná Sunarka a i se nejlíp rozmíchává. Pak jsme zkoušeli od Nestlé, ta je ok,od Hami taky baští a Baby love taktéž, teď jsem zkusila Humanu, ta je o dost levnější, ale nevím jestli to pak třeba není na úkor kvality, máte s tím některá zkušenosti? Nebo nezkoušeli jste třeba slabší vývar z ovesných vloček? Když se k tomu přidá nějaká UM či MM, tak by to mohlo být taky dobrý nebo ne? Je fakt, že jsme měli zpočátku problém s lepkem, ale už je to snad ok, tedy alespoň pšenice jo, ale chtěla bych ty ostatní obiloviny vyzkoušet odděleně a nevím jestli se vše dělá samostatně v instantních kaších, většinou je to porůznu namíchané....~d~

Jo a jinak jsme 28.2. a stále nelezeme jen se začíná plazit, otáčí se když má náladu, ale pořád chce sedět a to jí jde skvěte ~;) a jakmile má možnost zapřít nožky a za cokoliv se přitáhnout tak se staví :-)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 28939  [Dalších 28819 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.