| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 28939  [Dalších 28809 >>]
Lea+Denielek+// 101724
19.11.2010 11:27:00
Rybko-My dáváme Actívii

No jinak jednu lžíci krupičky uvařím ve 150ml vody a po uvaření zamíchám 5lžiček sunaru a přisladím glukozou...Moc mu to chutná a jak říkám spí celou noc...
Rybka24 94386
17.11.2010 9:37:22
Maminky, mě to nedá se nezapojit do diskuse o jogurtech. Bakalářku a diplomku jsem psala na probiotika a jogurtové kultury. Dětem bych vůbec dobrou mámu nedávala. Je plná cukrů a škrobů. Ani nesplňovala jednou vyhlášku o minimálním počtu jogurtové kultury...česky řečeno, nebylo jich tam moc živých. Snad to byla jen vyjímka, ale nejíme to. Dětem oběma dávám bílou holandii. Synáčka jsem naučila na ten kelímek už odmalička a má rád i bílou neslazenou ve třech letech. Anebo jakýkoliv jiný jogurt s bifidobakteriema.
Z+2 109449
16.11.2010 12:55:51
Jo a spánek do 8 do rána závidím. Dnes jsem s Tondou vstával v 4:30 a do rána jsme si hráli. Minimálně on se tvářil strašně spokojeně. ~a~ V poslední době spí Tonda hodně přerušovaně, ale tak jednou za 5 dní dá celou noc. Bohužel se nám nedaří vychytat důvody. Asi s tím souvisí jak zuby, tak teď uši, tak rýma a únava. První půlrok kdy spal celé noci byl, daleko příjemnější. Nějak máme oba s manželkou problém, se s tím teď srovnat.
Z+2 109449
16.11.2010 12:51:11
Tonda snídá sladkou Aktívii. Většinou mu chutná. Jinak jídlo moc neřešíme. Už ochutnal i psí granule a zdá se, že mu chutnaly. Ale většinou dostává jogurt k snídani. Zeleninomasovou skleničku k obědu, k svačinkám přesnídávky a k večeři kaši. Občas nějaké pečivo a před spaním sunar. Tak jednou za den a jednou za noc je kojenej, když se teda vzbudí. Tak takhle je to u nás.
Dost často dostane i něco od nás z talíře. Miluje paštiku a všechno co je dostatečně slané. Teď třeba mořskou vodu do nosu. Většinou má rychlejší jazyk než pečujcí osoba kapesník. ~;)
motylek.24 107338
16.11.2010 12:27:52
Já jogurt zkoušela už několikrát, dávala jsem bílý, s tím jsem neuspěla, pak bílý s ovocem, to jsem taky neuspěla, tak jsem dala dobrou mámu a trochu mi snědla, ale žádná sláva, nám ani moc nejedou přesnídávky, ještě, že jí aspoň zeleninové příkrmy~:-D
jity1 110006
15.11.2010 23:19:36
Já chci taky miminko,který bude spinkat až do osmi do rána ~:-D Ať dám jakoukoli kaši, stejně se mi Kačenka ještě tak 3x v noci vzbudí na kojení. A jak děláte krupičku? Slyšela jsem,že pro děti se má nejdřív namočit ve vodě,pak uvařit a naředit sunarem. Už dáváte mléčné výrobky? Zkoušela jsem trochu jogurtu a Kačka dlabala jak nezavřená ~w~ ~t~
Lea+Denielek+// 101724
15.11.2010 20:41:54
Ahoj Maminy...
My jsme také dostávali obě očkování najednou...Vždy jsme měli jen horečku,ale dostal čípek a bylo to dobré...Jinak naprosto bezproblémů...
S kašičkama od Hami jsem naprosto spokojená,ale klasická krupička 1.výjde levnějc a za 2.Mu moc chutná.Vždy jí osladím glukozou a občas do ní přidám nalámanou děckou sušenku od Nestlé...(jsou to takoví medvídci a chutnají jako BeBe sušenky)A to se pak oblizuje až za ušima...Sice ráda kupuji kašičky od Hami,ale zdají se mi zbytečně předražené...Natože jí máme na 4-5dní...Tak vždy kupuji v tesku 2+1zdarma...
Každopádně ať malému udělám jakoukoliv kašičku zhamá jí a spinká až do 8do rána
motylek.24 107338
14.11.2010 12:12:44
S příkrmama od Hami jsem spokojená, ale kaši jsem nezkoušela. Od mala měla malá problémy s prdíkama, takže já jí na noc vařila a stále vařím odvar z vloček, on pak, když se tam nasype nutroš, tak je to husté jak kaše.~;)
motylek.24 107338
14.11.2010 12:10:50
Tak naše dr nám hexa a pneumokoka očkovala vždy s odstupem 14 dnů, sice to je 6 injekcí po 14 dnech, ale jsem docela ráda, že jí to nepíchá najednou. Malá měla reakci jen na první hexa, pak už ne.:-)
jity1 110006
13.11.2010 23:30:06
Jakou máte zkušenost s kašemi Hami? Přijde mi,že to Kačku moc nezasytí :-( Teď jsem jí koupila Nestlé a v noci spinká mnohem líp,tak by mě zajímalo,jestli to může být tím ~w~
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 28939  [Dalších 28809 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.