| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 28939  [Dalších 28829 >>]
Myšička21 98603
2.12.2010 10:49:36
Iss, já Kiki žloutek normálně dávám a moc jí chutná ~j~ normálně uvařím vajíčko na tvrdo, žloutek vyloupnu a rozmíchám jí to do zeleninky, ale má ho ráda i samotný ~w~ Myslím si, že děti občas potřebují bílkoviny i z jiných zdrojů než z masa a vaječný žloutek je jistě dobrou "náhradou", ale samozřejmě ho nemůže mít každý den, dávám 1-2x do týdne. Když vaříme vajíčka na chlebíčky, tak dostane kousek žloutku jen tak na špičku lžičky ~w~ smutně na nás totiž kouká, tak aby se necítila odstrčená ~m~
Jana Buřič 106614
29.11.2010 16:44:44
tak to jenom závidím (trochu) ~;).Majda taky spala dobře,ale od té doby,co rostou zuby,tak se to vše přehodilo,tak se taky budu muset zvykat ~:-D
Lea+Denielek+// 101724
29.11.2010 10:03:07
Ahoj maminky tak jak tu čtu tak mám opravdu milionové miminko...V 8 ho dám do postýlky a o půl 9 už spinká...A bezpřerušení spinká do těch 7-8...Já už si na to tak zvykla,že kdyby se to nějak pokazilo tak bych se asi zbláznila:)
ISSBIAX + 2 100431
27.11.2010 18:43:49
Ahojte maminky, chtěla bych se jen zeptat jaké máte zkušenosti s podáváním toho žloutku, co si o tom myslíte atd. děkuji.
motylek.24 107338
23.11.2010 11:02:30
Ahoj maminky, já se vrátím ještě k těm jogurtům. Já malé dávám sladkou activii a i dobrou mámu, protože ona mi žádný jiný jogurt nechce a už vůbec ne bílý neslazený. Zkoušela jsem jí dávat i do toho ovoce, ale ani to nechtěla. Každá dr je jiná, mojí kamarádce třeba tu Dobrou mámu doporučila. No naše Karolínka je tak trochu vybíravka, třeba vůbec nechce ovoce, ani banán, ani jablko a přesnídávku mi sní jen jablíčkovou.~w~ V pondělí jdeme na 8mi měsíční prohlídku, tak pak písnu, jak jsme na tom my:-)
jity1 110006
22.11.2010 23:13:45
Díky všem za rady k usínání :-) Dneska mi Kačenka usnula až chvíli před devátou a je skoro čtvrt na dvanáct a pořád spí!!! ~g~ ~h~ Tak to asi takhle budeme aplikovat dál ~b~ Třeba až budou zuby,bude to lepší (zatím nemáme nic ~d~
Myšička21 98603
22.11.2010 18:15:10
Tak sem si to celý nechtěně smazala ~n~

Koukám, že se to tu hemží nespavci ~a~~h~ Jsme na tom podobně, ale lepší se to ~;)~6~ tedy pokud nás nebudí zuby...
Jity, já jsem vypozorovala, že když mi malá usne kolem 20hod. nebo před, tak se mi taky vzbudí tak za hoďku a "straší" do 2 či do 3 do rána ~Rv dávám jí spát kolem 22 a pak spinká v pohodě do 5 do rána kdy se nají a spinká dál do 8 či 9 ~;) občas usne dřív, ale nedávám jí před 21, aby nebyla protivná a utahaná, tak ji nechám spát mezi 18 a 19 tak půl hoďky a docela nám to funguje ~;)
Jani, my máme taky divocha ~;) tedy ne až takového, ale máme postýlku přiraženou k posteli tudíž jsme tam 4.stranu nedávali a může volně cestovat i k nám do postele a během spaní se tam pravidelně posouvá ~t~ několikrát jsem ji i pozorovala a vždy se nejprve pečlivě rozhlídne jestli jí nikdo nepozoruje a pak se teprve přesune ~t~
Jana Buřič 106614
22.11.2010 8:22:10
Máme bohužel stejný problém.Všichni okolo mě říkají,jak jim mimi spinká a u nás je to obráceně.Přijde mi strašně neklidná při spánku a pak k ránu se strašně vrtí...až mám pocit,že se v té postýlce snad pomlátí.To je ze zad na břicho...z břicha na bok.....atd.Párkrát se bouchne o šprucle a pak ze vzbudí.A to mám v postýlce i molitanové ohrádky.Tak SNAD to někdy přejde~6~
Lenka a zlatíčka 56804
22.11.2010 7:47:43
Jity, jak spí v podvečír?
Zkusi jí dát spát mezi 5 a 6 - třeba i jen na 20 minut. Třeba i do kočárku a vozit, jen aby usnula.
Pak mě taky napadá, jestli malá nepřechází, nebo v nedávné době nepřešla ze 3 spánků na 2...to pak někdy trvá, než se srovná...pak bych vydržela a zkusila navečír uspat ~;)

Myško, jogurty ideálně kolem 3% tuku, ale můžou být i smetanové. Nemají se dávat přetučnělé a přeslazené krémy, jako jsou Pribináky apod.
Jogurt můžeš a nemusíš dávat každý den. Záleží, jak moc kojíš. Pokud už bys nekojila, tak bych dávala denně.
Maso dávám tak 5x týdně. Někdo dává denně, někdo míň. Naše Dr. před 3 letdy doporučovala 4x týdně + 1x žloudek, teď pro změnu doporučuje 6-7x týdně a třeba za 5 let bude doporučovat 2x nebo 10x týdně ~t~
Podle mě žádná věda, všechno podle citu a částečně podle doporučení ~R^
jity1 110006
21.11.2010 23:51:32
Pomoc pomoc!Nemáte někdo trik na usínání a následné dobré spaní? Kačenka (ať jde spát kdykoli večer) spí hodinku a pak je vzhůru. Dám jí spát třeba v půl osmé, a kolem půl deváté je vzhůru, plná života. Cvičí, hejká, pak už ale začne být protivná ale na spaní to pořád není :-( Dneska s námi byla v obýváku od půl deváté do půl dvanácté (s neúspěšnýma přestávkama,kdy jsem jí strkala do postýlky v naději,že bude spát ~6~ ale akorát brečela ~n~
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 28939  [Dalších 28829 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.