| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 28939  [Dalších 28839 >>]
Jana Buřič 106614
9.12.2010 12:40:34
Ahoj,
ještě jsem se chtěla zeptat.Nemáte zkušenosti,kdy kupovat první botičky???Ale nemyslím capáčky.A jak se zjišťuje velikost botek??
Děkuji
Jana Buřič 106614
8.12.2010 16:22:04
Ahoj,
tak jsem tu zas po delší době.Majda leze jak ďas a už se začala i stavět o veškerý n ábytek,tak musím ty pády minimalizovat,páč ty dopady jsou tvrdé ~;).Takže teď užř vážně nic nestihnu doma,protože jí stojím za zadkem ~:-D ....ale je to šikulka.Spánek se pořád neupravil.....v postýlce dost cestuje.....min.4x za noc vzhůru.Dost často má děsivé sny,což nevím,jestli je normální.Jsou to šoky....spíte a pak neutišující,srdcervoucí pláč.Kde se to v těch dětech bere.Ale přes den je Majdulenka vysmátá.
Myšička21 98603
7.12.2010 19:12:25
Jj, u nás je to taky tak :-) ale na co je taťka dobrej a důležitej je uspávání, mně usne jedině s prsem v puse, někdy ani to ne, ale tatínek dokže uspat během 5 minut :-) zpívá písničky, tak si malá možná říká že raději usne aby už byl zticha ~t~
Lea+Denielek+// 101724
7.12.2010 13:34:43
No u nás je to taky tak...Když ho má přítel tak si dokáže hrát bůh ví jak dlouho...A dokonce někdy i Pavla odstrkuje když chce abych něco udělala já.Třeba mu dala napít nebo najíst...Některá miminka jsou hold mamánci :-)Ale neboj až budou větší tak zase budou chtít tatínka a mamkabude jen ta co dá najíst a mapít~y~
Z+2 109449
7.12.2010 11:24:08
Ahoj. Chtěl jsem se zeptat, jestli vaše děti dělají rozdíl mezi rodiči (hlídači). Tonda když je se mnou, tak si v klídku sám hraje dokud nemá hlad, žízeň a to klidně i 2 hodinky. Maximálně se vzruší pokud odejdu z místnosti, ale pokud se rychle vrátím, tak to jen zkontroluje a věnuje se dál své činnosti. Pokud je s manželkou, tak si vydrží hrát maximálně 5-10 minut a pak je na ní zavěšenej. Jak je to u vás?
Lea+Denielek+// 101724
6.12.2010 16:20:57
Ahoj holky nám Denielek taky neleze sedí jen,když ho posadíme...Ze začátku jsem si také dělala starosti,ale každé dítě je jiné některé leze už v 7 měsících,některé déle a některé vůbec a začne se rovnou učit chodit a pak teprva lézt...Sice mě to mrzí,že neleze,ale asi se s tím nic nedá dělat...
Markéta
  • 
5.12.2010 17:04:43
Ahoj, naše malá se taky narodila na konci března a lézt začala až před týdnem, až když sem jí svlékla a dala na naší postel, začala se kolíbat a plazit za její oblíbenou hračkou a po týdnu už se přitahuje ručičkama, jde to pak hrozně rychle. Taky už sem byla trochu nervozní :-) všechny stejně staré děti už dávno lezli a už i sedí. Naše dcerka teda ještě nesedí, ale to se prý taky nemá uspěchat, ikdyž při hraní by to už bylo dobré, aby sedila ;)
Lenka a zlatíčka 56804
4.12.2010 22:50:16
Rybko, zrovna jsem se vrátila z návštěvy od kamarádky. Má holčičku narozenou 16. února a plazit, lézt a stoupat si začala během 14 dnů...těchlech posledních ~;)
Rybka24 94386
4.12.2010 22:13:29
Sice se naše malá narodila ke konci března, ale připadá mi, že už by se mohla aspoň plazit a lézt.Jak jste na tom vy? Vím, že se nikdy děti srovnávat nemají, ale nevím, jestli to už nemám nějak řešit???
ISSBIAX + 2 100431
2.12.2010 20:55:59
Díky za odpověď, hned zítra vyzkouším :)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 28939  [Dalších 28839 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.