| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 42709  [Dalších 42639 >>]
Jana, Adámek a Eliška 81226
1.12.2011 8:02:24
Tak ještě jednou a lépe. ~t~


Všechno nejlepší dnešním třem oslavencům z řad Prosinčátek - krásné narozeniny a hodně dárečků

Vanesce


Luboškovi


Kubíkovi




Také dnes všechno nejlepší ke krásným půl-kulatinám

L i l l u

Jana, Adámek a Eliška 81226
1.12.2011 7:59:46

Všechno nejlepší dnešním třem oslavencům z řad Prosinčátek - krásné narozeniny a hodně dárečků












Také dnes všechno nejlepší ke krásným půl-kulatinám



Mirka+L+O 83098
1.12.2011 7:40:58
Dani a nemyslím, že bys z toho měla být nešťastná... prostě to tak je.. a není to vůbec žádná ostuda.. a navíc, třeba je s Domčou všechno v pohodě (moc bych ti to přála)... a ty to vnímáš víc citlivěj, jako každá mamina.. já si taky někdy na děti stěžuju.. a lidi řeknou, že to tak vůbec není:-).. ale jak říkáš, lepší je dřív než to řešit potom ve škole.. hlavně pro klid tvé dušičky. Držím palečky!!!!
Mirka+L+O 83098
1.12.2011 7:38:12
Ještěže tu Janču máme a myslí na všechny prosinčátka a posílá jim tu nádherné obrázky...:-)
Jinak dneska KUBÍČKOVI, VANESCE A LUBOŠKOVI všechno nejlepší k třetím narozeninám:-)

U nás to probíhá docela v pohodě, bez plínek jsme asi od března a to komplet, během 14 dnů přestal i v noci... takže máme klídek... jinak Ondra je šíleně ukecaný... akorát mluví nějakým neznámým jazykem:-).. všude cpe H, takže místo Linda je třeba Hinda... a pak místo K říká T.. ale na druhou stranu mu jdou krásně sykavky a č a š:-).. takže tuhle říkal Lindě, ať mu NAVAHÍ TU ČOTOHÁDU:-).. máme doma veselo:-).. chodí do školky na pět dnů v měsíci, ale většinou to protrpí, tak jsem zvědavá, jak si povede po novém roce, kdy půjde natvrdo:-D
Dani+Kuba00+Karol06+Domík08 80467
30.11.2011 8:50:42
Ahoj Ahoj Ahoj,
tak se zase po dlouhé době hlásím ~f~

Našim prosinčátkům všechno nejlepší k 3. narozeninám ~x~ - dodatečně i předběžně.. ~m~

Hlášení od nás.. Dominik je od června bez plínek (do té doby se úspěšně počůrával přes den, po noci se s plínou dalo zabíjet) a v červnu to najednou šlo hned - ze dne na den začal chodit na nočník a na noc jsme plínku sice dávali, ale většinou jsme ji vyhazovali, protože už byla vetchá ~t~

Do října nemluvil, pak byl nemocný - horečky, ležel.. Začal mluvit.. Minulý týden mi zase onemocněl a zase horečky a opět atb a rozmluvil se ještě víc ~t~ Tak nevím, co do těch antibiotik přidávají.. Náhodou to bylo fajn, když aspoň jeden z nich nemluvil ~2~

Konečně vzal na milost některé hračky, jako např. dřevěné puzzle (Karolínka dostala k 1. narozeninám a on začal skládat až teď), tak jsem ráda.. Začal rozlišovat malý X velký, barvy sice pozná (ke žlutým kostkám dává žluté atd.), ale nepojmenuje je zatím a ani když název řeknu já, tak neví, co chci.. Ale pro mě je to šílený pokrok.

Ale jinak je to pořád šílenec - jak půjdeme na tříletou, tak pro něj chci papíry k psycholožce ~n~ Sice jsem z toho nešťastná, ale pokud je nějaký problém, chci to řešit hned a ne až bude třeba ve škole..

Docela přemýšlím, že na tříletou vezmu kameru a celé to natočím ~t~ Myslím, že to bude probíhat podobně jako na osmnáctiměsíční.. Bude jako torpédo ~8~
Jana, Adámek a Eliška 81226
26.11.2011 9:40:26

Magdi, to máte docela perný víkend! ~:-D

Holky, nezapomeňte na mě s narozeninovými fotkami do koláže (tj. Prosinčátko s dortem ~j~ )
Jana, Adámek a Eliška 81226
26.11.2011 9:38:51

Všechno nejlepší, hodně zdravíčka, kupici dárečků a hlavně krásnou oslavu dnešnímu 3-leťákovi, Evinému

Kubíkovi

Esmi,Kubík 08/05,Terezka 12/08 37100
26.11.2011 8:46:41
Ahojky,
všem oslavencům přejeme dodatečně vše nej~x~~x~
Magdik+Zbyňda9/06+Tánička11/08 45420
25.11.2011 23:34:03
Ahojky moc děkuji za Tánidlo za přáníčko ještě že Tě tu Jani máme ...... ale já s těma dvěma nestíhám nic ...... teď jsme měli doma týden i Zbyňu a teda .... fakt se těším do práce nebo mě z nich brzo picne ...oslavu máme zítra už týden tu prudí že chce dort.....a nevím co všechno v neděli jdeme na Michala ..... takže ..... její ranní mluva začíná tím že bude mít dort a pak jde na Michala těší se na něj .....ani nevím proč ve školce teď moc nebívá spíše stíháme školku kdy bývá Majda tak uvidíme jak se jí bude líbit......
Na 3 leté prohlídce budeme jako magoři... neumí nic.... barvy rovnou hlásí .... nevím a navíc jak budeme u doktorky jen sami dvě... bez toho většího VZORU bude mi stát u nohy a nehne se na centimetr......
Jo a jinak naše velká 3 letá slečna stáůe s dudu a s plínou na noc......ale prej dá dudu i plínu čertovi a pak půjde do školky..... tak jsem na ni fakt zvědavá ~t~ ~t~~t~~t~~t~
ZuzkaN 7401
25.11.2011 16:26:48
S opožděním a rovnou i předem přeji všem malým oslavencům Všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, lásky a hodné rodiče a sourozence! ~;((~;((~x~~x~~x~~s~~s~
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 42709  [Dalších 42639 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.