| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 42709  [Dalších 42649 >>]
Jana, Adámek a Eliška 81226
11.12.2011 8:32:46

Všechno nejlepší dnešním nedělním oslavenkyním, hodně zdravíčka a dárečků! ~x~~x~~x~

Aničce Helči




Barunce Páji





Zpětně všechno nejlepší Zdeněčkovi! ~;((~;((~;((
Jana, Adámek a Eliška 81226
7.12.2011 7:55:31

Krásný narozeninový den Sárince Laniger! ~x~~x~~x~~x~~x~

andreáš 82428
6.12.2011 9:48:13
Jana, Adámek a Eliška 81226
6.12.2011 7:47:32

Všechno nejlepší, hodně zdravíčka a kupici dárků k dnešním narozeninám, malé princezně

Kenze

Jana, Adámek a Eliška 81226
4.12.2011 10:16:55

Krásné nedělní 3. narozeniny Verunce Lepioty! ~;((~;((~;((

Jannina,Karolí2/07,Terka12/08 43053
4.12.2011 9:42:50
Všem tříletým oslavenečkům přejeme všechno nej~s~

Že to ale uteklo, co?~:(

Já chodim od září do práce, tak že máme trošku hoňku, ale zvládáme to. Terezka chodila nejdřív do soukromý školky, ale od 1.listopadu mi jí vzali do státní, tak jsem za to moc ráda, už nemusim holky rozvážet, ale chodí do jedné školky. Terezka je tam sice nejmladší, ale rozhodně ne nejmenší. Tak aspoň nemusim nikomu vysvětlovat, jak to, že už přes měsíc do státní školky, když jí ještě nebyly tři. Učitelky jí moc chválí, že je šikovná. Zatim tam ani moc nezlobí, za to doma, je to pořád horor. Ta její vzteklost. A spaní pořád na prd, dnes například budíček v pět~q~ Nikdo nechápe, kde bere energii, v noci se budí, ráno vstáváme denně před šestou, ve školce nespí a večer usíná kolem půl osmý...

Jinak míry - momentálně má rovný metr a 14,2kg. Na tříletou jdeme na začátku ledna, tak jsem na to zvědavá.

Mějte se fajn, užijte si oslavy i krásný Vánoce.

Mimochodem, co budete kupovat? ~:-D
KackaD a Tobik 42056
1.12.2011 22:05:13
Ahoj všechno nejlepší dalším oslavencům :-)

naše míry po prohlídce 98cm, 15,8 kg :-) jo kde jsou ty doby, kdy to bylo ani ne tříkilové mrně

Jana, Adámek a Eliška 81226
1.12.2011 12:12:04

Dani, psychologa ti jen schvaluju, protože tě uklidní. Je totiž nějaká škála od-do, kde by se děti měly nacházet a myslím, že Domík tam bude... jen holt u hranice těch aktivnějších.
Nutno tedy uznat, že nápady má k nezaplacení a kolikrát (viz. brýle Karol) doslova. Ale to se poddá... jakmile bude moci chodit někam na kroužky, tak mu určo vyberete něco, kde se vyčerpá. :-)

My máme 3-letou prohlídku 14. 12. (11 dní před 3. narozeninami).

Doufám, že pak písnete míry... hodím zase přehled, kam až se ty naše ratolesti vytáááááhly. ~b~
Dani+Kuba00+Karol06+Domík08 80467
1.12.2011 11:39:39
jóóó Miru, kéž bys měla pravdu... Bohužel mám srovnání se staršími.. Ani jeden nebyl kliďas, ale Domík to fakt přehání.. Kdybys ho viděla v akci, řekla bys to samé ~;) Spousta lidí mi říká, že je prostě živější a pak ho vidí "live" a spadne jim čelist ~t~ Co ostatní mají u dětí za zlobení, tak já mám jako klidový stav - často mi říkají, že jsem klidná, že oni už by vylítli.. Jenomže já v té době nemám důvod.. Nechci to zakřiknout, ale posledních pár dní se to trošku zlepšilo - už to má asi jen 20 na 80 (80% zlobení a z 20% se s ním dá domluvit) Ale když napíšu, že chytne např. dřevěnou židličku a hodí s ní po Kubovi nebo Karolínce, tak to mi fakt nepřijde normální.. Hází po nich čímkoli, co mu přijde pod ruku - u Kuby mám strach, že se mu spustí z nosu krev (je na tom dost s tímhle špatně - už asi 100x svařované, léky bere a když krvácí, tak to stojí za to ~n~) U Karol zase, že jí rozbije zase brýle...

Ale jak jsem psala.. občas už se s ním i dá domluvit - pokaždé pomáhá vyklidit myčku a běda mi, jakmile si něco vezmu z myčky sama ~t~
Takže k psycholožce chci jít - i kdybych se měla jen vykecat a on z toho bude pomaličku vyrůstat.. Ale chci předem vědět, jak to bude v životě, jak ve škole, na co se zaměřit atd...

A jen tak mimochodem - všechno nejlepší těm dnešním oslavencům ~;((~;((~;((
barbora11 86265
1.12.2011 10:08:00
Ahojky maminky, zdravím po delší době :-) sem už skoro vůbec nechodím ale všechny vás mám na fb nebo někde jinde...není moc času :-(
No ale proč jsem tady, jsem ostuda a ještě jsem nopopřála naším oslavencům.
Takže všem prosinčátkům co už narozeniny měli i těm co mít budou, přejeme jen samé krásné věci, hodně lásky štěstí, zdraví hodné rodiče :-D no prostě krásné děctví.
~3~~3~~3~
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 42709  [Dalších 42649 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.