| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jóóó Miru, kéž bys měla pravdu... Bohužel mám srovnání se staršími.. Ani jeden nebyl kliďas, ale Domík to fakt přehání.. Kdybys ho viděla v akci, řekla bys to samé ~;) Spousta lidí mi říká, že je prostě živější a pak ho vidí "live" a spadne jim čelist ~t~ Co ostatní mají u dětí za zlobení, tak já mám jako klidový stav - často mi říkají, že jsem klidná, že oni už by vylítli.. Jenomže já v té době nemám důvod.. Nechci to zakřiknout, ale posledních pár dní se to trošku zlepšilo - už to má asi jen 20 na 80 (80% zlobení a z 20% se s ním dá domluvit) Ale když napíšu, že chytne např. dřevěnou židličku a hodí s ní po Kubovi nebo Karolínce, tak to mi fakt nepřijde normální.. Hází po nich čímkoli, co mu přijde pod ruku - u Kuby mám strach, že se mu spustí z nosu krev (je na tom dost s tímhle špatně - už asi 100x svařované, léky bere a když krvácí, tak to stojí za to ~n~) U Karol zase, že jí rozbije zase brýle...

Ale jak jsem psala.. občas už se s ním i dá domluvit - pokaždé pomáhá vyklidit myčku a běda mi, jakmile si něco vezmu z myčky sama ~t~
Takže k psycholožce chci jít - i kdybych se měla jen vykecat a on z toho bude pomaličku vyrůstat.. Ale chci předem vědět, jak to bude v životě, jak ve škole, na co se zaměřit atd...

A jen tak mimochodem - všechno nejlepší těm dnešním oslavencům ~;((~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.