| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky moc děkuji za Tánidlo za přáníčko ještě že Tě tu Jani máme ...... ale já s těma dvěma nestíhám nic ...... teď jsme měli doma týden i Zbyňu a teda .... fakt se těším do práce nebo mě z nich brzo picne ...oslavu máme zítra už týden tu prudí že chce dort.....a nevím co všechno v neděli jdeme na Michala ..... takže ..... její ranní mluva začíná tím že bude mít dort a pak jde na Michala těší se na něj .....ani nevím proč ve školce teď moc nebívá spíše stíháme školku kdy bývá Majda tak uvidíme jak se jí bude líbit......
Na 3 leté prohlídce budeme jako magoři... neumí nic.... barvy rovnou hlásí .... nevím a navíc jak budeme u doktorky jen sami dvě... bez toho většího VZORU bude mi stát u nohy a nehne se na centimetr......
Jo a jinak naše velká 3 letá slečna stáůe s dudu a s plínou na noc......ale prej dá dudu i plínu čertovi a pak půjde do školky..... tak jsem na ni fakt zvědavá ~t~ ~t~~t~~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.