| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 42102  [Dalších 42042 >>]
Jakiki 40816
21.4.2011 20:26:27
Tygříčková - Tak už jsem na svetě porod byl dlouhy a narocky. Jmenuju se Patrik, narodil jsem se v 16:13, mam 3,54/50.
Takže gratulujem!!!!
Lemora 42963
20.4.2011 23:30:03
ale kuš...~n~

tak ješt jednou v lepší velikosi...


Lemora 42963
20.4.2011 23:29:19
trochu to tu rozsvítíme přáním krásných svátků jara ;-)

Ori_on 110091
25.3.2011 7:30:52
Jaru zdar!~:-D
To je krásnej slunečnej tejden, škoda, že se to o víkendu zkazí - dle meteorologů~y~.
Měli jsme v práci tento týden vzrůšo, vtrhlo k nám policejní komando :-))))))), naštěstí mě nezabásli :-)))). Tak tu budu strašit dál~t~.

Doufám, že všichni užíváte hezkých dní a máte se báječně.
Hroší, spešl pro tebe: ať se daří tobě i mimču v bříšku~;((.

Jsem už v práci, tak jdu dát kafe a pak pracovat (asi .-)).~c~~3~
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
24.3.2011 9:09:09
ahoj, já trávím odpoledne vneku, ale tak max. 3h, není si kde sednout, ještě se ndal izpět lavičky, tak je to náročný pro mé tělo...
Emka je vzdorovitá, jinak ve slabých chvilkách moc hodná a na miminko se moc těší... krásné jaro!!!!
Ori_on 110091
14.3.2011 15:32:53
Ahoj konečně při jarním počasí~x~.
Mám odpočinkový týden, muž opět týden služebně v Praze, malá ráno odvezena k rodičům na týdenní hlídací pobyt, vyřídím si tento týden knihovnu, projdu obchody, zajdu posedět s lidmi z bývalé práce a kámoškou..
Nechala jsem si u kadeřnice udělat novej střih a italské melíry - caramel, mocca a magentu, vypadá to i na té mé hlavě docela dobře:-))). Snad se to hned nesmyje. Hezky budu ladit s barvami jara~t~.
Konečně jsem taky schovala zimní oblečen, vyřadila malé věci po Viktorce, tak to hned odlifruju k prodeji, ať se uvolní místo pro další - tento týden opět dorazí nová várka oblečení od té paní z Prahy, co od ní kupuju už přes dva roky.
Jinak únor byl pro nás ve znamení nemocí. Viktorka nebyla 3 týdny v jeslích, teď tam byla 4 dny a už je zas zarýmovaná. Tak do jeslí zas nejdřív za týden.. V červnu jsme objednaní na vyndání nosní mandle, věřím, že se malé hodně uleví. Pak jedeme hned na horský pobyt do Krkonoš a v srpnu k moři. Snad se malá v létě zregeneruje, načerpá energii a slunce, a bude míň nemocná. Prospěje to určitě nám všem doma.
Jinak já v práci stále spokojená, zkušebku mám za 14 dní za sebou, opravdu to uteklo. Kéžby to takhle vydrželo i dál.
Mějte se jarně, končím svůj report od nás, pádím z práce ještě mrknout po obchodech~3~.
Ori_on 110091
26.2.2011 9:26:09
Zdravím ~:-D

Tak místo plánovaného týdne doma jsem si to protáhla na celých 14 dní, sotva skončila chřipka, přišla komplikace a dostala jsem angínu~t~. Pokud někdo uvažuje zhubnout do plavek a na léto, vřele doporučuji, shodila jsem za 1,5 týdne 4 kg, takže je to opět dobrý důvod jít si příští týden koupit dvoje nové rifle, protože zvlášť ty jedny ze mě doslova spadnou, jak si je natáhnu :-))). Tak třeba se časem přes tu hranici 52 kg zase dostanu ~l~. Práci jsem naštěstí fakt mohla tvořit doma, tak v tomhle ohledu dobrý.

Jaro se odsouvá, tak holt ještě počkám no :-))). Ale už zas tak dlouho čekat nebudu~o~~t~.
Mějte pěkný víkend, fajn marodění nebo hubnutí, a zas začas čau~3~.
Ori_on 110091
19.2.2011 16:49:42
Státní správy se to týká, já ovšem pro státní správu nepracuji, i když v konečném důsledku vlastně ano :-))).
Dominantním oborem je stavebnictví, ale to je hodně zjednodušeně napsáno.

Válím se v posteli s noťasem a na 90 % s prasečí chřipkou :-))) (nemáme to potvrzený). Hospitalizaci na infekčním jsem pro sebe a malou ve čtvrtek odmítla, tak asi budeme vesele dál roznášet nákazu ~:-D~2~. My už jsme z nejhoršího venku. Spousta lidí tenhle chřipkovej vir beztak má a ani neví o tom, že to prodělá. Sladké nevědomí ~t~.

Pěkný víkend~3~~c~.
Oliii a spol 19503
18.2.2011 11:22:03
Zní to rozhodně zajímavě. A jaké oblasti se ty projekty týkají, resp. z čeho konkrétně čerpají? Takže je to pod státní správou, jestli tomu dobře rozumím?
Ori_on 110091
16.2.2011 17:55:40
Jo, je to nějakej svinskej vir :-))). Sednul už i na mě, ale statečně to snáším ~t~. Zítra mě přijede vystřídat babička, v pátek dorazí už muž, tak se budu kurýrovat hlavně o víkendu.

V nové práci jsem jako projektovej manažer. Vedu projekt/projekty dotované EU. Takže z domova můžu vyřizovat telefonáty, dělat rozpočty, fakturace atd. Celkově rozhodně zajímavá práce.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 42102  [Dalších 42042 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.