| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 42102  [Dalších 42032 >>]
Oliii a spol 19503
16.2.2011 13:50:32
To na vás sedla nějaká hnusná choroba, snad už je to na ústupu, podle toho, co píšeš... Co vlastně v nové práci děláš? Myslela jsem, že jsi "kancelářská krysa"~;), ale podle toho, co píšeš, mi to moc nepřijde
Ori_on 110091
15.2.2011 10:59:25
Hroší, to je fajn, pořádně si to užívej~;).
Já byla celkem 7x těhotná, jednou nechtěně, párkrát to nedopadlo dobře - hned poprvé a pak dvakrát, než jsme měli s mužem Viktorku, zbytek jsou tři děti ~t~. Je fakt, že pokud bych nezapadla hned první, nejpozději druhý měsíc od snažení, šílím :-)))). Naštěstí jsem nikdy nemusela čekat.. Ale musí to být pěknej nápor na psychiku. Máme v baráku sousedku, je jí skoro 40, 18 let se snažili s mužem (prubla i jiné muže, s nimi taky nezapadla, nakonec zjistila, že je problém v ní), pak i umělé oplodnění - několikrát, doteď nemají dítě. Myslím, že to ženu dost poznamená.

Viktorka má teplotu už jen slabě nad 37, dneska si dopo začala i hrát, jinak byla ležák od sobotního večera, tak jsem moc ráda~6~. Věřím, že jsme nemoc podchytily a bude to už jen lepší a lepší. Další probděnou noc (čtvrtou) bych už nechtěla ~:-D, jinak ze mě bude chodící troska :-))).

Jdu pracovat a vařit, dokud malá spí~3~~c~.

hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
15.2.2011 9:20:17
Hwězdi děkuji, jj, je to krásný a zázrak. Nečekali jsem to, o to je to hezčí. Když Emka trvala dva roky, tak toto je "náš" rychlík
Ori_on 110091
14.2.2011 14:11:45
Čau a krásného Valentajna~s~:-).

Hrošíku tiše gratuluji, je to začátek, tak aby se to nezakřiklo~;((. Hezký, že to vyšlo hned napoprvý.

Malá dostala včera teploty, všude to řádí. Muž odjel dneska opět na celý týden služebně do Prahy, tak holt budu pracovat z domova a přitom se starat o maroda ~6~. Malá měla být celý týden zas u rodičů, ale nemocnou ji tam dávat nebudu. Minulý týden jsme stravili na horách, bylo tam nádherně ~R^. Raději jsme se neměli ani vracet~a~, sotva jsme přijeli, hned malá něco chytne ~o~.

Viktorce jsem ustřihla víc jak 8 cm délku vlasů, tak má mikádko a moc jí to sluší~g~. Vypadá tak nějak najednou starší.

Vyhlížím netrpělivě jaro a nemůžu se dočkat~x~. Snad to uteče.
Jinak já stále spokojená v práci a i jinak.
Mějte se valentýnovsky~;).
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
14.2.2011 9:25:48
Ahoj Olí, moc děkuji :o) no jsem na začátku, Tp dle ms mě zatím vyhází na 13.10.2011 :o) tak uvidíme a snad vše bdue ok....čeká mě KO, tak doufám, že by mohlo být srdíčko či alespoň náznak.... zatím mám leda nervy, je mi zle a padám únavou...
Lemora 42963
13.2.2011 20:04:43
Olí, to je naprosto přesný - když to po ní chci, tak nééé a jak něco začnu dělat sama tak je zle~:-D
Oliii a spol 19503
13.2.2011 17:06:43
Jó, kdyby jen né, když to po nich člověk chce. Mišoun se vzteká, že to po něm chci, a když to teda udělám sama, tak je úplně šílenej~y~ A oblíbené slovní spojeni - ani náhodou.
Lemora 42963
12.2.2011 20:38:40
joo "sama" to taky znám, ale většinou když to pak po ní člověk chce tak néé...~o~ a další oblíbený je "co to jéééé?"~t~
Oliii a spol 19503
12.2.2011 6:50:35
Jinak u nás teď docela jede období vzdoru, už mě to věčné NEEEEEE pěkně vytáčí. A taky "já sám". Už se hrozně těším na jaro, dělám si iluze, že až budeme víc chodit ven, tak že se tohle zmírní nebo to aspoň nebudu tak vnímat~:-D

Starší syn byl teď na školce v přírodě a přijel hrozně nadšený. To nás fakt potěšilo, protože jsme se trochu báli, aby se nevrátil nemocný a aby se mu nestýskalo, byl prvně na týden bez někoho z rodiny. V září jde do školy, Miši do školky (snad) a já se pomalu koukám po nějakém půlúvazku.
Oliii a spol 19503
12.2.2011 6:44:13
Ahoj holky, tak jsem po 100 letech nakoukla a vidím, že Hroší má změnu v nicku! Hroší, moc gratuluju k těhu!!! Kdy máš TP?
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 42102  [Dalších 42032 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.