| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj konečně při jarním počasí~x~.
Mám odpočinkový týden, muž opět týden služebně v Praze, malá ráno odvezena k rodičům na týdenní hlídací pobyt, vyřídím si tento týden knihovnu, projdu obchody, zajdu posedět s lidmi z bývalé práce a kámoškou..
Nechala jsem si u kadeřnice udělat novej střih a italské melíry - caramel, mocca a magentu, vypadá to i na té mé hlavě docela dobře:-))). Snad se to hned nesmyje. Hezky budu ladit s barvami jara~t~.
Konečně jsem taky schovala zimní oblečen, vyřadila malé věci po Viktorce, tak to hned odlifruju k prodeji, ať se uvolní místo pro další - tento týden opět dorazí nová várka oblečení od té paní z Prahy, co od ní kupuju už přes dva roky.
Jinak únor byl pro nás ve znamení nemocí. Viktorka nebyla 3 týdny v jeslích, teď tam byla 4 dny a už je zas zarýmovaná. Tak do jeslí zas nejdřív za týden.. V červnu jsme objednaní na vyndání nosní mandle, věřím, že se malé hodně uleví. Pak jedeme hned na horský pobyt do Krkonoš a v srpnu k moři. Snad se malá v létě zregeneruje, načerpá energii a slunce, a bude míň nemocná. Prospěje to určitě nám všem doma.
Jinak já v práci stále spokojená, zkušebku mám za 14 dní za sebou, opravdu to uteklo. Kéžby to takhle vydrželo i dál.
Mějte se jarně, končím svůj report od nás, pádím z práce ještě mrknout po obchodech~3~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.