| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 28500  [Dalších 28400 >>]
Yanull & 2 15067
11.2.2012 21:56:19
Ahoj, tak máme za sebou prvý karneval (vo štvrtok). Bola to veľká akcia - disco párty sú súťažami pre celú škôlku v telocvični vedľajšej školy. Deti vo všobecnosti z toho boli paf, vydarená akcia ~R^ Nemôžem to ale patrične zdokumentovať (nemôžem dávať na net fotky iných detí), takže aspoň výstrih mojich žabiek :)




Inak 95% dievčatiek boli podľa očakávania princezny, prípadne víly, zvyšok nejaké brušné tanečnice a čarodejnice. Zvieratiek bolo minimálne, za žabky sme boli len my ~:-D
Annitta 58510
11.2.2012 15:12:05
Vy ještě spíte po obědě? Tyjo, já chci taky! Já tu usínám a prcek řádí... nespí mi už přes rok...chrupne jen, když je marod...

Jinak u nás byla narkozadocela v pohodě, nezvracela nic. Byla v září a dotěď mi říká, že se dusila-dali jí na pusu takový to plastový udělátko, aby se nadýchala plynu...po narkóze byla hodně přiblblá cca 2 hodiny. Jinak my byli na ambulantní kýle, takže ráno jsme přijeli, dali jí narkózu, odoperovali a za 20 minut už seděla v autě domů...den předem byla na vyšetření a týden předtím na vyšetření u dětské, ale krev jí nebrali. Sice jsme se dost najezdili po dr (operovali jí v Praze na Budějovický), ale za to, že jsme nemusely ležet nemocnici to stálo... je to Mudr. Povolný~R^ Ať Vám to dobře dopadne~;((
Veronika-Jeník 07/08 76364
11.2.2012 14:24:42
Jituš, ano, stříhali mu uzdičku na porodnici, ale kupodivu žádná kontrola nebyla a nevím, ale kolem 2let jsem si říkala, že asi je zase velká a na ORL jednoznačně řekla, že uzdička dorostla, tak nechci strašit, ale je to možné. Ještě nevím, mám to sice nahlášené, ale ve zprávě máme jen mandle, snad to udělají dohromady... uspaný bude, asi 20min, tak uvidíme, jestli bude oblblý, nebo bude řádit- vůbec nevím, jak ho v nemocnici udržím celý den a noc...to doufám, že noc předtím nás pustí domů, i když říkali, že ne. V pondělí jdeme na odběry krve v rámci předoperačního vyšetření- taky mám hrůzu, jak mu to budou dělat- z prstu už to asi nebude...
V noci plínu nemá asi 3měsíce, ale kolem půlnoci se budí a chce k nám do velké postele, takže každou noc v tuto dobu chodíme čůrat a je to v pohodě. Bohužel to společně spaní je šílené...kdy už konečně bude spát celou noc a sám????
Brečení- jo to známe...zkouší to na nás, taky jsou hysteráky a vztekání (ale už hodně míň), málokdy je den v klidu a bez křičení (i našeho). Jak hůře slyší, tak tu řveme všichni, stejně nás "neslyší"- nechce slyšet. Jindy slyší i za roh :-)
Za chvíli jdeme na karneval-téma na hradě, tak bude jako princ-král, kostým doma dělaný, žádná paráda, ale chci hlavně, by si užil, nejsem na to typ. Jdu budit, ať to stihneme. Ještě někdo spíte po obědě?
hezký den
Annitta 58510
11.2.2012 12:17:16
Ahojky! Jak se máte?

U nás stále veselo... zítra začínám už 31tt...příšerně to letí...břicho mi tvrdne jak o závod i když sedím, prcek mi navíc asi nějak divně tlačí na plíce, tak se docela dusím a včera mi několikrát příšerně bušilo srdce, když jsem si lehla na bok...
Do toho jsme marod...měsíc jsme byly ok...Nelča už je teda v pohodě...měla jednodenní rýmu, ale mě se to pořád ještě pořádně nerozjelo a už to jsou 3 dny...

Co jsem zahlídla

ad noční spaní: u nás jsme odplínkovaný, ale občas se počůrá...má spíš takové etapy...klidně měsíc vše ok a pak se třeba 3 dny po sobě počůrá...nechápu...Jinak typ ode mě- mosto těch chráničů-ten jsem měla jen v dětské postýlce- teď ve velké posteli má pod zadkem jednorázový přebalovací podložky...je to rychlejší a nemusí se to prát...nejlevnější jsem vyhlídla v Bille jejich Clever 10ks za 60kč... U nás je to hodně daný tím, že se někdy neovládne a vylemtá 5dl pití u usínání...má v postýlce zdravou lahev, aby se mohla v noci napít...(i já v noci bez pití nevydržím)...no a tuhle to zas měla nejspíš z přistydlýho močáku...chuděra má dispozice v rodině...nakonec jsme to naštěstí vyřešili ještě bez dr...má brusinky s sirupu, tak jí to přilívám do šťávy a v akutní fázi jí přes noc pomohl urologickej čaj. Takže ještě jeden typ pro Vás, kdyby bylo potřeba...ale snad ne...prodává se dětskej granulovanej urolog, kterej dětem chutná a stačí jen jeden denně(kdo má dítě, který zrovna pití moc nedá, tak ocení). je to uro+efekt junior : http://www.lekarna.cz/uro-efekt-junior-14sacku-a-5g-inst-byl-caj-pro-det/#utm_source=zbozi.cz Opravdu vřele doporučuju...Nelče kupodivu chutná a pomohl jí opravdu jeden čaj, kterej jsem jí dala v noci, když se jí to projevilo~R^

Ad brek...ježiš, kdy to už přejde?!!!!! To je takovej vztekloun...ani nevím, jestli je někdy bez breku...možná jo, ale většinou několikrát denně...podle nálady...ona je na jednu stranu hodně rozumná a pochopí hodně i věci, který podle mě dítě normálně nechápe, ale pak přijde blbost a je to tady...obvykle to je u nás tak, že začně řev-my jí musíme překřičet(má teda fakt neskutečně silnej hlas, takže to je tady příšernost, neb se přes ní fakt neslyším) a když se mi to podaří, tak začne vnímat, nechá si danou věc vysvětlit a brek přejde...je ale strašná herečka...plno věcí na nás hraje...je vyčůraná jak mraky...

Jdu obalit rybu:)
Jitka+Martínek7/08+Tomášek7/10 86745
10.2.2012 21:46:54
Verčo: oni tu uzdičku střihali Jeníkovi v porodnici, viď?
Tomáškovi ji dělal Dr. na ORL 6.den po porodu a říkal, že máme přijít
za půl roku na kontrolu. Tak jsem se lekla a ptala proč?
A on, že uzdička může znova přirůst, ale jen po tom střihnutí-jak se to hojí. Pak už prý ne.
Za půl roku jsme byli na kontrole a říkal, že je to v pohodě, že není už třeba nic dělat. Zkoukl ji i Martínkovi a také prý o.k. /na soukr.kliniku jsem s M. na KO nebyla-stálo nás to tenkrát 3500,-Kč/!!!!
Tak jsem říkala jestli už s tím nic nehrozí a on, že ne...Že je to prostě zahojené a dobře a že už tam nemá co přirůst nebo vyrůst. A tak jsem klidná.
Teď jsme byli u zubaře-to klukům dělali ty horní uzdičky.
Koukal jim jako zubař i na ty spodní a říkal, že to mají dobré. A tak snad jo.
Představa, že by to obou znova dělali... U Tomáška to bylo v poho, protože byl mimi, ale Martínkovi tenkrát bylo 10 měsíců a už to byl boj.
No a teď jednomu bylo 3 a půl a druhému rok a půl a dělal jim ty horní-no....to bylo....
Jsem ráda, že to máme za sebou, ale i tento doktor řekl, že se jim na to koukne také za půl roku a když to bude o.k., tak už to bude o.k. pořád.
Držím vám palce!!!!!!! Dej pak vědět...ty mandle...to bude uspaný? Jestli ano a při tom tam uzdička-tak pohoda!!!!! Neboj se ničeho-Martínek uspání zvládal v poho a pak byl hned také jako rybička.
A neboj-v práci to musí zvládnout, ale věřím ti..máš to těžké! Drž se!
karkulka+2 /08+11/ 50320
10.2.2012 13:51:03
Jíťo, co se týče pláče, tak někdy třeba 3 dny nezabrečí a někdy ječí 20x za den ~d~
Jitka+Martínek7/08+Tomášek7/10 86745
10.2.2012 13:48:54
Jinak bez plíny na noc jsme už asi rok...Před spaním pije mlíko z hrníčku, ale stejně v noci nevstává na záchod...
Tohle snad máme vyřešené....Ten mladší mi vše dělá do plen. Nechce nočník ani vidět...A tak to odnaučování-no..už, aby to bylo také za námi......
Jitka+Martínek7/08+Tomášek7/10 86745
10.2.2012 13:46:32
Ahoj, já jsem tady FURT! ~;)
Všichni buďte hlavně zdraví a ať děti nezlobí!

U T. se objevil teď atopák.... :-( Furt něco! :-(
A M.? Teď je teď takový.......No, prostě mě celý den objímá a říká jak mě má furt strašně rád (100x za den), hladí mě, říká, že má jenom tuhle maminku-jinou nechce, apod....Zpočátku to bylo milé, ale teď si říkám, že už je to nějak moc...~e~
Mazlení mě u něj dřív chybělo, ale teď je ho nějak moc a zrovna v době, že je šance, že by ho třeba do školky vzali....
Furt mu ale nedělá problém být někde sám. Takový mamánek ještě není, ale doma je strašný mamánek......... Furt vše jen s maminkou (táta ne)....Tátu má prý také rád, ale upřednostňuje mě....
To je u nás...Snad je to jen období.
Zeptám se....Brečí vám ještě každý den?
Já neznám, že by M. za den prostě nebrečel. Kdy tohle u dětí mizí?
Mně to stačí bohatě u T.!!!!~:-D
karkulka+2 /08+11/ 50320
10.2.2012 13:45:25
Ahoj,

Adri,nejste jediní! Sabi má taky na noc plínu! O Vánocích jsem se naštvala a že bude spát bez plíny- takže jedna noc OK,ale druhá hrůza, ve 4h se probudila, komplet pročuraná vč.peřin, z ochrany matrace to steklo i na koberec ~a~
Takže zas jsem dala plínu,no... tak doufám, že do maturity ji mít nebude ~t~

Ona spí tak tvrdě, že se na čurání neprobudí. A abych ji budila v noci na WC já, na to nemám.. Stačí, že min.3x kojím Davida...
Adri, Máťa a Agátka 96386
9.2.2012 23:57:48
Tak Jíťo, kde jsi teď ty ??? ~t~

U mě už je vše ok, zítra razíme na hory, mám předzabaleno, navaříno a už se mooc těším ~;) Tak se mějte fajn a dejte o sobě fakt nějakou zprávu !! Co vaše mrňata, jak zvládají školku, co už umí nového.... ???? Jééé a je tu ještě někdo jako my, že máme v noci plínu ??? ~:( Je to děs, ale jednou ze cca 4 nocí jí má počůranou a vůbec ho to nevzbudí !! Už jsme mu jedno období plínu nedávali, bylo to good, ale najednou se zase začal počůrávat a už jsem měla dost toho věčného praní chrániče postele a pyžama...tak jsem zase koupila maxi plíny ~a~ Je tady na tom někdo ještě podobně ?? Někde jsem četla, že na to mají čas do 4-5 let, ale připadá mi to jako šílený...

Mějte se, čaoaoaoaoaoao :-)

Market - zlikvidovaly jste ty molusky ?? ~;)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 28500  [Dalších 28400 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.