| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky! Jak se máte?

U nás stále veselo... zítra začínám už 31tt...příšerně to letí...břicho mi tvrdne jak o závod i když sedím, prcek mi navíc asi nějak divně tlačí na plíce, tak se docela dusím a včera mi několikrát příšerně bušilo srdce, když jsem si lehla na bok...
Do toho jsme marod...měsíc jsme byly ok...Nelča už je teda v pohodě...měla jednodenní rýmu, ale mě se to pořád ještě pořádně nerozjelo a už to jsou 3 dny...

Co jsem zahlídla

ad noční spaní: u nás jsme odplínkovaný, ale občas se počůrá...má spíš takové etapy...klidně měsíc vše ok a pak se třeba 3 dny po sobě počůrá...nechápu...Jinak typ ode mě- mosto těch chráničů-ten jsem měla jen v dětské postýlce- teď ve velké posteli má pod zadkem jednorázový přebalovací podložky...je to rychlejší a nemusí se to prát...nejlevnější jsem vyhlídla v Bille jejich Clever 10ks za 60kč... U nás je to hodně daný tím, že se někdy neovládne a vylemtá 5dl pití u usínání...má v postýlce zdravou lahev, aby se mohla v noci napít...(i já v noci bez pití nevydržím)...no a tuhle to zas měla nejspíš z přistydlýho močáku...chuděra má dispozice v rodině...nakonec jsme to naštěstí vyřešili ještě bez dr...má brusinky s sirupu, tak jí to přilívám do šťávy a v akutní fázi jí přes noc pomohl urologickej čaj. Takže ještě jeden typ pro Vás, kdyby bylo potřeba...ale snad ne...prodává se dětskej granulovanej urolog, kterej dětem chutná a stačí jen jeden denně(kdo má dítě, který zrovna pití moc nedá, tak ocení). je to uro+efekt junior : http://www.lekarna.cz/uro-efekt-junior-14sacku-a-5g-inst-byl-caj-pro-det/#utm_source=zbozi.cz Opravdu vřele doporučuju...Nelče kupodivu chutná a pomohl jí opravdu jeden čaj, kterej jsem jí dala v noci, když se jí to projevilo~R^

Ad brek...ježiš, kdy to už přejde?!!!!! To je takovej vztekloun...ani nevím, jestli je někdy bez breku...možná jo, ale většinou několikrát denně...podle nálady...ona je na jednu stranu hodně rozumná a pochopí hodně i věci, který podle mě dítě normálně nechápe, ale pak přijde blbost a je to tady...obvykle to je u nás tak, že začně řev-my jí musíme překřičet(má teda fakt neskutečně silnej hlas, takže to je tady příšernost, neb se přes ní fakt neslyším) a když se mi to podaří, tak začne vnímat, nechá si danou věc vysvětlit a brek přejde...je ale strašná herečka...plno věcí na nás hraje...je vyčůraná jak mraky...

Jdu obalit rybu:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.