| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 28500  [Dalších 28300 >>]
peza&06/08+02/10+08/12 33625
15.5.2012 12:18:22
Holky, vy máte tak šikovné děti, wow! sčítají, čtou... to my tak daleko nejsme... A Tobík si taky pořád ještě docela vyhraje s Duplem, má i jedno Lego, ale taky mě štvou ty malé kostičky- jak při úklidu, tak když se na ně šlápne :-)
na narozky ještě ani nevím, kolo je dobrý nápad, ale zatím mu docela stačí odrážedlo.... A elektr. čtyřkolku by jistojistě uvítal, leč náš dvojpokoják už méně :-)
Tobík teď ujíždí na zvířátkách, miluje ZOO a studuje docela spec. knížky o zvířatech, tak asi něco k tomu... Taky sbíráme BILLA kartičky a pečlivě nalepujem- nechce někdo měnit?

Vladi- ať je Aničce brzy líp!
Klári- tak snad se podaří nějaké to místečko, ideálně jako dětská dr., najít!
Lupitka a Kubíček a ? 73127
15.5.2012 11:59:00
To je mi Vladenko Anicky moc lito. Drzim palce, at se to co nejdrive vyleci ~;((
Vladěnka V.Anička a Vladěnka 72051
15.5.2012 10:56:45
Ahojky,
HANI holčičkám vše nej ke včerejším narozeninkám~x~

Někdo se ptal co za dárek.Tak nás teda čeká oslava v sobotu,ale malá dostala kolo 16tku a minulý týden jí manža koupil eletrickou čtyřkolku,takže jen dort a má vybrané :)
My teď máme patálie s ouškem.V neděli jsme zkončili na pohotovosti tak ho Aničce pýchli,ale do ránaj sme zase nespali takže dnes opět ušní.Dostala další kapky a teď spí.Spí teda obě tak musím pádit něco uklidit...
Lupitka a Kubíček a ? 73127
15.5.2012 10:49:55
Klaricku, tak u nas taky mame tvrdohlavce ~t~ Kuba je zlaticko, hodnej, ale kdyz se sekne, tak s nim nikdo nehne. Nevzteka se, ale proste hodi mracivej vyraz a jde do sveho pokoje a nazdar. Ja na nej prdim, ale tatka i babi za nim dolejzaj a zkousi ho ukecavat. No jo, jsou s nim mene casu.
Kubu bavi deskove hry, kde se pocita, nebo jsou cisla. Na monopoly co jsou v telce taky kouka, ale nevim, prijde mi to pro starsi deti.
Juknu na net jak chvalite ty legolendy. jen teda asi s tim nasim druhym prckem to bude narocny.

Klaricku, mne by vubec nevadilo, kdyby byl Kubicek nebo Matysek doktor a kdyby jeste zubar, jeje, to bych jasala ~t~~z~

Jdeme zitra na ockovani, Kuba zloutenka a Matysek Synflorix nebo Hexu (nechala jsem si to davat po 14 dnech) tak nevim, co bude prvni. Jdeme teda po nestovkach, ty mel Kubak na velikonoce. Tak dofuam, ze to bude vse v poradku.
Prosim, nevite kam se picha ta zloutenka? Abych Kubicka pripravila, diky.

Vsem moc pekny den.
Lenka a dva kluci 57001
14.5.2012 20:49:11
my už jsme byli v Playmobilu , ale bez Tomáše ted jedeme i s ním . Je to proste bomba no co na to říct. Všechny zabavne parky co jsme projeli v Německu nemají chybu jak pro deti tak pro rodiče. I když v Playmobilu je to zvlast fakt skoro jen pro děti a hlavně pro děti
Klariček+T(06/08)+N(04/13) 60575
14.5.2012 18:46:19
Lelo, jj čísla miluje. A sčítá to co zvládne na prstech, nebo mu půjčím ještě svoje :-) A takový ty klasický počty, co jsou dokola, už ovládá.
Zato máme problém se styděním a posloucháním. Na tréninku hokeje stojí jak tvrdý i a dokáže cvičit akorát s jednou trenérkou, jinak se bojí. Je strašně tvrdohlavej :-)

Lupitko, jj máme to taky tak :-) Počítá cokoliv, kdekoliv. Počítá také do stovky. Asi budeme mít nějaké matematiky ~t~ No pořád lepší, než aby byl doktor, to bych mu teda nepřála ~t~

Jinak k těm hračkám. My jedeme v klasickém legu už dlouho. V pohodě ho skládá. Právě ho teď hodně baví stavět různá auta a letadla a pak s nima dělá závody. Pořídili jsme i hru lego creationary a ta teda má obří úspěch :-)
Celkově u nás mají úspěch deskovky. Mám třeba aktivity, ty ho baví hodně. Pak umí prase létat, carcasone apod.
Teď k narozeninám si strašně přeje monopoly, ten bankomat co běží v reklamách, tak asi řeknem babičkám :-)

Leni, tak dej pak vědět, jaký byl playmobil. My chceme asi zase do legolandu, bohužel letos nejsou moc akce, tak nevím, jak nám to vyjde. Ale Tomík se pořád ptá ~t~
Lenka a dva kluci 57001
14.5.2012 18:11:36
hod mi prosím nějaké odkazy pro tomajdu na tablet on tam něco ma, ale nemám čas zatím vyhledavat byla by jsi tak hodna díky moc
Lenka a dva kluci 57001
14.5.2012 18:09:46
Lupitko to je tedy velky šikula~R^~R^~R^~R^~R^
Lenka a dva kluci 57001
14.5.2012 18:08:30
Lupitko taky nemám žlučník a nekdy mě taky pekne bolí:-)))
Lenka a dva kluci 57001
14.5.2012 18:07:25
Lelo maly dostane zájezd do Playmobilu, kolo a svítící boty tedy tohle je od všech babi deda a my. Loni byl v Legolandu to byl taky paf, a ted jedeme do Playmobilu . S Kajou jsme už tam byli , ale i jako 11lety chce jet taky:-))

[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 28500  [Dalších 28300 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.