| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 28500  [Dalších 28290 >>]
Lupitka a Kubíček a ? 73127
14.5.2012 10:25:31
Dani, Andulce to naramne slusi a taky mi prijde, ze na tech jedno fotkach vypada mnohem starsi :-)

Klaricku, neboj, ty jsi sikulinka, urco vse zvladnes. Tak drzim palce, at najdes fajn mistecko, ktere by sis prala ~R^

Lelo, taky nevim, co Kubaskovi koupit. Chce autodrahu, ale musime vybrat nejakou fajn. Synovecek ma Carera a stoji za prd. A ze to nejsou male penize... a Kubi by chtel rybicku ~t~ tak mozna, ze mu neco koupime. Synovec ma krecka ~t~ (jsou od sebe kluci 1/2 roku)

U nas se pocita uz dlouho. Kuba je na cisla uz od mala. Uz loni chtel vse s cisly. Pismenka nas tak neberou ale pocita uz od ledna do 100 a odkud koliv nahoru, dolu... on ty cisla vidi vsude ~t~ chtela jsem nejakou hru s cislama, cokoliv, ale bud je to pro moc dospelacke deti nebo se mi nic nelibilo. U nas vede Nintendo ~t~

boli me uz 3 den zaludek. Ale jak. Ach jo. A to nemam zlucnik, jsem si rikala, hura bude pohoda a prd.

Tak pisejte napadiky na hracky, treba se nektera z nas te druhe trefi do darecku ~;)

Pekny den vsem ~x~
lela, rosa, niki 88737
14.5.2012 8:21:07
Ahoj Klari, diky za tip - ale neni Lego pro starsi deti ? Mame duplo, tak to zatim nechci michat a ty male kosticky se hur uklizi..~j~
Teda to je malej sikula- on uz scita ? S tim ma problemy moje prvnacka~;)No my jsme vsichni na matiku trosku natvrdli..
Jezis ja ty teplotni skoky nesnasim, v patek 30, ted asi 7 stupnu. dnes mam z toho nejakou depku. No nic, za chvili vyrazime do skolky..mejte se !!!
Klariček+T(06/08)+N(04/13) 60575
13.5.2012 22:19:43
Lelo, zdravím. Pokud ho baví duplo, co zkusit lego. Dají se pořídit sady na stavění aut. Náš malej má pokojíček snad jen o legu ~t~ a baví ho to moc. Jinak samozřejmě auta - jedeme v hotwheels.
Tomíka taky děsně baví písmenka a teď se zamiloval do čísel a počítání, počítá snad všechno a pořád mě zkouší ze sčítání.

Jinak to je mrňous teda šikulka :-) Tomík taky dostal kolo, ale nějak se nám zatím nedaří. Už se alespoň naučil šlapat, ale bez koleček nám to nejde, původně jsme je nechtěli dávat, ale ani nevěděl co s nohama na šlapkách ~t~ Když on tak miluje ten svůj firstbike :-)
lela, rosa, niki 88737
13.5.2012 15:08:18
Ahoj,

blizi se nam vsem narozeniny a ja premyslim , co poridit. Nas maly Niki miluje auta, cars a nejvic si vyhraje s Duplem. Ale to uz mame. Neznate nejakou dobrou stavebnice, ze ktere se daji vyrabet auta ? Nebo nejaky jiny tip, s cim si deti opravdu vyhraji ? Nejak nemam inspiraci...Kdyz chodime na navstevy, vsimam si, ze ostatni deti maji daleko vic hracek nez my, ale moje strarsi dcera si nejradeji neco vyrabi a nas raubir bud neco stavi z dupla a nebo jeho nejmilejsi hracka -tablet. Diky nemu uz umi vsechna pismenka a zacina cist..Nejsem zastancem toho, aby byl detsky pokoj jako hrackarstvi, nevim, radsi koupim detem kvalitni boty a jdu s nima ven... A musim se pochlubit - uz umi jezdit sam na kole~R^Dlouho mel dorazedlo, ted dostal kolo 16 po starsi segre a naucil se to za pet minut~g~
A co vase zlaticka ?
Klariček+T(06/08)+N(04/13) 60575
13.5.2012 14:15:12
Pezi, jj ráda bych šla na pediatrii, ale je dost problém sehnat to místo. Uvidíme :-)
A děkuju, budu potřebovat hodně palečků, aby to už dopadlo :-)
peza&06/08+02/10+08/12 33625
13.5.2012 10:47:14
Lupi a Klári, díky za gratulace, snad to nějak zvládnem:-) To je mi líto, že vám ty těhu daly tak zabrat :-(
Klári- tak hodně štěstí u státnic, jsi dobrá, že jsi vystudovala s Tomíkem... Kudy se budeš ubírat dál? Pamatuju si dobře, žes chtěla být pediatra?
Dani- Andulka je fakt velká slečna a na těch fotkách mi přijde i hodně podobná na Klárku...
Daniela+dvě slečny(6/02,5/08) 83578
12.5.2012 21:21:19
Klari, moc moc moc diky!!!! Nejak mooooc rychle to utika....
Klariček+T(06/08)+N(04/13) 60575
12.5.2012 20:55:58
Lupi, tak to je taky pekně naprd, takovéhle alergie. To mě naštěstí ještě nepotkalo :-)
Tak to tu musíme zas trochu rozjet :-)

Dani, Andulka to tam hrozně moc sluší. Má takový dospělácký výraz. Je roztomilá :-) ~x~ ~s~
Daniela+dvě slečny(6/02,5/08) 83578
12.5.2012 19:47:55
Skolkove foceni....

http://svedovi.rajce.idnes.cz/2012-05-11/
Lupitka a Kubíček a ? 73127
10.5.2012 18:13:03
Klaricku, pane jo. Ja bych rekla, ze je to tim tehu, kojenim a tak. Ja jsem driv alergii na nic nemela, teda krom prachu, ale to bylo prd. Ted jsem tak rozhozena, vadi mi temer vsechno ovoce, duzinate nesmim vubec, takze akorat banan, ten nemusim, meloun, ale ten mi vadi na zaludek a hroznove vino, jo a mandarinky a pomeranc, ale krom bananu a melounu nemuzu nic, protoze kojim... bych se picla a zeleninu taky nejim, Matysek taky desne trpi s briskem. Ted se k tomu pridaly i zoubky, jsou uz na ceste a des bes.

Teda ja te obdivuju, jak to zvladas, studovat, prcka...

Taky mi chybi ta nase stara diskuse... jsem ted na nove "Matyskove" je to taky super, ale tahle asi tim, ze to bylo prvni, tak k tomu mam nejaky srdecni vztah ~;)
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 28500  [Dalších 28290 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.