| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 870] Názory 871880 z 6294  [Dalších 5414 >>]
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
13.1.2006 16:30:17
Tak Lucildo, v pondeli Clovickov mezi 10 az 10:30? Ja bych ti poslal smsku v nedeli vecer, jestli seslapnu spojku a zda se da od tud vyjet, ju?
Kdo se pridate, halooooo?
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
13.1.2006 13:55:18
Dandulo, ja bych se pridala, jenom musim pockat, az se male zahoji ten palec:-( Co ty, uz je ti lip? CO koleno? Ja myslim, ze je to tim pocasim, me hrozne zlobi rameno, ktery jsem si pred nekolika lety vykloubila. Vubec nemuzu zvednout ruku...

Luci, krasne si to na horach uzijte, tise zavidim:o) Z toho baleni si nic nedelej, my mame jen jedno dite a litame s jednim malym kufrem (manzel) a s jednim lodakem:o) (ja a Amaia, ale ja z toho mam tak ctvrtinu!).

Vcera me Amaia desne rozesmala, maceli jsme ji ten palec ve slany vode a ona si namocila rukav, jak u toho blbla (jsem ji predtim nesctetnekrat rikala, aby davala bacha:o)) a tak ji rikam "ty jsi ale trdlo" a ona na to "a ty jsi vetsi trdlo";o)

My jdeme dneska na vecu, vcera jsme s Inakim oslavili pate vyroci spolu.

Danco, tak dame toho 16. Clovickov, kdyz my do bazenu zatim nemuzem?

Jani, az prijedes, tak se ozvi Dandule na telefon a sejdeme se!
Luci, Ondra 24.09.03 15412
13.1.2006 10:55:34
Ahojky,
tak Dani doufam, ze si ti dari lepe!!!
My mame za sebou oslavu 1. narozenin od Lukaska. Dort mu moc chutnal, svicku mu sfouknul Ondra a i darky mu rozebral. Od nas dostal takovou malou kuchynku i s plastelinou, kde muzou protlacovat ruzne veci. Luky si hraje s nadobickem a Ondra s plastelinou:-)) Ted uz se to asi stejne neda moc rozlisovat co je Ondry a co Lukyho. Jeste od nas dostane novou autosedacku do auta, ale tu az po horach, to vajicko mi prijde bezpeccnejsi a taky praktictejsi(muzu ho v tom krmit atd).
Pomalu se balime a chystame na zitra. Doufam, ze nic nezapomenu!!! Nejvice veci ma Ondra s Lukym.
Katko, kolik tak mate tasek, kdyz jedete s detma nekam na tyden? Me totiz prijde, ze jim taham zbytecne moc veci, ale pak mam pocit, ze mi neco chybi!

Daji se tu vlozit fotky, i kdyz nejsou na internetu?
Katka... 7968
13.1.2006 10:37:54
Dano, a jaké tam jsou vůbec bazény? Jenom obyčejné plavací nebo i nějaké jiné? Já jsem tam byla poprvé a naposledy v roce 1998. A to tam byla pěkně ledová voda. Brrr.
Já jsem vzhledem k dětem spíše pro aquapark. Dano, v tom Kladně je to tady.
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
13.1.2006 9:40:01
Kde jste vsechny? To uz jste odjely na ty hory?
tak ty Radlice jsou volne kazdy den od 6 do 8 hod a od 12 do 15 hod. Tak jsem si rekla ze nekdy tam dojedu an 11:30, do 12 se umyjeme a obleceme ve 12 muzeme do bazenu a po necele hodce ven a pak 30 minut domu a stihnu to s jidlem a jste ho ulozim. pridate se nektera?
Nebo dame Clovickov?
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
12.1.2006 8:26:30
Ahoj Janouche, jeste jsme nic neplanovaly, tak mi dej kontakt nebo si napis muj 602608429 a sejdeme se. To bude prima ;o].
Jinak baby, dneska zase se belham s ortezou ;o{. Vcera jsem nic neprovedla a zacalo me to trosku bolet a do vecera jsem se kroutila jako had. Noc jsem prochodila mezi lednici { v prizemi}, kde jsem si brala ledove pytliky a koupelnou {v patre}, kde jsem delala studene zabaly, abych se aspon trochu vyspala. Se na to vyprdnu...mam novorocni predsevzeti. Jak porodim, FAKT jdu k nejakemu odbornikovi at mi tu nohu proscanuje horem dolem a rekne co s tim delat, to slibuji :o].
Janijaja 19205
11.1.2006 10:33:49
JO, 22.1. až 11.2. jsme v ČR!! Máte v té době něco naplánovaného?
Janijaja 19205
11.1.2006 10:32:55
Tak mi jsme tu v novém roce prvně :-)
Máme celá rodina střevní chřipku - dneska nad ránem začala zvracet i Kačenka, tak se bojím. Ještě se jí od rána nepodařilo udržet jediný jídlo. ach jo. Kolem Nového roku konečně pochopila jak se má lézt a rozhodla se opustit metodu píďalky. Teď už se dostane všude. Ve stejné době si i začala stoupat a moc jí to baví. Trénuje pořád.
Honys je teď taky docela prima. Nadále zachováváme plenky, ale postupně je čím dál víc nechává suché a chodí na nočník. Tak doufám, že výhledově bychom je snad taky jednou mohli opustit :-)
Hezké dny J
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
11.1.2006 8:33:13
My spime tak od 20 az 20:30 {podle delky pohadky na cteni} do 7 az 8 a po obidku od 13:30 tak 2 hodinky. A neminim mu povolit prestat spat, nebo bych byla grogy :o].
Jinak dortik mel uspech {pitomy centrum, jsem se smolila s fotkama do albicka vecer a ani jedna se tam nevlozila ;o{, musim behem dne}. Tak nadseny vyraz v ocich a chvalu to uz jsem dlouho neslysela, nesmeli jsme ho nakrojit, nez dosel tata a tata mela nakrojit a Krystof si ho dal az dneska ke snidani a musim ho tak odborne krajet, aby stale vypadal jako to zavodni auto, ufff, to je drina. Uz jsem rozdala kusy dortu sousedum, ale stale nam dost zustalo, Krystof dost sni,a le protoze ej ayto velke, tak kdyz zakrojim jeden pruh, tak musim zbytek dojist. neni toho moc, ale nejak mi to sladke...nevoni ;o].
Emma78 8067
11.1.2006 8:04:39
Ahoj holky,

tak u nás se spí krásně a nestrašte,že by to mohlo zkončit:o).Lenka pořád spí krásně v noci od té půl osmé do 7-8 a odpoledne jde spát kolem 13 a spí minimálně hoďku,většinou tak 1,5,ale je mi jasný,že do 15 to asi trvat nebude:o))).
[<<Předchozích 870] Názory 871880 z 6294  [Dalších 5414 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.