| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 860] Názory 861870 z 6294  [Dalších 5424 >>]
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
18.1.2006 9:13:49
Kato, ja muzu jet vzdycky mezi praci, takze od 10 do 15 hod, chtela jsem tam jet dneska, ale nasnezilo a jako obvykle...neni protazeno. Takze jdeme na prochazku do lesa.Je ki furt blbe, nemate nekdo recepic? ;o{, zmrzlina nezabira.
Jinak jsem se chtela pridat do diskuze zari06, ale je tam jen jedna rozumna zenska, ktera uz taky jedno dite ma, jinak je to zmatek. Tak asi budu prudit i tady s druhym mimi, nevadi? ;o]
Katka... 7968
17.1.2006 16:22:21
Dano, já asi pojedu do Kladna ve středu odpoledne příští týden. Doma nám totiž odpoledne budou dělat kanalizaci (tzn. že ani WC nebudeme moci použít), takže raději vypadneme pryč. Manžela s Klárou ubytuju u známých - má tam nějakou práci, a my se půjdeme čvachtat.
Doufám, že se nám podaří nějaký sraz s Janouche! :)
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
17.1.2006 16:13:12
Jani a kde je to to "u vas"?
Jani ty jsi psala o nejakem caJIKU v tehu, kdyz ti neni dobre, ze ho maji v Liberci, jak se jmenuje? Juknu na Inet, zda bych ho nekde nesehnala.
NO, o vikendu se nekde srazet....to bude vsude narvano.
Tak si rekne nejake terminy, dej sem data a my se nejak domluvime ;o].
Janijaja 19205
17.1.2006 13:43:38
Ahoj holky,

ja absolutne nejak nestiham :-) Ale velkou novinu jsem nezmeskala, Dano blahopreju!!!!! At zdravicko slouzi!!!
Koukam, ze konkretni sraz jeste vymyslenej nemate. O vikendu se vam asi srazovat nechce co? My jak prijedeme, to je nedele 22. Nicmene jeste taky planujeme cestu do Liberce a to je od nas pres Prahu :-) Snad mi doma nekdo pujci auto...
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
16.1.2006 17:17:42
Tak jsem se zase videla s Lucildou a Amaiou. Opet, fotrak zustal lezet doma na stole. Lucce to slusi a Amaia....je andilek roztomily, hmmm, ze bych cekala holcicku?!
Jinak Krystof otravuje s bazenem, tak zkusime jet do Kladna. Nechci e s nikym domlouvat {Kato}, protoze kdyz zabloudim a nedojedu tam, tak aby jste mne neproklinaly. Az se tm naucim jezdit, tak se domluvime.jinak Luci s Ondrou a Lukinem, kdy ze te mame doma prepadnout???
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
14.1.2006 15:42:09
Super, Dandulo, tak v pondeli. S tim bazenem jsi odvaz, mne by v ty zime do studeny vody nedostal ani par volu:o)

Kojici polstar jsem pouzivala, byl bezvadnej, spala jsem s nim jako tehu a spim s nim doted, krasne se mi do nej veslo brisko, kdyz jsem chtela lezet na brise. Hlidac dechu mame taky, ale AngelCare, je spojenej i s chuvickou. Myslim ale, ze se tu neprodava, protoze neni schvaleny.
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
14.1.2006 14:26:04
Jeste dotaz, baby.
Pouzivala jste nektera pri kojeni kojici polstar Terabag?
A co hlidac dechy Nanny?
Ma cenu do techto veci investovat nebo kdyz jsme to zvladla bez nich, mam na to prdet i ted?
Dik za nazory ;o].
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
14.1.2006 14:06:50
jani to je jasnacka, mrekni si, ktery den se vam hodi, jste tu kratce a je vas vic a my se prizpusobime a vybereme misto, ktere je to nejpohodlneji k dosazeni ;o].
Lucildo, tak v pondeli to vidim realne, nema snezit a noha {tuk, tuk} lepsi.
Byli jsme s Krystofem na bazenu.
Byli jsme v Podoli, uhhh, studena voda a hloubka 5 m. Ale rzel se mne za krk a plaval a nechtel ven. po 25 minutach jsem ho modreho nakonec ven dostala, ale byl stastny. Meli tam nejake polo zavody nebo co, ale vsichni jukali na nas, Krystof tam byl nejmensi plavec. Mozna jsme meli jit ven, tam je vyhrivana voda, ale on chtel zustat vevnitr.
Tak nekdy zkusim ty Radlice. Ba ne, jukam ted na ten odkaz od Katy {dekuji} a pojedu na Kladno. Maji otevreno od 9:30, coz znamena, ze domakam, nastartuji, dojedu, zaplavem, nastaruji, prijedem, neobedvame, spat a parada. Tak nekdy pristi tyden tam podniknu najezd, pridate se nekdo?
Plavani mi udelalo dobre jak na nohu, tak na brisko ;o].
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
14.1.2006 11:10:42
Dandulo, super, tak v pondeli (teda pokud se vyhrabes:o))

Jsem pro az tu bude Jana se sejit a muzem se domluvit uz ted, at si rezervujem cas. Jani, ty jsi navsteva, urcite mas nejaky behani, kdy by se ti to hodilo? A co ostatni holky? Mne je to v podstate jedno.
Katka... 7968
13.1.2006 18:13:18
Já v pondělí bohužel nemůžu. Až tu bude Janouche, ráda bych ji viděla. Domluvíme něco napevno???
Luci, když balíme na týden, tak toho jsou většinou tři velké cestovní kabely velikosti asi takové té modré, jak se s ní chodí v Ikea po nákupech. Pak jsem si zvykla brát velký látkový pytel, co kterého pak hážeme každý den špinavý prádlo.
[<<Předchozích 860] Názory 861870 z 6294  [Dalších 5424 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.