| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 6294  [Dalších 6214 >>]
Renca a 2 34362
3.6.2010 18:22:14
Ahojky všem...

Mirko, jsem ráda, že si mne zychránila měla jsem už víc jak dojem na samomluvu ~6~

Co se tašek týká mne by se zamlouvalo hnedka několik, ale bohužel Daník je jiného názoru, tak už koukám po netu a jakmile řekne ok tak objednávám i s poštovným ~R^
Ono to vypadá divně, nevím kdo to první vymyslel ale koho potkáme a zjistí,že Daník jde do školy tak následujicí věta je: A už máš doma tašku???
No když řekne NE dovedete si představit ty pohledy, obzvlášť když toto vykládá po doktorech ~a~ Takže chci mít co nejdříve v tomto ohledu klid na duši...~z~

Jinak Leničky, mi je tada líto a je dobře že to dopadlo jak to dopadlo, co vyváděla??
Držím palečky ať korzet přežijete nádále ok a Lenička je opravdu bez následků..a perfektně školu doženete. Lenička jak píšeš je šikovná, tak to bude jistě v pohodě...~R^

Ty děti člověk neuhlídá co???Stačí mžik a neštěstí je na světě ~a~
Mladší přejeme brzké uzdravení ~R^ Stejně jak jsem psala Leničce ~R^

Hlídání,práce a nemoc dětí to je potíž..

Já bych se měla v září hlásit na úřad práce, ale pevně doufám, že mne dají do plného z nynějšího částečného důchodu a ohlídám si prcky sama..pokud ne tak to bude teda velice, ale velice zajímavé ...~n~
Takže si dovedu představit jak lepíte hlídání... ~n~

Jinak teda svojí tzv. samomluvu končím, dneska už se jako teda nedostavím a zítra dopoledne odjíždíme směr chaloupka, která jak doufáme neni pod vodou...respektive jak jsem koukala na ces.hydro.ustav, tak Jizera stav jen bělosti brzo přeskočí( bohužel neni to jediná řeka nás ohrožujicí) ~n~ Takže doufejme, že to na bělosti zůstane a nezačne se vylévat ...kdyby ano dovolim se ozvat až nás propustí a opadne..Jinak v pondělí juknu...ačkoli mi je tak nějak jasné, že najdu jako poslední příspěvek ten svůj ~n~~R^~s~

Přesto přejeme jak říkají a předpověděli meteorologové slunečný víkend plný pohodičky...

Papapa všem ~z~~;((~s~


Emma78 8067
3.6.2010 16:14:48
Ahoj holky,

jdu taky pozdravit, ať tu Renča netrpí samomluvou:-), mimochodem, my jsme s Leničkou kupovaly aktovku až v létě před školou,takže nejste jediní. Myslela jsem, že to bude moc běhání(ani není tak vybíravá,jako že by se jí nic nelíbilo,ale vždycky se nemůže rozhodnout) a nakonec se zamilovala do první co uviděla v obchodě, já ji našla na netu o několik stovek levnější i po odečtení pošětovného,tak jsme ji objednali.

Jinak u nás je škola taky v pohodě, teď jsme si teda užívali,protože Lenka přijela ze školy v přírodě a hned další den spadla z cca 2 m na záda a zlomila si kompresivně dva bederní obratle,naštěstí jinak to dopadlo dobře, žádné neurologické poškození,takže ležela 4 dny v nemocnic,pak vyfasovala korzet, doma následně ležela ještě cca 14 dní,mohla vstát jen na záchod,pak se dva dny rozcházela a teď už chodí do školy. Korzet bude mít ještě minimálně dva měsíce, ale ještě že to je tak jak to je. Učení zvládá levou zadní,takže doháníme v pohodě.
Teď je nemocná mladší,no pořád je něco:-).
Já už chodím do práce,tak lepíme hlídání s prarodičema jak se dá.
Musím jít,tak se mějte všichni krásně a ať už přestane pršet.
Renca a 2 34362
3.6.2010 15:32:18
Tak koukám, že tu nikdo,
ale koukala jsem na tn.cz atd a voda je tu zase ve velkém po celé ČR co tam je vidět, protože vím, že tu jsme opravdu z různých koutů ČR, tak přeji všem tu, ať se všech tato pohroma vyhne...držíme všem případným ohroženým moc moc palečky...~R^~R^~R^
Renca a 2 34362
1.6.2010 19:21:57
ahojky všem maminkám zde :) :)

Psala jsem, že to zde rozjedeme,a le nějak nezbyl tan čas co je k tomu potřeba :) Nastali doktoři atd atd...atd... ~a~

Zkusím to nyní napravit :)

Věruš,
sice opožděně ale jak se Elišce líbilo na škole v přírodě???
doufám, že si to paradně užila :)
Ačkoli Vám nedala ani pusku :) V Krkonoších máme chatu a krom dvouch dnů co jsem tam byla dokonce popadával sníh jemně a jinak tam prší a prší cca 2 měsíce, hrůza tam, tak snad měli krásné počasí alespoň oni...~z~
Jinak velká vodá nás 100% mine a doufám, že minula i ostatní..Nás Prahy se to nějak netýká a v Krkonoších to zatím vypadá dobře..~R^

Kaculdo,

je bezva že Johance to jde ve škole a matematika, to se časem spraví ono to je trochu otrava co si budeme mi školou prošlí povídat :)
Takže Johance velká gratulace..
A na fotečky až nebude u babičky se budeme těšit, tedá já určitě :)


Jiank unás normál doktoří, konec školky už jenom opakují co se naučili-to samo o sobě mne nějak děsí :)
Zvláště když se naše dítko těší na dějepis který je od 5-6 třídy :(
No ono to nějak dopadne a nic neni žhavé jak se zdá :)
9.6 máme schůzku v ZŠ tak uvidíme co řeknou nějaký základ máme ale krom školní tašky- asi naše dítko pomalu jediné ale on je hrozně vybíravý :) Nakonec mi řekl , že si nemam dělat starosti, že on půjde normálně s igelitkou :( ~a~~n~ , že se mu to tam 100% vejde ~o~

NO nic, tak doufám, že se tu někdo ukáže, Budu nahlížet kažsý den -SLIBUJI!!!

Tak písejte---zatím papapappapa všem...~s~~R^~x~




kaculda 17148
1.6.2010 16:49:05
Ahoj holky:)),
nevím jestli si na mě pamatujete, mám Johanku:))).

Koukám, že byla většina u zápisu, Johanka už je taky v první třídě, jako Lenička:-). Nechtěla jsem, ale ve školce už ji to doopravdy nebavilo, teď nelituji, není sice nějaká premiantka, ale školu zvláda s nadhledem:-)
jen s matematikou musíme pořád cvičit, ta jí vůbec nebaví~t~.

Až budeme doma (jsme u babičky), tak zkusím vložit nějakou fotku:))).
Věra, Elinka a Tom 10852
17.5.2010 21:44:03
Tak já se tedy přidám. :-) Dnes mám po dlouhé době volný večer, Eliška ráno odjela na školu v přírodě a Tomáš šel ke kamarádovi na hokej. /málem jsem napsala fotbal, jak je mi to prostě jedno :-) / . Ráno u autobusu Elda tak pospíchala, že nám nestačila dát ani pusu. Pak jen usilovně mávala ze sedadla, na kterém se mačkala se dvěmi dalšími kamarádkami, neboť se dámy nemohly dohodnout kdo si s kým sedne. A že by šly na zadní sedadlo, ani náhodou. A tak to bylo aspoň veselé. Moc se těšila, sice jsou v Krkonoších, počasí nicmoc, na horách asi dvojnásob. To se teda ochladilo, co? A co velká voda, holky, nejste někdo v ohrožení??
Všechny Vás zdravím a těším se, že zas někdo nejen nakoukne, ale i napíše.
Renca a 2 34362
13.5.2010 14:37:51
Ahojky Naďi,

a zároveň ahoj všem:)

je pravda, že po zápisu to tu utichlo, takže to ukusíme opět trochu rozjet :)

Hlásíme že nám zápis do školy vyšel, nevím zda všem, jelikož u nás bylo dost odpadlíků z různých důvodů, dopis o přijetí přišel ..., a 9.6 máme schůzku co a jak..uvidíme třídní učitelku a naco vše se máme připravit...
Takže super...dofám, jelikož info tu dál není jen z přijímacího řízení, že jste všichni dopadli stejně bez problémů...


Tak naštěští nám i slečnu vzali do školky od září tak to budeme mít duo 1x škola a 1x školka oboje nová věc :)

Tak se těšíme na zážitky a info o vás jak se máte :) :)



Nadik1 78179
26.2.2010 12:55:12
Ahoj.
Tak koukám, že proběhl zápis a od té doby je tady zase ticho.
U nás nic moc, spíš vše při starém. Snad jen to, že Tom se od ségřiných narozenin nemůže dočkat, kdy bude mít svátek on, aby dostal dárek, má přesně vybráno co chce a taky chce hlavně dort, protože Danda ho měla taky. ~:-D Je to s nima někdy na blázinec. ~;)
Bajka + 2 brouci 5337
26.1.2010 22:15:51
Ahoj všem :)

Miri blbnu, jasně že Lenička je v první, už myslím o rok dopředu :)) jakože až půjdeme ofiko my. Takže super, Lenička je šikula, já jsem si právě nebyla jistá, jak jste se nakonec rozhodli. Fajn, že to princezně jde :)

Věrko taky bych nerada Jeníka šponovala někam mimo hranice, režim musí být :), akorát pokud fakt bude mít v něčem objektivně podložené nedostatky, tak nechci, aby ho v nich kantor koupal. Snad jsme vybrali dobře :)
Nadik1 78179
26.1.2010 15:11:33
Ahoj holky. A hlavně teda Renčo.
Zápis u nás byl ŠÍLENOST, ani ne u Toma, ten byl totiž zklamenej. Na rodičáku slibují hory doly a pak jsem řekla, že uvažujeme o odkladu a už se s náma nikdo nebavil, po Tomovi nic nechtěli vědět a papíry vám přijdou poštou. Takže moje zkušenost se školou děsná, asi příští rok půjdeme jinam. Tom chtěl už teď jít do té druhé, ale je přes město, tahle je o ulici od nás. Tak jsem to s ním probrala a vzal to a pak tohle. No, poučila jsem se a příště dám na jeho první dojmy. Do té školy bude chodit on, tak ať tam chodí rád.
Ano, psychologa jsme měli až po zápisu, prý to neva a u nás to bylo spíš plus, protože zápis byl v pátek a pedag.psycholog hned v pondělí, takže si Tomík vynahradil ten "hnusný a zkažený" zápis ve škole. Dle nás na školu zatím moc nemá, dříve měl nízkou saturaci, namodralé prsty, tudíž i neohrabané. Teprve teď si začíná hrát, malovat, stříhat, snaží se vše dohnat. A hlavně nechce do školy. A psycholožka nám řekla to samé. Je hravý a dala by mu ještě čas. Myšlením na školu má, ale není dozrálý hraním, nevydrží v klidu sedět, chce si jít hrát, za kamarádama .... Tak proto u nás ten odklad. Je pravda, že do školy půjde vlasně v 8 letech, ale co jsem zjistila, je takových dětí u nás ve městě víc a to jsou zdraví. Tak to tak nehrotím. A i letos byli u něho ve školce ve třídě 2 kluci, kterým je 7 let - jeden v lednu, druhý myslím březen. A ano, škola základní, ne speciální.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 6294  [Dalších 6214 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.