| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 300] Názory 301310 z 6294  [Dalších 5984 >>]
Luci, Ondra 24.09.03 15412
16.1.2007 13:20:12
Ahojky mamulky,
clovek tady chvili neni a pak se docte takove novinky!!!! Petulo drz se!!! Chtela jsem te jen poprosit, jestli by jsi mi nemohla pisnout na mail podrobneji o tom vasem jidelnicku!! Docela by me to zajimalo!!!

Jinak Mirko, Toci a Luci - deticky jsou uzasne i ty PF!!!

Jinak my se mame dobre. Ondra statecne a rad chodi do skolky, Lukasek je taky spokojeny doma s babickou a ja zatim zvladla zimni semestr! Prestavba zatim pokracuje dobre, i kdyz par problemu bylo, no jo holt stary domecek! :-)) Mame nejake fotecky na nasich strankach www.richtar.com - tak se kdyz tak mrknete. Je to hruza jak ty deti rychle rostou!

Katka... 7968
12.1.2007 22:46:14
Dandulo, já přes týden moc nemůžu, ale kdybyses náhodou odpoledne vyskytovala na Andělu, tak to by se dalo už lépe zařídit. Jsem si myslela původně, že budou školní děti za týden na týden (to je dobré spojení, co?) na lyžích, ale kvůli nedostatku sněhu jim to včera zrušili. Takže vidina volna se rozplynula jak pára nad hrncem. :-)
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
11.1.2007 18:04:30
Petule, drz se, jsem v hlave s tebou.
Kato a baby beru zpet, je to drahe jako nove auto.....sejdeme se v clovickove?
Bajka + 2 brouci 5337
10.1.2007 21:30:08
Káťo děkuju!, je mi to jasné, že prostě má-li to tak být, tak i kdybych se na hlavu stavěla, jinak nebude, akorát doktorka mluvila o nějaké zanedbatelné 5-10% šanci na další pokračování, tak proto ten ubíjející týden. No, snad to uteče, nejhorší je nejistota, pak bude líp, tedy - budu-li se mít s čím konkrétním smiřovat.
Katka... 7968
10.1.2007 21:25:10
Peťulo :-(((((((((((((((( Drž se!
Bajka + 2 brouci 5337
10.1.2007 21:19:32
Áhoj - změna o 180° - krvácím fest a dle holčičí MUDr.pudr to vypadá na potracené těhotenství. Sakrajs, jak to kápnu oficiálně, tak se to musí zvrátit :-( Zatím jsem ve vyčkávací fázi a za týden jdu na kontrolní ultrazvuk. Do té doby děj se to, co matka příroda uzná za nejvhodnější...

Moc všechny zdravím a ozvu se s konečným resumé...
Katka... 7968
10.1.2007 14:34:54
Ahoj Dano, my už bydlíme naštěstí dávno a už abychom zase opravovali - různé otřískané rohy, pomalované zdi apod. :-)))
Na Zličín jedu pouze, pokud mi děti někdo zasponzoruje - bych tam nechala za všechny tisícovku! A nevím, jestli dospělák neplatí taky???
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
10.1.2007 13:55:05
Ahoj zenske,
moc se omlouvam, ze nepisu, ale od 1.2. se to zmeni, zacinam zase makat. Kaja se ze vseho konecne vyhrabala a zacina to byt pohoda mimino.
KURNA PETULE, CUMIM NA DRAT!!!!!Ty takovej dric, jeste nedavno jsi psala, ze ne...a ted.Ani jsi mi nenapsala sms >o{.
Mirko, babulky jsou rozkosne :o].
Lucildo, jak je na tom Amaia a co Eneko?
Kato a co deti, nezlobi a co bydleni, hotovo?
Toci, co skolka?
a vubec jak zijete, babulenky? Jste mi chybely, fakt :o].
Co nejaky srazik, je nove hraci centrum na Zlicine, Back land, zitra to jdu omrknout, tak dam avizo.
Ani nevim, co driv psat.....Petule, at je to ted holka, treba tomu pomohla zmena stravy :o].
Jen co budu mit stazeny fotky, tak sem take neco loupnu, ale je to nuda...Kaja je cely Krystufek.....
Katka... 7968
8.1.2007 19:52:53
Peťulo, koukám jak puk!!! Tos mne teda příjemně překvapila. A Tvůj manžel svým postojem taky. Přeju, aby bylo vše OK, kluci v rámci možností nezlobili maminu a vůbec, abyste byli v pohodě - jako jste to udělali třeba s tím jídlem. :-)
Mirko, cácorky jsou kouzelný!
Janouche, ahoj! Jak se Tobě daří?
Emma78 8067
8.1.2007 16:48:33
Peťulo,tak je prima,že jste se rozhodli pro mimíse,teď jsem fakt zvědavá co to bude;-)
[<<Předchozích 300] Názory 301310 z 6294  [Dalších 5984 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.