| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 6294  [Dalších 6014 >>]
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
19.4.2007 7:59:32
Ahoj janko s Simunkme, tak se klido pridej a rozhovor se, chodi Simunek do skolky nbeo mas pani na hlidani, nebo babicka? A jak to zvladas psychicky, kdyz jej vidis jen vecer, nebo jsi doma nejak drive? ja maka z domu 2 hodky rano a 2 odpoledne, uz mam druhe mimco a zvladame to ok.
Lenicka je uz VELKA slecna, cumim jako buk. To Krystof je stale takovy detsky, ale Kacenka vam roste take do krasy. Od kdy stoji? My mae s Kajou obdobi lezeni, jezdi jako cert, ale...dozadu a to ji vzteka a ne a ne prijit na to, jak se hejbat dopredu. Tak se jukne kam chce a pak tam doleze zadkem a otoci se.
Krystufek uz prekonal vsechny nastrahy skolky, ale musim si postezovat ;o{. Ze platim 350kc denne mi nevadi, ale ze etem nemyji ruce!!!! to me toci.
V utery meli kone, jako kazdy tyden, cekala jsem uz u skolky nez dorazi a vyndaval jsem Kacko s uata, vsechny deti byly jako prase. Ze maji spinave oblecky to je jasnacka, ale ty ruce. Nekecam cerne jako bota!!! A jedou s tim v uate minimalne 20 minut, sahaji si do oci, pusy atd. A taky v tom aute svaci, s tema rukama!!!! Kacko z toho mel zapalene ocit, tak jsem si ho vcera nechala doma v domeni, ze ma zanet spojivek, ale mam fajn kapicky a zavcasu jsem to vymyla a asi to byla jen spina. Jsem rada ze je ockovany na zloutenku A, jinka nevm, nevim, co by si prinesl. Tak se v patek chystam na majitelku, at si to z ucitelkami vyridi. Ze mi je trapne na to upozornovat, ale ze by bylo zahodno u deti dodrzovat zakladni pravidla hygieny. A to jej mam pustit na skolku v prirode? Jak si mam byt jista ze ho ohlidaji? 3 a pul lete dite si samo mydle ruce neumyje, musis na nej dohlidnout, ale oni ty ruce nemeli ani osplichnute vodou a to ten statek je u rodinneho domku.
Uf, tak jsem si postezovala a ted z veselejsiho koutku. V Beroune otevreli aqupark, tak tam dneska s Kajou jdu. Jde poprve plavat, porad ji to slibuji, ale casi je malo, tak chci zacit chodit pravidelne.Ja to take uziju na ten muj pochroumany chodici aparat ;o].
Janka+ Šimi 9/03+Štěpi 2/09 63064
11.4.2007 21:27:16
Díky, jen nakukuji, jsem dopoledne v práci a odpoledne,když je tak krásně, tak jsem venku.
Pořád jsem celou mateřskou nakukovala a říkala,že nemám čas sedět u netu a až teď,když chodím do práce a mám času ještě mím, jsem zjistila,že mi to strašně chybí, pokecat s fajn lidičkama a ještě když mají stejně staré děti.
Emma78 8067
11.4.2007 13:55:23
Zdravím Janku se Šimonem,

Dančo ahoj,tak jsem sem nakoukla o Velikonocích a nikdo tu nebyl,chtěla jsem něco napsat a samozřejmě jsem to odložila;-). Jak se máte a co děti?

U nás je pořád veselo,co Káča začala lézt,stát a pohybovat se kolem stolu,tak se fakt nenudím;-)do toho Lenička ve školce,takže po o vždycky běžíme pro ni a trošku nám to nabourává "režim",ale Lenka je tam moc spokojená a to je nejdůležitější.

Hodím sem nějakou fotečku z Velikonoc a jednu z víkendového výletu:


Janka+ Šimi 9/03+Štěpi 2/09 63064
11.4.2007 10:22:44
Ahoj Holky. Můžu za Váma? Pořád nakukuji.Já jsem netový začátečník a tak se nestíhám něšjak zapojit, všude je to už zaběhnuté.
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
11.4.2007 7:49:49
Ahoj babulky,
tak co se deje, kde jste vsechny? Nikdo uz sem nemate cas nahlednout, deti rostou a zamestnavaji vas, neby vy jste zamestnane? :o].
Jake byly velikonoce? My mame tasku sladkosti {to ase budu pect buchty} a nejake hracky a Karolinka dostala spoustu plysaku, to ze Krystufek tak hezky smigrustoval ;o].
Tak napiste, je mi po vas smutno ;o{
hana
  • 
4.4.2007 15:27:46
sorry to patřilo trošku jinam;-)
hana
  • 
4.4.2007 15:26:47
ježíšikriste! co to řešíte???? já mám dva dospělý syny a když byli kluci malí, tak by mě teda ani ve snu nenapadlo jim něco mixovat, a jak byly spokojený a v pohodě napapaný miminka! Vidličku snad doma máte,né?:-))
Janijaja 19205
23.3.2007 20:37:46
Ahoj holky,
zase jsem se chvilku neozvala, nejak nestiham.
Byli jsme na tři týdny v ČR, docela jsem si to užila. Ovšem bez manžela. Navštívila jsem i Liberec a už vím, že tam taky máte homeopatku, hned u kolejí. Tak kdyby jsi Peťo myslela, že by se Ti to mohlo hodit... je to doktorka - bývalá anestezioložka a je teď s mimísem doma.
Jinak vám moc děkuju za psychickou podporu v těch našich partnerských problémech. NO - občas je to spíš horší než lepší... že někdy moc nevím kudy kam. Měla jsem chuť v Čechách zůstat, taková mi to přišla pohodička - hlavně ten venkov. Mně tady to město hrozně deptá a hlavně taky ten jazyk mi začíná chybět. Tudíž jsem opět nakoupila knihy, CD, DVD a žiju tady aspoň z toho.
Musím víc začít nahánět kamarádky Češky!!
Uznali mi ten můj diplom, tak tu i budu moct učit. Uvidíme.
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
9.3.2007 9:37:00
Petulo je to Marek Marencik ze Zahradniho mesta v Praze. Ja se s nim spojuji zatim hlavne kvuli meho pohyboveho aparatu a hubnuti a kasli deti.
Ted mam desnou chripku, pres den to jde, ale od 19 do 24 umiram ;o{
Bajka + 2 brouci 5337
5.3.2007 22:30:54
Jéé Dando a s kým komunikuješ? Já uvažuju, že bych si zajela do nějakýho centra do Práglu, mám vytipovaný dva žhavý favority, ale nevím, kde seberu čas :-( Nemocem zmar!
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 6294  [Dalších 6014 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.