| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 6349  [Dalších 6229 >>]
Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 7673
13.6.2007 22:45:47
Jani, to je teda věc. Nakonec to ale dopadlo dobře. Ještěže tak. Příště budete alespoň opatrnější. Ale bylo to jako scéna z akčního filmu, co?

Honýsek jedou zítra se školkou na výlet, v pátek jdou do kina.

U nás dneska byla děsná bouřka, ale přežili jsme to bez újmy, díkybohu.

Mončo, pořád mi vrtá v hlavě, co jsi mi tehdy chtěla. Zítra jsem doma, co se takhle dopoledne sejít na MSN?
Jk2x 6246
12.6.2007 15:00:43
Tak se vám tak v pátek chystáme k babi do Cítova. Mimo jiné balíme i naše velké PC, protože na něm tatínek potřebuje pracovat. Tatínek s Filípkem vše odnosí do auta. A už se vracejí jen pro mne a pro Janinku. A najednou Filípek volá:
"Tatínku houká ti auto". Tatínek běží k oknu vyklání se a se slovy: "Ty vole je tam!" vybíhá ze dveří. Já také vykuji z okna a vidím jak zloděj vytahuje náš milý počítač rozbitým okénkem ven. Řvu na něj: "Necháš to být" a zloděj zdrhá........ Buším na sousedy, abych se mohla podívat na druhou stranu baráku kam, že to ten zloděj utíká. Vídím běžícího tatínka a řvu na něj co můžu "Běžek okolo baráků". Prosím souseda, aby šel auto pohlídat, než se táta vrátí. Nervózně přecházím tam a sem po bytě. Pak najednou vidím jak si tatínek povídá s nějakým klukem a sousedem u našeho vykradeného autíčka.
Po chvíli soused zvoní a povídá "Počítač je zachráněn", prosím sousedku ať mi pohlídá děti, a jdu ven, kde je stále taťka s tím cizím klukem a ten kluk mi vypráví: "Sedím naproti v pizzošce a vidím, jak vám někdo vší silou kope do zadního okénka, chvíli čekám co bude dělat a vidím jak něco vytahuje, poznávám počítač a vidím v tu ránu mizícího chlapa za rohem, nadbíhám mu druhou stranou a chytám ho u kontejnerů, kde se mi bohužel vytrhává a napadne mne kouknout se do kontejnerů a váš počítač tam nacházím zahozený. Vzápětí se střetávám s vaším mužem a počítač mu vracím." Začátek vyprávění onoho kluka zanedlouho potvrzuje i jeho maminka, která s ním v pizzošce byla.
Takže závěr
- bydlíme na velmi rušné ulici, vlastně hlavní ulici v naší čtvrti, jezdí tu i tramvaje
- vše se odehrálo krátce po 8 hodině večerní, kdy je ještě vidět
- ten člověk si Josefa musel vyčíhat
- podotýkám máme tmavá skla, přes která není do auta vidět a nerozbitnou folii, aby sklo chránila - prdlajs
- díky bohu hrdinové ještě nevymřeli
- policajti přijeli po víc jak 2 hodinách
- dle popisu je ten zloděj známá firma a právě ho pustili z vězení
- zloděj se pořezal a krev zůstala na pc, takže pokud byl opravdu v lapáku má smolíka pacholíka
- do Cítova jsme odjeli někdy okolo půl noci, neboť jsme nechtěli nechat otevřené auto pro další zloděje
- počítač zaplať bůh funguje, asi dopadl do měkkého
- v pondělí ráno putovalo autíčko do servisu a oprava bude stát asi 15000.
- a ponaučení příště už snad budeme opatrnější.
Toliko naše páteční zlodějská příhoda.
Monča a Tydlínek 13846
11.6.2007 12:11:23
ahojky, Boni já touto dobou mám už vypnutý pc a ikdybych mohla, tak sjem srážela horečky, dneska je to zatím první den po 10 dnech co ná kristýnka žádných 39C a pod. dneska zatím p oprvé nemáme teplotu !!!!!!!

Tak nám držte palce a´t je to i po celý den ... odpo jdeme na kontrolu
Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 7673
9.6.2007 21:46:45
jsem na MSN. Přijdeš?
Monča a Tydlínek 13846
9.6.2007 18:57:49
Ahoj holčiny, jenom skokem,

Kristýnka má už od minulého pátka přes 39C horečky,večer skoro 40C a ráno kolem 38C - 38,5C tak lítáme denně na kontroly, od úterka má ATB, ale stále se to nelepší. Prý nějaká viroza... ?
Nechala jsem jí udělat RTG plic,aby se vyloučil zápal plic, má silnou chronchitidu,ale nevíme od čeho ty horečky, tak ani nemám moc časík ...

Boni, omlouvám se sms došla,ale já v tu dobu dělala zábaly, které dělám vlastně pořád, nebo jí sprchuji, cpu čípkama, sirupama...a nic moc nezabírá :( ale prej už bude líp? říkal Dr. no už jsem to konzultovala i s Motolem, za tu dobu co tam jezdíme máme kamarádky nejen sestřičky,ale i doktroky :)

jo Boni tak těhu nejsem, porbereme na MSN, holky vás zasvětím v deníčku v pondělí, jo?

Jani, já bych letěla, myslím, že Janička let zvládne, jak dlouho se přesně letí?Hele, co doma? povídat si s nima nemusíš, stačí, když se budeš usmívat a odkývej jim všechno, jestli kýváš správně uvidíš na jejich reakci, to poznáš podle výrazu obličeje :) hele a Josku samotného nepouštěj :) hihihi tím to ho zdravím...

kočky musim letět k Pipince, krásný víkendík a hodně pozdraveníčka pro všechny.....
Isis (3 děti) 10789
8.6.2007 21:03:29
Jani,

opravdu těžko radit. Pokud by to byl někdo velmi blízký, na kom mi hodně záleží a mám ho ráda, neváhala bych. Ale obchodní partner, se kterým se nedomluvíš, to nevím...

Klárka s Martínkem jsou zase zasoplení, Marťa k tomu kašle. Nevím, co si o tom myslet. Je to dva, resp. týden, co dobrali ATB a jsou tam, kde byli. :-( Že by ty kolektivy (cvičení, plavčo, hudebka), nebo klima v autě?
Jk2x 6246
8.6.2007 15:17:24
Boni žení se Josífkův obchodní partner. No nefim ještě musíme udělat doma válečnou poradu. Na jednu stranu bych jela - byla by to zkouška na dovolenou a na druhou stranu se mi tam mezi cizojazičné lidičky nechce.
Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 7673
8.6.2007 14:18:44
Jančo, mně se to bude radit lehko, netýká se mě to. Ale já bych letěla!!! Ale zase to vidím z pozice, že mám to dítko jen jedno. Ty máš dítka 2, ale jste 2 dospělí, takže každý máte na starost jedno dítko. Kdyby jel manžel sám, mohla bys toho pak litovat, že jste nebyli taky. Toť moje rada. A koho tam máte, že mu jedete na svatbu?

My jsme dneska se známýma byli na dni otevřených dveří u vojáků, bylo to parádní. Děti byly unešené, já jsem nejvíc nadšená z vrtulníku, který tam přistával a pak po nějakých předváděčkách zase odlétal.

Zítra jedu s kamarádkou k nám do ZOO, pokud bude hezky.

Mončo, přišla Ti ta SMS? Že jsi mi vůbec nenapsala?!? Když tak napiš na mejl nebo se ukaž na MSN.

B.
Jk2x 6246
8.6.2007 11:54:49
Tak vám holky nefim.
Právě jsem se dozvěděla, že jsme pozvaní v srpnu do Srbska na svatbu.
Tak nefim, nefim jestli letět nebo neletět. Nebo jestli neposlat taťku samotného. Ach jo.
Co vy na to?
Isis (3 děti) 10789
7.6.2007 22:22:15
Ahoj holky,

i já se po delší době hlásím. V neděli jsem dobrala ATB a od včerejška mě zase bolí v krku. :-( Nevím, kde na to chodím...

U nás nic nového, jen na dětech vidím, jak rychle čas letí. Zuzanka už bude mít 4 měsíce, Martínek čím dál líp mluví, Klárka je čím dál větší rozumbrada. :-)))
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 6349  [Dalších 6229 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.