| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 6349  [Dalších 6239 >>]
Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 7673
20.6.2007 14:27:48
Jani, to by od vás bylo moc hezké, kdybyste té ovdovělé paní pomohli, určitě se jí teď budou penízky hodit. Jo a Honýsek se ve školce taky koupou, taky má od toho pěknou rýmu. Ale je spokojený...

Isis, však vy jste taky akční, i když máte 3 děti. Jak dopadl Martínek?

Moona i Michel se mi obě na pátek omluvily, takže jedu do ZOO sama s Honýskem.

Já tady padám vedrem, ale mají prý přijít bouřky, což taky není super, mělo by být to počasí trochu vyvážené a ne takové skoky.
Isis (3 děti) 10789
19.6.2007 22:16:45
Jani, to je opravdu moc smutné...

Boni, jste dobře akční. :-) Bezva víkend.

My jedeme stále spíš stereotyp, se třemi malošky ani moc akční být nejde. I když jak se to vezme... :-))
Klárce a Martínkovi konečně zase ustoupil kašel a rýma, Zuzanku to trošku trápí, ale kojení to drží naštěstí na uzdě.
S Martínkem jedeme zítra na kontrolu na urologii s hydrokélou. Od prosince se mu citelně zmenšila, snad se vstřebala úplně? To neumím posoudit, zítra se dozvíme víc.
Zuzanka dnes absolvovala druhé očkování. Dr. jí navážila 6 540g a naměřila 63cm. Od neděle se přetáčí na bříško, šikulka naše.

Mějte se všechny moc krásně!
Jk2x 6246
19.6.2007 14:40:51
Boni, ano byl z chaty. Zvažujeme sbírku pro jeho rodinu.

Hezky jste si to užili. My v pátek nemůžeme, protože taťka bude i s autem v Itálii. Dnes se vrátil z Rumunska a hned nám zase zmizí.
Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 7673
19.6.2007 12:44:45
My jsme byli v sobotu na oslavách města tady u nás, bylo to parádní, Honýsek se vyblbl na obří nafukovací skluzavce a skákacím hradu, my jsme si užili koncerty, vše jen za cenu vstupného 50,-Kč pro nás dospěláky, počasí super, sluníčka možná až moc. V neděli jsme byli na výletě v Kopřivnici v muzeu Tatrovky, pak ve Štramberku, tam jsme navštívili pivovar a věž Trúbu. Dále jsme jeli na Pustevny, projeli jsme se lanovkou, to jsem já vyloženě protrpěla, jedna cesta trvala 20 minut a jeli jsme tam i zpět a pak jsme si vyšli na Radegast, na Radhošť jsme to už nestihli. Já mám Beskydy hrozně moc ráda, líbilo by se mi tam i bydlet nebo tam mít chatičku. A právě jak jsme jeli domů, tak v Rožnově jsme viděli tu hrozivě vypadající nehodu.

V pátek na 99% jedeme do ZOO do Dvora Králové. Kdo se k nám přidá? Psala jsem i Mooně a Michel, ani jedna mi zatím neopověděla, je to už asi 5 dní, nevím, co s holkama je, napíši jim i SMS. Janča krumlovská říkala, že tam taky plánuje cestu, ale až někdy později, takže s tou to, bohužel, neklapne. Já jiný termín nemůžu, protože tam jede manža služebně, takže nás tam vysadí, budeme tam tak v 8 ráno a já s Honýskem si jdeme užívat ZOO, manža pak pro nás zase přijede. V 18 hodin večer pak máme akci se školkou, takže snad to všechno stihenem.
Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 7673
19.6.2007 12:31:48
Ahojky holky!

Jani, fotečka je krásná, škoda, že tam nejsi i ty, ale zřejmě jsi fotila. Auto už máte zpátky? Oprava byla vážně tak drahá? Jak jsi psala o tom kamarádovi, to je vážně moc smutné. Byl to kamarád z chaty? Ptám se proto, že jsem našla ve zprávách na netu něco z té oblasti. My jsme totiž viděli v neděli hrozivě vypadající nehodu, proto jsem dohledávala, co se stalo a narazila jsem i na toto. S tou manželkou se znáš, nabídneš jí nějakou pomoc? Bude to mít těžký, to je fakt hrozně smutný.
Jk2x 6246
18.6.2007 0:01:39
Ahoj,
tak svatba i následné grilováníčko na zahradě bylo prima. Lepší než někde v restauraci. Moooc dobře jsme se pobavili.

No a jednou je to tak, podruhé jinak. Jeden den je hezký, jiný zase velmi smutný. Ráno jsem se dozvěděla, že včera zahynul kluk, co jsem ho znala, srazilo ho auto. Jako "mladá a svobodná" jsem s ním i chvíli chodila. Zbyly po něm tři děti, nejmladší Adélce je měsíc. Celý den na něj myslím a hlavně na jeho rodinu, jak jim teď bude bez tatínka těžko.
Jk2x 6246
15.6.2007 14:18:25
Nazdárek,
tak dneska snad už taťka konečně přiveze autíčko.
Mončo co Pipinka už je jí dobře?
Boni jakou že to máš brigádu?

Před chvílí jsme vrátili z první části svatby naší sousedky a za chvíli odjíždíme na druhou část na zahradu na papáníčko.
Jedna malá tapetka:

Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 7673
14.6.2007 21:47:02
Mončo, dnešní pokec byl super, ale zítra na MSN nemůžu, já totiž musím na tu brigádu, jak jsem psala, že ji mám. Nejezdím tam každý den, proto mi hned nedošlo, že zítra jedu. Tak se nezlob. Obnovím si to Skype a pokecáme někdy tam, jo?

Pa. B.

Monča a Tydlínek 13846
14.6.2007 11:05:14
Boni, kde pak jsi?
Hele čas na ridině na příspěvcích jde špatně cca o 8min. dřív, až budeš připojená, tak mě prozvoň já usednu k pc,jo? jinak budu popobíhat po bytě, po 13hod. mizím do Tesca na nákup...
Monča a Tydlínek 13846
14.6.2007 11:00:27
Teda JANI, vy máte teda pech na to auto, no brrrrr, úplná "ameerička " hadr

Boni zapínám velký pc, jsi na MSN? za chvilku tam budu ...
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 6349  [Dalších 6239 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.