| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 6349  [Dalších 6219 >>]
Jk2x 6246
6.6.2007 9:48:10
Hlásím se po delší době.
A teď nevím co jsem psala.
Onemocněla jsem a přijela mi pomáhat mamka. Postupně začal kašlat i Filípek. Pak jsme se dozvěděli,že děda na chatě spadl z velké výšky na hlavu - byl nepozorný a zakopl a spadl z našich terasovitých záhonů - pochopitelně nám nic neřekl a tak jsme náš odjezd uspíšili. Naštěstí má jen pohmožděnou páteř a musí nosit límec.
No a co dál? Filípkův kašel se stále zhoršoval a tak po nedělním návratu jsem ho v pondělí vzala k dr. a dostal opět antibiotika. Do školky už nechodí 3 týdny a ještě příští nebude.
Janinka má už delší dobu rýmičku, ale ta je snad už na ústupu.
Jo a mamka tu hnusotu chytla od nás, takže je na tom chudák teď asi nejhůř.

Děkujeme moc za všechna přáníčka a také dodatečně mooooc přejeme všechno nej.......

Mějte se hezky - my budeme opět tvrdnout doma - teda na víkend asi prchneme k babi do Cítova.

Páček shledáček.
Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 7673
5.6.2007 20:50:57
ale já jsem nemohla. Čtu to vlastně až teď. Mám od včerejška brigádu, není to tedy práce na HPP, jen brigáda, není to nic moc, ale vypadla jsem na chvíli z toho kolotoče doma, i když jsem už po těch 2 dnech stihla zjistit, co všechno nestíhám. Nebudu moct ani zítra, až jedině večer. Teď na MSN jsem.

Jak se máte?
Monča
  • 
5.6.2007 8:47:24
Ahoj holky,
Bonie, přijď prosím na MSN třeba po o, jsem doma, do čtyř, potom mažu do práce, jo?
Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 7673
1.6.2007 10:32:31
Mončo, zdravím, tak jsi mě s tím přáním předběhla. Než jsem vybrala obrázky, byla jsi tu. :o)
Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 7673
1.6.2007 10:30:05
Ať si dětičky svůj DEN hezky užijí. A pokud máte nějakou akci, tak ať je to hezké a hlavně vyjde počasí.

Monča a Tydlínek 13846
1.6.2007 10:26:43
Dodatečně vše nejlepší oslavencům ... :) a velkou pusu
Monča a Tydlínek 13846
1.6.2007 10:21:57
Milá prďátka, bobískové a bobinky,

K vašemu dnešnímu svátečku vám přeji vše nejlepší, hlavně hodně štěstíčka, zdravíčka, moře lásky nejen od rodičů,ale hlavně hooodně opravdových kamarádíčků a kamarádinek.
Užijte si pěkně svůj dněšní sváteček, velkou pusu Monča
Isis (3 děti) 10789
28.5.2007 21:05:34
Přidávám se s přáním všeho nejlepšího oslavencům Alče a Filípkovi!!!

Měli jsme zajímavou sobotu. Koupila jsem bráškovi k třicetinám tandemový seskok. Celá rodina jsme vyrazili do Kunovic na čumendu. Homolkovi by nad naší výpravou bledli závistí. :-))) Hlavní věc - bratr nadšený. Jsem ráda, že jsem to trefila.

Nevím, jestli jsem sem psala. Klárka dostala minulý týden svá první ATB. Dlouho ji trápil kašel a rýma. Nechala jsem udělat stěry a měla nález... Včera je dobrala, tak věřím, že bude OK.
Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 7673
28.5.2007 15:17:31
Alčo, přejeme:

Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 7673
26.5.2007 16:07:33
Fildovi přejeme k svátku všechno nejlepší.

[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 6349  [Dalších 6219 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.