| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2001

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 595  [Dalších 565 >>]
Brtnici 33852
27.8.2005 22:28:50
Ahojky maminky, četla jsem zde že máte problémy s ježdením děti na kole
Klekí 23214
29.7.2005 21:15:13
To tedy nevím, jen jsi mně potěšila, že nejsme jen my takoví. Klára nechce taky vůbec jezdit. Kolečka jsem sice sundala, ale....nic. Běhám jak dežo, pořád do ní hustím a ničeho jsem nedosáhla. Teď nám dokonce řekla, že nechce jezdit na kole. Tak se na to asi vyprdnu a zkusím to za rok.
Lidka,Jana 32723
29.7.2005 13:40:45
Tak se zase po dlouhé době ozívám. Neměla jsem víc jak půl roku přístup k netu, tak rychle doháním. Zjistila jsem, že jste probírali téma - jak naučit své ratolesti jezdit na kole. U ná s je to děs běs. Jana měla před týdnem 4 roky a donutím ji maximálně jezdit na kole s bočními kolečky a za chvilku je uvavená a já vedle ní s vyplazeným jazykem se jí pokouším vysvětlit, že je velká holka a že by měla už jezdit na kole sama. Pokud víte o nějakém lepším a prověřeném způsobu, dejte mi vědět. Předem moc díky.
Lída+2 28136
13.5.2005 17:18:39
Kleky tak Dan je taky takový když ne tak ne. Včera se mu nechtělo jít z bazénu prostě jsem ho táhla za sebou. Ale jinak nevím. Zjišťovala jsem jestli nezůstat jako žena v domácnosti,ale je jich tak málo,že informace žádný.:-(
Napiš jak jsi to promyslela. fakt ty 3,5hodiny v práci mi pomohli se dostat ze stereotypu.
Klekí 23214
12.5.2005 19:10:58
Já si tady v Ově celkem na úřady stěžovat nemůžu, záleží na jakého člověka kápneš. Ale řekla bych, že je to podstatně lepší, vlastně určitě ano, než když jsem bydlela na jednom malém městě. Tam jsou i prodavačky dodneška protivné, to tady si nedovolí.
Jinak je fajn, že se ti na brigádě líbí. Já pořád dumám a docházím k názoru, že se mi nechce každé ráno lítat jak torpédo do práce. Ale na druhé straně bych chtěla změnit prostředí a taky by mi nevadilo trošku si vydělat. Ach jo.....když ta Klárka je takový šus, jak se sekne, nic s ní neudělám, to jsou nervy.
Lída+2 28136
10.5.2005 16:06:12
Ahoj psala,pořád se tam hádají tak jsem se neudřržela. Ale není te´d tolik času.
Jinak na úřadě práce fakt zážitek. Jsou tam jak psychycky postižený. Já jimněco vysvětluju a odpověd se nedovím.Aspoň tady v Jc.

Brigáda super.
Lída+2 28136
10.5.2005 16:05:55
Ahoj psala,pořád se tam hádají tak jsem se neudřržela. Ale není te´d tolik času.
Jinak na úřadě práce fakt zážitek. Jsou tam jak psychycky postižený. Já jimněco vysvětluju a odpověd se nedovím.Aspoň tady v Jc.

Brigáda super.
Klekí 23214
8.5.2005 22:23:55
Tak jsem koukala, že jsi psala do diskuze 10 000. Mně pomalu přijde už zbytečné někam psát, pořád se všichni hádají.

Jinak já si užila víkend bez dětí. Byla jsem s kamarádkama na přechodu Beskyd, bylo to moc prima a hlavně jsem si odpočinula. Balzám na duši. Klárka byla s taťkou a asi byla taky spokojená, jednou za čas je asi třeba být od sebe.
Lída+2 28136
5.5.2005 17:05:03
kLEKY JÁ NAŠLA MINULÝ TÝDEN BRIGÁDU,ALE JELIKOŽ TA JE DANĚNA 15% A taky je to je jen od 8:30-12hodin tak jsem musela umístit daníka na celý měsíc do školky tak jsem musela zrušit rodičovský příspěvek a zaregistrovat se jako nezaměstnaná. Cožjsem tedy uděla a řeším te´d spoustu jiných věcí školka přes prázdniny. Zamrazit živnost a takový ty věci.
navíc jsem úplně vedle z toho,že mi pozvali na nějaký sezení od 8-9:30hodin,aby mě seznámili se sehnáním práce a vědí,že jsem v práci tak tam musím zítra zase letět a zjistit jak to mám zařídit když na té brigádě jsem jen týden a musím tam. No jsem zvědavá co mi poví.
tak se měj hezky.
Klekí 23214
2.5.2005 13:02:47
Dnes se chystáme na další lekci jízdy na kole. Ale je takové vedro, že z toho mám i obavy. Copak mnalá..ta bude v poho, ale já budu splavená.
Jak to máte holky s prací? 4 roky se blíží...tudíž konec mateřské. U mně to moc dobře nevypadá, asi skončím na ÚP, ach jo.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 595  [Dalších 565 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.