| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2001

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 595  [Dalších 555 >>]
Klekí 23214
2.5.2005 13:01:06
Dnes se chystáme na další lekci jízdy na kole. Ale je takové vedro, že z toho mám i obavy. Copak mnalá..ta bude v poho, ale já budu splavená.
Jak to máte holky s prací? 4 roky se blíží...tudíž konec mateřské. U mně to moc dobře nevypadá, asi skončím na ÚP, ach jo.
Lída+2 28136
24.4.2005 16:06:25
Ahoj Kleki tak to je super. Dan nebyl vyhraněný a teď používá tu levou skoro na vše. Jen nevím jestli se to upravý samo a doufám,že ano. No a když z nej bude levák tak to nevadí i pera ¨mají tak není co řešit.
Jinak jsem sundala kolečka a máme za sebou první pokusy bez nich. Tak se nechám překvapit. Staršímu jsem je sundávala skoro v 5letech :-((
Tak moc se bál.
Klekí 23214
18.4.2005 19:20:30
Klára taky po sádře tu ruku málo používala, navíc je asi levák a v sádře měla pravou, takže ji úplně odepsala. Ale časem se to upravilo. Tak uvidíme co bude dál, zda vyhraje levá nebo pravá.
My do plavání z určitých důvodů nechodíme, ale v létě plavala pěkně.
Lída+2 28136
18.4.2005 15:57:21
takže máme sundanou sádru a máme si protahovat ruku jak je mu pohodlný. Nemáme sportovat ale kurz plavání nám byl dovolen.Tak jsem dneska vyrazila.A jsem ráda. Daník měl celé dopoledne ruku jako by ji měl dál v té sádře a najednou ji začal používat.Sice si ji šetří,ale né tolik. tak jsem ráda. Neplaval prsové ruce,ale jinak si dělal s ostatníma dětma opravdu všechno.
A sbíral míčky a držel i destičku fakt super.Úplně zapomněl,že ji nemá.
Lída+2 28136
15.4.2005 17:20:02
Kleki tak to je smůla:-((

Nám v pondělí sundají sádruHURÁ. Má na loktï prodřeno až na fáč.a jiná místa značně poškozená.
Jo a zajímavost má to až k rameni a do pravého úhle a na pravé ruce a je schopný se s tím ustrojit a slíknout i triko. Jsem mile překvapená.
Klekí 23214
14.4.2005 20:13:53
Tak dítě mi bylo vráceno, jen s tím, že se prošlo dobrovolně v potoce. Takže opět je nachlazená jak ďas.
Samé radosti,........ kolečko zatím spí........
Lída+2 28136
11.4.2005 15:51:02
Ahoj Kleki.
Tak já už je odšroubovala radši taky a štve mě,že jsem to neudělala dřív. No chyba se stala.
V pondělí mu to sundají.
Jinak změna školky lepší.Je tam spokojenější. byl si tam na 2hodinky pohrát.
Klekí 23214
11.4.2005 8:33:18
Tak my jsme v týdnu vytáhly kolo, malou to děsně baví, mně tedy méně, protože lítám jak tryskáč.Ale zjistila jsem, že pomocná kolečka jsou problémová, tak je do další lekce odšroubuji.

Momentálně si užívám, protože babička si vzala berušku na týden k sobě.
Lída+2 28136
4.4.2005 17:11:09
No já nevím nevím,zítra se mám dovědět. Pracovní doba od 6-12hodin to by bylo super,ale spíš to nevyjde.
To je skvělí kluci jsou takový líný na všechno. Lukášovi jsem sundávala kolečka asi v 5letech. Je opatrný jak nevím co. No daník je živej někdy až moc.
Jo a místo dlahy máme sádru na 14dní,protože si nejsou jistý jestli je to naštíplí nebo růstová štěrbyna a další rengen se jim nechce dělat. Hlavně když tam malý Daník začal mávat ráno tou dlahou tak usoudili,že mu to moc vadit nebude jo a ještě se jim pochlubil,že včetra jezdil na kole. Doktor z něj nemohl. Asi ho budu muset někam přivázat nebo si tu druhou zlomí opravdu.
Klekí 23214
3.4.2005 20:35:53
A to já se vůbec nestresuju, jen jsem byla zvědavá. Malá je expert, je děsně samostatná a mermomocí se musí prosazovat.Tak já to neřeším, pořád bych se s ní hádala.
Jinak jsem doma, uvidím co bude dál. Práce tady v Ově moc nehrozí.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 595  [Dalších 555 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.