| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2000

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 93  [Dalších 73 >>]
papajana 19957
21.1.2005 22:55:52
Musím zmizet, napiš!
papajana 19957
21.1.2005 22:55:48
Musím zmizet, napiš!
papajana 19957
21.1.2005 22:40:33
Tak jsem si jen odskočila nakojit a pokračuju. Tak spoustu energie věnuju malému Deniskovi, tedy spíše tomu zařizování a korespondence kolem jeho zdraví, oni jsou skoro pořád v nemocnici, je to pro Olgu dost depka, docela se jí divím ,že ještě kojí, už 7 měsíců několikrát denně odstříkává, jen aby mu mohla dát mléko.Klobouk dolů,co? a jestli to dobře dopadne, bude tu šlupku, jak mi spadne kámen ze srdce, slyšet až k vám. Včera jsme byli na žloutenkovém očkování, zatím se nic neděje, tak to snad proběhne v klídku. Objednala jsem Kubu na alergologii, protože měl šílenou reakci na brambory, tak bych chtěla, aby mu udělali testy nebo něco, než začne normálně jíst.
papajana 19957
21.1.2005 22:23:19
Nazdárek! No prosím tě, já už si stěžovala, že jsme se tak rozkecaly a oni nás vymazali,mrkla jsem sem tak týden a nic, ani mi nešel vložit příspěvek, tak už jsem to vzdala. To jsem šťastná jako bleška, že jsi tu zpátky. Když sem pojedete, musíme se vidět.Pochopila jsem to správně,ne? Nebo sem jede jen ségra? Z Frantovejch je to sem 10 minut. Já Cheb nemusím ,ale myslím, že každému stojí za návštěvu, jako spousta jiných českých měst. Tak to by mě fakt moc potěšilo... jo než to zapomenu, neomlouvej se za chyby, fakt to není důležitý, prostě ses přepsala, a i kdyby ne, o tom to fakt není, já ti rozumím, kdyby ne, se zeptám ne?. nejsu blbá, ne? Já jsem Kubu rodila v Kadani, to není od vás daleko, nebo jo? To je moje životní slabost, zeměpis....A můj muž je v tom Bůh vševědoucí, vždycky se stydím, když řeknu nějakou úplnou pitomost a on se nejdřív zasměje, pak pootevře pusu, když pochopí, že to nebyl vtip a nakonec jen zakroutí hlavou..Co neumíš ty? :0)))))
Já toho měla teď nějak moc, mrkni sem http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/novep.asp?z_podkategorie=no&id=1063&pg=6&string=&monthadd=&monthfrom=&yearfrom=, tím už žiju půl roku a teď je to zrovna ve fázi krize.
Lenka,dvě děti
  • 
18.1.2005 18:08:29
Ahojky,tak co je s tebou?Doufám,že je vše v pohodě.Vybíráme si dovolenou a ségra našla kousek od Chebu pěkné místečko.mají tam být i zvířátka a dají se dělat výlety do okolí-Fr.Lázně,Karl.Vary.Tak nám to snad vyjde.Dva roky jsme nikde nebyli.Příště napíšu přesný název,teď bych si vymýšlela.Ahoj a koukej se ozvat!!!Lenka
Lenka,dvě děti
  • 
10.1.2005 19:38:25
Teda to je hrozý,když si člověk po sobě přečte co napsal a zjistí takový hrubky,musí se stydět.Samozřejmně vám PŘEJI ZDRAVÍ NÉ ZDRAVÝ.Jinak jsme z Mostu,to je od vás docela dálka,viď.Tak pa Lenka
Lenka,dvě děti
  • 
10.1.2005 19:30:22
Ahoj Jani(?),www.rodina mně trochu zaskočila v tom,že jsem tam neměla vůbec žádný příspěvek 4.ledna,kdy jsem ti psala naposledy to bylo o.k. a najednou vůbec nic,ani v historii,jen od tebe něco z července 2003.Chtěla jsem ještě počkat a pak ti napsat,ale najednou dnes se vše vrátilo zpět.Proto se omlouvám,že píšu až za čtyři dny a jsem ráda,že si budeme dále psát.
My se máme celkem fajn.To počasí je super,ale zahrádka je celá v šoku.Až příjdou pořádné mrazy,tak se bude divit a všechno zmrzne.
Je to zajímavý,jak se těm dětem najednou uleví.Naštěstí jsem nic závažnýho u sebe ani u nejbližšího okolí nepoznala.Opravdu si zdraví vážím a jsem šťastná,že mám obě děti zdravý,i když bych je někdy seřezala.No znáš to když jsou dvě ,tak chtějí všechno stejný,pošťuchujou se,perou se,lochtají se a dělají hrozný kravál.Nejhodnější jsou,když spí,nebo když se mazlí.
Když měli teplotu,nebo něco jiného,tak jsem taky koukala do domácíhop lékaře a študovala jsem , co to může být.Zjistila jsem ,že můžou mít cokoli,že ta diagnóza se hodí na víc nemocí,tak už tam moc nelezu.Po Verunce mě chytil žlučník,tak už ho nemám.Po Honzíkovi ledvinový kameny.To mně vyvolali ty porody a teď je to vše v pohodě,tak je ta knížka uložená v knihovně.
Ještě k těm nemocem.mám kamarádku a ta také bere nějaké kortukoidy,vím od ní,že je to hrozný svinstvo,viď?Ta má Kronovu nemoc.Jednou za čas hrozně oteče v obličeji a i jinde a trvá to hrozně dlouho,než se dostane do normálu.To jí ještě není ani třicet.Moc tě obdivuju,jak jsi byla silná všechno takhle zmáknout a ještě dát sílu manželovi.Moc vám držím palečky a přeji dlouhý krásný život.
Nevím jaký máš názor na černý humor,ale s tímhle vtipem přišel jeden náš řidič:"Baví se dva:"Tak vám přeji do Nového roku hodně štěstí,zdravý Vám nepřeju.A proč ptá se druhý?No vemte si takový Titanic-kolik lidí tam bylo zdravejch a nebylo jim to nic platný" :-) .
Vám přeji veliký kopec zdravý a to štěstí k tomu také.Lenka a těším se na další písání.Lenka
papajana 19957
6.1.2005 13:17:02
No, tak jsem zase prošla očistcem s tím naším prckem. Každý den jsem se nechala vozit k doktorce, aby ho poslechla, protože měl semtam přes 38 horečky, včera se mi začal v noci dusit, nikdy jsem to s dětma nezažila, tak jsem panikařila, už jsem chtěla volat záchranku... No, nevíš, viď? Co uděláš, když ti začne modrat?Pak jsem s ním spala celou noc u otevřeného okna a ráno už doktorka tedy předepsala antibiotika, asi jsem to popsala dost dramaticky, tak připojila i prednisonové čípky. No, a doma byl malej úplně o.k. bez teplot, tak zase nic. Dneska jsem jí volala a myslím, že na mě byla trochu naštvaná, protože jsem vlastně nic z toho, co mi napsala, nepoužila.Se mnou si ti doktoři zkusí :0))))Teď už jen aby přestal sípat a budu úplně v klidu. Já jsem celkem pohodář, ale když je něco s dětma, úplně magořím, manže říká, že je to proto, že toho tolik vím o nemocech, pak mám bobky spíš z toho, co by mohlo být, než z toho, co je. Možná, ale kvůli komu toho tolik vím,že? 5 let už ve volném čase nedělám nic jiného, než shromažďuju informace o alternativní medicíně, objednávám tinktury, mastičky, čtu, učím se reflexní masáže... jen, abych mu pomohla, a on mi snad ještě bude nadávat :0))). No, dneska už je to s ním mnohem lepší, když jsme se před těmi pěti lety brali, vypadal jak zombie, lékaři nad ním lámali hůl, propadal beznaději pořád víc a víc, do druhého prcka už se mu vůbec nechtělo, protože ta jeho nemoc je o šííííííííííííííílené únavě, takže toho měl vždycky po hodině jakékoli činnost dost, já ho ale tehdy zlomila a dneska je vlastně zdráv,vypadá až moc dobře, už skoro nebere kortikoidy, takže se vše v dobré obrací.Jak je rád, že máme toho mrňouska, palouska! No, to jsem se rozkecala. Jak se máte vy? Přeji hezký den.Tady v Chebu jen prší a svítí slunce, prší a svítí slunce...Typická půlka ledna ve skleníkovém efektu :0))))
Lenka,dvě děti
  • 
4.1.2005 17:15:18
Ahoj,to je mi líto,že nemáte taťku úplně zdravého.Pravda je,že lidi si zdraví vůbec neváží.Když vidím teď v televizi těch mrtvých,mám husí kůži.Vůbec o tom nemůžu pčemýšlet,jinak bych asi nefungovala.
To je stejné jako s řízením,co se všechno může stát,také o tom moc nesmím přemýšlet,jinak bych asi za volant nesedla.Řidičák mám teprve rok a od té doby,co se zabil Hlinka se připoutávám , i když jedu jen natankovat.Můžeš jezdit sebeopatrněji a nějaký blbec,který pospíchá,nebo nedodržuje předpisy z toho vyvázne většinou jen s lehkým zraněním a ten druhej nepřežije.Fuj ,tak ź jiného soudku.
Jak jste oslavili vánoce a silvestra?Ten malej z toho ještě nic moc neměl,viď,ale kouličky na stromečku ho určitě zajímali.U nás byl po těch roztahaných papírech takovej bordel,že jsme ty hračky mezi nima museli hledat.Rozbalili rychle jeden dárek,položili vše na zem a šli rozbalovat další.Honzík má největší radost z masky Batmana a meče a Verča z mobilu.Dala jsem jí zatím starý po mně,aby se ho naučila ovládat a psát SMS.Myslím,že ve druhý třídě je ještě mobil zbytečnej,ale oni se tak rychle učí,že se musím divit.Mají ve třídě děti,které ho už nosí do školy.To si Verča ještě počká,než jí ho dovolím vzít do školy.No nic měj se hezky,nějak jsem se rozpovídala.Ahoj a napiš!!!Čekám!!!
papajana 19957
3.1.2005 10:10:48
můj muž je v invalidním důchodu, takže to zas nebylo tak hrozné,když byl doma s malou a já si nosila práci domů a dělala po nocích. Ale až dneska se děsím toho, jak jsme to tehdy zvládli a až teď si to druhé pořádně užíváme. Tak doufám, že mi to Janička - ta starší jednou nevyčte.Držkatá je na to dost! No ale s 2 tisícema pod životním minimem a 5 ooo za nájem toho moc nepořídíme, takže holt asi půjdu. Nějak bylo, nějak bude. Já si říkám, že hlavní je, že jsme zdraví, vždycky když slyším o těch hrůzách kolem nemocných miminek, tolik si zdraví vážím... Mějte hezký den.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 93  [Dalších 73 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.