| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Jani(?),www.rodina mně trochu zaskočila v tom,že jsem tam neměla vůbec žádný příspěvek 4.ledna,kdy jsem ti psala naposledy to bylo o.k. a najednou vůbec nic,ani v historii,jen od tebe něco z července 2003.Chtěla jsem ještě počkat a pak ti napsat,ale najednou dnes se vše vrátilo zpět.Proto se omlouvám,že píšu až za čtyři dny a jsem ráda,že si budeme dále psát.
My se máme celkem fajn.To počasí je super,ale zahrádka je celá v šoku.Až příjdou pořádné mrazy,tak se bude divit a všechno zmrzne.
Je to zajímavý,jak se těm dětem najednou uleví.Naštěstí jsem nic závažnýho u sebe ani u nejbližšího okolí nepoznala.Opravdu si zdraví vážím a jsem šťastná,že mám obě děti zdravý,i když bych je někdy seřezala.No znáš to když jsou dvě ,tak chtějí všechno stejný,pošťuchujou se,perou se,lochtají se a dělají hrozný kravál.Nejhodnější jsou,když spí,nebo když se mazlí.
Když měli teplotu,nebo něco jiného,tak jsem taky koukala do domácíhop lékaře a študovala jsem , co to může být.Zjistila jsem ,že můžou mít cokoli,že ta diagnóza se hodí na víc nemocí,tak už tam moc nelezu.Po Verunce mě chytil žlučník,tak už ho nemám.Po Honzíkovi ledvinový kameny.To mně vyvolali ty porody a teď je to vše v pohodě,tak je ta knížka uložená v knihovně.
Ještě k těm nemocem.mám kamarádku a ta také bere nějaké kortukoidy,vím od ní,že je to hrozný svinstvo,viď?Ta má Kronovu nemoc.Jednou za čas hrozně oteče v obličeji a i jinde a trvá to hrozně dlouho,než se dostane do normálu.To jí ještě není ani třicet.Moc tě obdivuju,jak jsi byla silná všechno takhle zmáknout a ještě dát sílu manželovi.Moc vám držím palečky a přeji dlouhý krásný život.
Nevím jaký máš názor na černý humor,ale s tímhle vtipem přišel jeden náš řidič:"Baví se dva:"Tak vám přeji do Nového roku hodně štěstí,zdravý Vám nepřeju.A proč ptá se druhý?No vemte si takový Titanic-kolik lidí tam bylo zdravejch a nebylo jim to nic platný" :-) .
Vám přeji veliký kopec zdravý a to štěstí k tomu také.Lenka a těším se na další písání.Lenka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.