| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Downův syndrom

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 1747  [Dalších 1427 >>]
kambala pláááckááá 118391
9.5.2016 7:43:19
Nikdy bych se ji neodvážila soudit. Spíš ji v koutku duše chápu
arsiela, 59672
9.5.2016 7:40:55
Ono záleží i jak k téhle situaci - dítě v kojenáku přispěli lékaři. Mám obavu,že dost. Jinak já bych se dítěte nevzdala ani náhodou.
Ropucha + 2 120300
9.5.2016 7:38:25
"Co na tu situaci říkáte vy?"

První, co mě napadlo - že je to zajímavý obrázek naší současné společnosti.
Hezky to zformulovala Grainne.

A za sebe neumím poctivě říct, jak bych reagovala. Je mi přes čtyřicet, mé mateřské pudy byly uspokojeny zdravými dětmi, těžko soudit, jak bych reagovala v kůži mladé prvorodičky, která je nepřipravená na takové překvapení.
Já osobně jsem během těhotenství přemýšlela, jak bych reagovala, kdyby dítě nebylo zdravé, sama sebe jsem testovala a zkoušela se na hypotetickou situaci připravit, protože jistota není nikdy. A pokud si pamatuji, k žádnému stoprocentnímu závěru jsem nedošla a vždy takové přemýšlení skončilo přáním, aby to dítě raději bylo zdravé.
Citronove koliesko 7937
9.5.2016 7:38:23
"...Jak může někdo, kdo v té situaci nikdy nebyl, tak přesně vědět, co by dělal?..."

Ale to je jednoduché, problémy cudzích sú vyriešené do 5 minút, a na Rodine zvlášť. ~:-D
Alča
  • 
9.5.2016 7:31:34
Já ji chápu. ne každý se dovede celý život starat o postižené dítě a kvůli tomu i třeba naprosto rezignosvat na vlastní profesi, nebo chcete-li kariéru. Já bych to osobně taky nedala. Na druhou stranu jsou lidé, kteří se rádi starají a pořizují si děti do pěstounské péče nebo je adoptují. Tak proč jim nedat šanci?
Modřinka 37246
9.5.2016 7:30:00
Jenže to teoretizování je právě to, z čeho vychází skutky. Každé tvé rozhodnutí je v tu chvíli teorie o budoucnosti.
susu
  • 
9.5.2016 7:27:02
Patřím k těm, kteří naprosto netuší, co by vlastně udělali.
Ropucha + 2 120300
9.5.2016 7:25:36
Grainne, hezky napsáno.
Grainne 67561
9.5.2016 7:22:07
Prese vsechno, myslim, ze na odsudky je casu dost. To je zasah, jako bleskem a pri pristupu verejnosti, "proockovane" statisticky skvelymi vysledky, neni asi uplne jednoduche se v situaci zorientovat.
Paradoxne, ten, kdo ma vzdy moralne jasno, to ma snadne. Tedy v otazce rozhodovani a mozna i v oblasti vyrovnavani.
Kudla2 58452
9.5.2016 7:20:48
"Vždycky bych obětovala všechno pro dobro mého dítěte, jedno, jaké to dítě je. Tohle právo na osobní pohodlí, štěstí atd. klidně za cenu života druhého je na zblití."

Když já nevím, tohle mi přijde jako halasná proklamace něčeho, cos vlastně ani nemusela řešit.

Vidělo by se teprv, kdyby se Ti takové dítě skutečně narodilo, a kdybys celoživotně skutečně OBĚTOVALA vlastní pohodlí a štěstí.

Jinak je to pořád jen teoretizování.
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 1747  [Dalších 1427 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.