| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Downův syndrom

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 300] Názory 301310 z 1747  [Dalších 1437 >>]
Ruth 147384
9.5.2016 8:05:10
Fren, s kolika novorozenci sis pokecala o tom, že pláčou jen z hladu a prdíků?
Až se bude zakladat barnevern czech, hlas se. Šance je.
7kraska
  • 
9.5.2016 8:04:50
byla jsem na amnio kvuli veku....a ani na vterinu me nenapadlo, ze by dite nemuselo byt v poradku...ani jsem neuvazovala, co bych delala, kdyby nebylo...byla jsem v euforii
Pole levandulové 23006
9.5.2016 7:57:54
Tak ja te zklamu - odsuzovat ji nemuzu, protoze nejspis bych se zachovala stejne. Behem tehotenstvi jsem zamerne podstoupila amniocentezu, protoze dite s Downem bych si nenechala. Kdyby se narodilo diky lekarske chybe, citila bych se podvedena a zcela jiste bych si ho neodvezla domu. Na to znam az moc osudu servanych matek, opustenych partnerem, pro nez je jediny stredobod sveta jejich postizene dite a na vlastni zivot zcela rezignovaly.
Ropucha + 2 120300
9.5.2016 7:56:13
Já z toho chápu část - že člověk nedokáže ze dne na den přijmout představu života zcela obráceného naruby. Že nedokáže přijmout razantní zásah do svých plánů, které měl celý dosavadní život dokonale ve svých rukou a věnoval velké úsilí, aby se plnily. Tohle dneska neumíme, jsme rozmazlení, egoističtí a nepokorní (sebe do toho též zahrnuji), čest výjimkám.
Co naopak nechápu resp. neumím si představit, je porodit NAŠE dítě a odložit ho. To je představa naprosto drásající.
Opravdu netuším, co by ve mně převážilo, kdybych se ocitla v situaci, o níž je řeč.
Samozřejmě si přeji věřit, že by by ve mně jednoznačně převážila matka, ale nevím to.
Fren 117315
9.5.2016 7:55:41
Tak tohle fakt musí být obrovský šok a já se jim taky nedivím,že dítě odložili, každý má právo na to se rozhodnout dle svého a nikomu jinému do toho nic není a ti co odsuzují,těm se to mele,když se nejedná o jejich dítě,to by mi bylo zcela fuk.

A že dítě pláče "po mamince"? Ale jdi ty drndo,přesně tak,jde z toho udělat strašnej doják,ale každý dítě pláče-protože prostě proto že má hlad či prdy nebo tak něco,ale v žáném případě ne po mamince jako takové v případě novorozence.
Adelinkaa 1 dítě. 75195
9.5.2016 7:54:50
Naprostý souhlas Witep~R^
arsiela, 59672
9.5.2016 7:52:18
To mi povídej..Na větu čekáte zdravé miminko vzpomínám s těžkou hořkostí a nejradši bych dala tomu doktorovi po papule ještě ted
Žžena 83005
9.5.2016 7:47:21
Dneska se testuje kde co a dává se ženám (těm, co testy projdou s těmi správnými čísly) v podstatě falešná představa, že miminko je určitě zdravé. Ono je to ale tak, že jistota žádná není až do porodu (a ani dál, že jo...).
Z takového snového obláčku, kdy si žena po dobrém triplu myslí, že "miminko je určitě úplně v pořádku, říkal to pán v bílém plášti", se těžko padá na zem.
kambala pláááckááá 118391
9.5.2016 7:44:55
Whitep - palec hore
kambala pláááckááá 118391
9.5.2016 7:43:20
Nikdy bych se ji neodvážila soudit. Spíš ji v koutku duše chápu
[<<Předchozích 300] Názory 301310 z 1747  [Dalších 1437 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.