| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Downův syndrom

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 1747  [Dalších 1637 >>]
MíšaP 147689
9.5.2016 15:05:24
Je mi jasné, že se to tak nabízí.. slibem nezarmoutíš, to se to kecá, má zdravý dítě a háže tady rozumy, a tak dále. Ale stejně v tomto případě s klidným svědomím můžu říct, že "já bych nikdy" a stojím si za tím. Neříkám ani zdaleka, že mám takto v životě jasné a srovnané všechno, ale některé věci prostě ano, toto je jedna z nich. Paní to takto neměla, dobře. Přeju jí, aby k dítěti našla ještě cestu, ne aby ji sežehl oheň pekelný. Ale sebou jsem si jistá, že bych toto dilema (dát do ústavu nebo si odvézt domů) řešit nemusela.
MíšaP 147689
9.5.2016 14:54:38
Nesouhlasím. Zde prostě VÍM, naprosto bezpečně.
Pavla
  • 
9.5.2016 14:53:37
Jentak, ja vim moc dobre o cem to je. :)
Líza 17721
9.5.2016 14:53:16
Míšo, setkávám se pracovně s lidma, kteří procházejí extrémníma situacema, což i zjištění závažného zdravotního problému mimina je, a jediný, co na tvůj příklad můžu říct je - nesuď člověka, v jehož botách jsi nechodila.
Nebo možná ještě něco - možná je to dítě v kojeňáku v tuhle chvíli, neznamená to ale, že si ho z něj třeba máma ještě nevezme.
Prostě to nedokázala. Možná to ještě dokáže.
Pokud jsi to nikdy nezažila, je strašně snadný říkat já bych nikdy.
Majoranka 80827
9.5.2016 14:52:39
Jo, jenže se taky občas stane, že okolí odsoudí nevinného člověka, a tomu to může totálně zničit život. Vím, o čem píšu.
arsiela, 59672
9.5.2016 14:49:57
No tak s tou obr podporou bych to zas nepřeháněla.To bych v tom nesměla skoro devět let fungovat.Ta podpora hlavně nefinanční je totálně na hov... a finanční,no na hodně slabé přežití to stačí.Mluvím o situaci,kdy by byla matka s dítětem závislá jen na tom státu.Ale ono je to u všech samoživitelek asi na pikaču.Prostě v tomhle stát hodně kulhá.
BaBá 50741
9.5.2016 14:49:14
Tak tohle mi přijde 10x horší. Do roku v rodině a když začne víc vnímat - šup do ústavu ~a~

Co se týče Downa - pokud by Tvůj postoj byl opravdu 100% ( a nevěřím tomu na těch 100%) bylo by to opravdu obdivuhodné.
Pokud bych to zjistila v testech, šílela bych hrůzou, zda se nespletli, ale také bCh tu odvahu neměla. Ale jistá si úplně nejsem, nezažila jsem to chválabohu.

Ale odsuzovat tu rodinu a ještě na základě jednoho článku - Whitep to dokonale popsala
Majoranka 80827
9.5.2016 14:48:39
Já v podobné situaci byla. Dítě je postižené vlivem poporodních komplikací. Ani na okamžik mě nenapadlo si ho nevzít domů. Mám štěstí, že manžel v tomto směru funguje a je stejného smýšlení jako já. Je pravda, že jsme věřící, i když nejsme v žádné církvi. Nikdy bych si nedovolila soudit člověka, který se rozhodl jinak.
Pavla
  • 
9.5.2016 14:47:10
Len, dik jo. Uvidime bereto dost vazne..

https://www.youtube.com/watch?v=oPIITSmftU4


MíšaP 147689
9.5.2016 14:46:26
Za předpokladu, že nebyl ohrožen život matky, je to absurdní řešení situace, nedivím se tvým pocitům.
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 1747  [Dalších 1637 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.