| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy pohybového ústrojí

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 6130  [Dalších 6090 >>]
Termix 105545
11.7.2023 17:46:46
Vysočanská klinika je velmi dobrá.
A zkusila bych MUDr. Adamce v Motole. Jen si nejsem jistá, jestli vezme 18letou, je to dětský ortoped. Nicméně znám ho velmi dobře a doporučuju.
babi_ 48341
11.7.2023 17:26:38
Mám opakovanou dobrou zkušenost s MUDr. Pavlem Čechem, "kolenářem" z Vinohradské nemocnice, působí tam na ambulanci: https://www.fnkv.cz/ortopedicko-traumatologicka-klinika-struktura-kliniky.php a v artroskopické poradně: https://www.fnkv.cz/poradny.php
Senedra 14756
11.7.2023 17:21:43
https://www.klinika-malvazinky.cz/zdravotnicke-sluzby/ambulantni-pece/ortopedie/

K doktorovi Vimmerovi jsem loni chodila kvůli problémům s kolenem, má u nás ( ordinuje i jinde, než v Praze ) skvělou pověst. O doktorovi Leškovi jsem také slyšela jen samou chválu.
Ryšulka, K+A 20084
11.7.2023 17:16:42
Nemáte někdo tip na dobrého ortopeda nebo chirurga specializujícího se na operace a diagnostiku opranění menisku? Nejlépe Praha, Ústí a okolí.
Dcera (18 let) si poranila koleno, mudr v místní ambulanci je přesvědčený, že je utržený roh menisku a je potřeba operace, ale zpráva z magnetické rezonance to nepotvrdila. On si je přesto jistý a operoval by.
Ráda bych tedy slyšela názor někoho jiného, máme záznam rezonance na CD, ale ten si teda nepustil.
Našla jsem na netu např. mudr Picek nebo Orthomedica klinika Vysočany, ale nedovedu moc z netu určit kdo je dobrý.
Nebráním se ani nějakému poplatku za ošetření.
Vážný2 158667
10.7.2023 17:16:42
Mám podobné omezení v pravém rameni a je to jaksi divně narostlý nějak vazivový límec kolem kloubu a doktorka říkala, že prostě rehabilitace tomu moc nepomůže. Že se to dá operovat, ale pokud mi to nevadí (vadí akorát, když navlékám pásek), tak nic moc nepomáhá.
Okolík 129526
7.7.2023 18:39:40
Tak to má kliku, mně bolest odchází až po cca 10 letech.(asi v souvislosti s přechodem) ...
Saamajna 115449
6.7.2023 19:25:25
Rose,
Kamaradka to taky mela pred par lety, v 50 letech. Delala s tim fakt psi kusy a nic opravdu nepomohlo. Nakonec se smirila, setrila se a ono to odeslo samo; bohuzel az asi po roce a pul.
Preju jen to nejlepsi!
Okolík 129526
4.7.2023 11:44:16
Na spaní na boku mi pomohlo si ruku s bolavým ramenem vypodložit polštářem, aby se mi nesvezla dolů.
máta 14884
4.7.2023 10:09:42
Rose,
ano, počkej. Rozhodně nedoporučuji sama doma cvičit a už vůbec ne přes bolest. Moje velmi šikovná rehabilitační paní povídala, změny SE to prostě stane, typicky ženským kolem 50tky, nic moc se s tím nenadělá a nakonec to samo odezní, ale: po půl roce, po roce.
Přeju hodně trpělivosti, já jsem měla nakonec něco jiného, ale ano, bolelo to příšerně, obě ramena naráz, přes měsíc jsem chodila nečesaná nenalíčená. Věšak na prádlo mám naštěstí ten nízký rozkládací ~;) ~;((
Sojka + 2 rybky 06 + 08 44753
4.7.2023 10:00:36
Rose, to je mi líto, že tě to bolí. Ale dobře, že jsi k dr. šla. Mně bohužel nepomohl ani obstřik, ani rehabilitace, náplasti jen dočasně, než to začalo hodně bolet. Když to byly ty nejhorší dny, "zvedla" jsem ruku tak 10 cm dopředu a dozadu tak 5 cm. Zvedala jsem ruku jen od lokte k prstům. A taky se mi špatně spalo. Ale pokud zvedneš ruku do vodorovna, tak to určitě půjde ještě rozcvičit! Držím pěsti a hlavně ať to nebolí.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 6130  [Dalších 6090 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.