| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lupénka - psoriáza

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 229  [Dalších 119 >>]
Hanka36 89649
22.10.2011 21:46:13
Díky, tohle znám, měli to děti taky, ale to je něco jiného než lupénka v dospělosti.
Eva + Klárka2/07 93216
22.10.2011 20:57:49
Dcera měla sarb. - šupinky na hlavě a od kožní jsme dostali Excipial. Namazala jsem to, nechala třeba půl hodiny, pak vyčesala hřebínkem a nehtama, pak umýt vlasy - min. 2x.
Hanka36 89649
22.10.2011 20:51:23
Ahoj, dostala jsem od kožního doktora dělanou mastičku na promazávání pokožky hlavy o víkendu za účelem očištění od šupin na hlavě (mám lupénku/sorboneu). Ale nezeptala jsem se jak přesně to mám praktikovat. A proto se ptám tady - stačí si hlavu namazat a po pár hodinách umýt? Vypadá to teda příšerně mastně takže s tím nemůžu vyjít mezi lidma a taky to hodně svědí, takže nechat si to přes noc nechci. Díky všem kdo poradí.
Hanka36 89649
22.10.2011 20:50:15
Ahoj, dostala jsem od kožního doktora dělanou mastičku na promazávání pokožky hlavy o víkendu za účelem očištění od šupin na hlavě (mám lupénku/sorboneu). Ale nezeptala jsem se jak přesně to mám praktikovat. A proto se ptám tady - stačí si hlavu namazat a po pár hodinách umýt? Vypadá to teda příšerně mastně takže s tím nemůžu vyjít mezi lidma a taky to hodně svědí, takže nechat si to přes noc nechci. Díky všem kdo poradí.
Kateřina 121462
24.8.2011 21:14:21
Dobrý den, my osobně máme úžasnou zkušenost s výrobky okg, jsou to jen přírodní produkty a máme vyzkoušeno. Dvouletého synovce trápila lupenka nebo ekzém (nevíme přesně, na kožním jsme nebyli)asi rok převážně v obličejíčku a občasně na rukou. Začali jsme používat výrobky okg a za pár týdnů bylo úplně po problému a kůžička je zase jak má být.
Pokud Vás to bude více zajímat, napište mi prosím na mail ruprechtova.k@gmail.com.
Ráda se rozdělím o dobré zkušenosti..

s Pozdravem Katka Ruprechtová :-)~;((
Mic-halka a Nicolka 54963
27.6.2011 22:34:53
Máme krém s kortikoidama, mám mazat postižená místa ve vlasech, jenže jednak nechci používat kortikoidy a jednak bych musela malý mazat nejspíš celou hlavu - podle toho, kde všude se drbe. Máme to rozdrbaný už do strupů a strhává si je, takže docela blbý.
Prosím taky o nějakou spešl dietu - vím, že by se měl omezit cukr, čokoláda, nejspíš kořeněná a kyselá jídla, co ještě ?
Máme za sebou imunologické vyšetření, relativně OK, alergický nejsme na nic a jsme po odstranění nosní mandle.
Na kožní chodíme do Čimic do sanatoria.
Už 2x jsem se ptala, jestli to není lupenka, prý ne.
V rodině máme lupenku (začala právě ve vlasech a u uší !!!! )a já sama jsem měla ekzém nejspíš z antikoncepce.

Jana Martinová 45757
21.5.2011 16:54:27
Tato nemoc není přenosná pomocí vody.
zuzka
  • 
21.5.2011 2:26:05
Dobrý den, mám kamarádku, která má lupenku a koupali jsme se ve stejném bazénu. Je tato nemoc přenosná pomocí vody? Je mi trapné se ptát kamarádky. Předem děkuji za odpověď. Zuzana
janisabipepi(S-05/08/P-12/09) 83275
6.4.2011 7:53:12
Děkuji všem za rady. já mám lupenku jen v obličeji a vlasech. po těle zatím nic. včera jsem večer poprvé namazala kortikoidy(mám mazat tři dny)a ráno bylo hned zlepšení vidět. tak snad. nevím jak se v dnešní době vyhnout stresu,ale pokusím se. na solárium jsem stejně chtěla chodit.tak hlavně že to neškodí. pokud by mi to zůstalo ve stadiu jen na obliceji byla bych spokojena. děkuji všem.
Jedůfka / 99,00 96514
6.4.2011 0:59:06
Musím potvrdit, stres je nejdůležitější faktor.
Jinak cokoliv jsem zkoušela - solárium, mastičky, moře, vše působí jen na chvíli, po vysazení se vrací.
Už dlouhé roky na to dlabu a dělám, že není. V létě se svléct do plavek není moc příjemné, ale prostě se snažím to neřešit. Snažím se pracovat na sobě spíše psychicky, než fyzicky, zjednodušeně řečeno, hodit se do klidu.
Navíc věřím teorii, že když jednu nemoc potlačím, zrovna ty kožní problémy k tomu svádí hodně, tak se problém projeví jinde, v závažnější formě. Protože ta příčina problému je někde jinde a nemá smysl potlačovat jeho důsledek.
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 229  [Dalších 119 >>]

(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.