| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lupénka - psoriáza

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 229  [Dalších 129 >>]
lunalka 91037
26.4.2012 12:26:35
Ahoj, prosím kdo poradí? Mám 12letou dceru, od mala trpí atopickým exemem. Když chodila do MŠ,tak jsme chodili k dětské doktorce.Asi od 9 let se jí objevoval exém na konečkách prstů a nehtech, to už jsme chodili na kožní.Samozřejmě jsme vždy odcházeli s kortikoidní mastí.No a teď co začala u dcery puberta, tak se jí exém objevil po celém těle,hlavně teda záda, prsa a ve vlasech, opět jsme byli na kožním a máme kortikoidovou mast.No já mám dočista pocit jestli to nebude lupenka (moje mamka a teta jí mají).Prosím nemáte někdo zkušenost jak a kde a na koho bych se mohla obrátit, když bych chtěla dceru poslat na ozdravný pobyt hrazený zdravotní pojišťovnou(lázně, moře). Má vůbec nárok, co je k tomu potřeba? Děkuji odpovědi
lunalka 91037
26.4.2012 12:00:08
Ahoj, prosím kdo poradí? Mám 12letou dceru, od mala trpí atopickým exemem. Když chodila do MŠ,tak jsme chodili k dětské doktorce.Asi od 9 let se jí objevoval exém na konečkách prstů a nehtech, to už jsme chodili na kožní.Samozřejmě jsme vždy odcházeli s kortikoidní mastí.No a teď co začala u dcery puberta, tak se jí exém objevil po celém těle,hlavně teda záda, prsa a ve vlasech, opět jsme byli na kožním a máme kortikoidovou mast.No já mám dočista pocit jestli to nebude lupenka (moje mamka a teta jí mají).Prosím nemáte někdo zkušenost jak a kde a na koho bych se mohla obrátit, když bych chtěla dceru poslat na ozdravný pobyt hrazený zdravotní pojišťovnou(lázně, moře). Má vůbec nárok, co je k tomu potřeba? Děkuji odpovědi
Marketa
  • 
11.4.2012 14:18:00
také jsem vyzkoušela peelingovou čočku na tělo od této firmy. zbavila mě atopického exzemu i bez jakých koliv mastí.moje pokožka je od té doby vláčná a pružná. připojuji se ke chvále:) Markéta- Jihlava
petr
  • 
10.4.2012 18:34:56


kamarádka mi doporučila firmu sakury. vyrábí křemíkové pomůcky pro pacienty
s celou řadou dermatoz(lupenka, hyperkeratoza,ichtyoza, atopický ekzem, akne,....).jedná se o obrušovadla,kde se čistý organický křemík obrušuje přímo na postižené místo.můžete si je objednat v každé lékárně pod názvem sakury.již po prvním použití jsem viděl účinek.už se nestydim slíknout do plavek. můžu vřele doporučit. stránky mají www.sakury.cz petr







Fatu
  • 
27.2.2012 23:05:57
Zdravím. Chci se s Vámi se všemi podělit o neskutečný zážitek s koupelemi s rybičkami Garra Rufa, které mi konečně na 100% dokonale zbavily příznaků lupénky v salonu Dominique v Říčanech u Prahy. Trpěla jsem lupénkou asi 10,5 let, ale tohle je naprosto úžasný. Poprvé jsem se toho dost bála, ale pak už jsem docházela pravidelně každý den na koupele a po měsíci jsem čistá jak lilie ;) Cítím se konečně jako normální člověk. Z počátku jsem tomu moc nevěřila, ale postupem času příznaky ubývaly a já jsem se od rybiček nemohla odtrhnout. Rybičky Garra rufa mají opravdu nesmírně blahodárné účinky na lupénku. V salonu Dominique je velmi sympatická majitelka, která se o vás bude starat jako v bavlnce. Nemusíte se vůbec stydět. Každé koupel trvala asi 60 minut a celou tu dobu si na mě rybičky vyhledávaly sami postižená místa. Je to opravdu bomba. Vřele vám to všem doporučuji! A vůbec to nebolí! :) Koukněte na stránky www.liposukce-dominique.cz Majitelka nabízí i ubytování na celé kúry. Určitě do toho běžte, fakt to zabírá!!!!
Barnabašek 119626
22.11.2011 10:31:44
Dobrý den, já používám přípravky Okg a během měsíce se mi ztratili problémy s kůží, žádná suchá kůže, žádné ekzémy mám zase krásnou hladkou kůži. Jsou to bylinky, užívají se vnitřně, vřele doporučuji. Pokud budete chtít více info a vědět co by Vám pomohlo napište na bohunka.z@seznam.cz. Ráda poradím.
Zikmundová :-)
Pavel Jindra 123516
8.11.2011 22:22:47
Dobrý den, po přečtení Vašich příspěvků, bych si dovolil touto cestou Vám nabídnout konzultace(zdarma) prostřednictvím emailu, jelikož věřím, že každý nemá cestu k nám do Plzně :o) Nejsme lékaři, ale jelikož se této problematice věnujeme několik let a zajišťujeme poradenství a léčbu ohledně tohoto,ale i jiných onemocnění ve spolupráci s odbornými lékaři a chirurgy, tak máme řadu úspěšných výsledků jak u běžně žijících lidí, tak také i u vrcholových sportovců. Email: jindra-pavel@seznam.cz

Hanka36 89649
23.10.2011 13:08:02
Díky moc. Takže ti řekli, že máš nechat celý den? Ale to bych nemohla celý víkend z domova a to nechci. Měla jsem to namazané jenom večer a trochu to pomohlo, tak ještě dneska a uvidíme.
rizecek 119549
23.10.2011 8:56:38
Tak tuhle mám taky! Namažu vždycky ráno, vlasy pak radši sepnu, jsou strašně mastný. Večer umeju a ráno znova. Trvá tak tři mytí než jsou vlasy zase v normálu, ale zase stačí namazat tak dvakrát a jsem v poho...
Eva + Klárka2/07 93216
22.10.2011 21:49:30
Psala jsi lupénka/sorbonea, tak jsem myslela, že myslíš toto. Zkus zavolat do lékárny, určitě ti poradí.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 229  [Dalších 129 >>]

(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.