| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět vedlejších dutin nosních - sinusitida

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 360] Názory 361370 z 622  [Dalších 252 >>]
Ocicko 32104
26.2.2011 16:29:41
no ja prave koukala hned na net abych vedela o cem mluvis a koukla jsem na fotky - ale proc ne zkusit bych to mohla - pokud to ma pomoct....
zerat 18305
26.2.2011 16:26:21
To si jen myslíš! Ve skutečnosti je to 1000x jednodušší a míň náročné než třeba vyčistit si pořádně zuby ~:-D
Ocicko 32104
26.2.2011 16:25:20
Tobe taky.... je to hnus zlata chripka snad
Ocicko 32104
26.2.2011 16:24:37
jezisi bych se utopila ne????
Terinka4444 77790
26.2.2011 16:22:14
Jo děkuju, mně taky bolí okolo těch zubů jako hrom a okolo uší taky, když zmáčknu lícní kost, tak taky. Jedu pro Olynth a pro brufen. Ať je brzy lépe~R^
Ocicko 32104
26.2.2011 16:19:05
zaclo to rymou a bolest hlavy, kdyz jsem dala hlavu niz nez prdel ( pardon) tak jsem myslela ze me praskne... zaclo me bolet kolem usi ( nekdy i v usich) a desne zuby a kosti okolo.... a zacla jsem mit teploty..... tyden jsem se lecila sama - pak uz dr....

joo a u dr. me promackala mandle - tukala na hlavu - takovou bolest jsem nezazila nikdy ~a~

dala me na to: ATB Doxybene, na uvolneni Clarinase a Solmucol - do nosu mam Olynth
zerat 18305
26.2.2011 16:18:52
Já nedám dopustit na konvičku Rhyno horn. Vyplachuju si nos už 2 měsíce 1x a výjimečně 2x denně a nemám ani zelenou ani žlutou rýmu a ani záněty dutin a hlavně doufám, že dlouho nebudu muset brát ATB. Do doby než jsem začala nos takhle vyplachovat slanou vodou, tak neminulo 14 dní, kdy bych neřešila buď zelenou rýmu, žlutou rýmu a pak zánět dutin... + teda užívám na noc Avamys sprej a ráno Xyzal.
Ten průplach tou teplou slanou vodou desinfikuje dutiny a váže hleny a taky tu sliznici dělá odolnější.
Markéta-M+F 41702
26.2.2011 16:18:50
Měla jsem zánět dutin nedávno ale bez rýmy,jestli to je možné nevím,ale dutiny jsme cítila hrozně,dva ibalginy najednou nezabrali. Co mě vždy tak pomůže mám doma klokanku na inhalaci,dala jsem si ji do vany a vysaunovala se ve vaně i klukům to pomohlo,ale pozor na konci osprchovat~;)
Terinka4444 77790
26.2.2011 16:12:09
Ocicko, prosím tě, jak se ti ten zánět dutin projevil? Já mám už tři neděle od hnusný chřipky hrozné nudlu, taky zelené, tedy ostatní prominou, to je popis~t~, a včera mě začalo hrozně bolet na levé straně, bolí to, jako by mě bolela celá lícní kost, bolí m+ celá půlka zubů jakoby od kořene, nemůžu kousat, jsem úplně vyřízená, projevoval se ti takhle ten zánět? Jsem povinně do něděle na Moravě, 400km od domova, nechce se mi tu na pohotovost, ale už jsem z toho nervní. Horečky ale nemám, ani teplotu nic. Děkuji ti .
Raduza 68805
26.2.2011 16:02:46
Dcera to měla prakticky pořád. Semtam horečka a atb. Už z toho snad vyrostla. Teď to má poprvé syn a já to většinou po hnusné rýmě mám taky. Pamatuju i celé jaro. Dceři pomohl nasonex, mně tehdy nějaká homeopatika a antibiotika, která mi snad poprvé v životě pomohla (neotekla jsem, neosypala se a neměla průjem). Stříkala jsem do nosu mořskou vodu, otrivin, olynth, pamycon, slanou vodu, teplou vodu, máčela lokty v horké vodě, nic. Zkus coryzalia, docela mi pomáhají na normální rýmu, ani nevím, jestli jsem od té doby měla rýmu tak moc zaraženou jako dřív. Možná to bude mít souvislost s nějakou alergií.
[<<Předchozích 360] Názory 361370 z 622  [Dalších 252 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.