| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět vedlejších dutin nosních - sinusitida

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 370] Názory 371380 z 622  [Dalších 242 >>]
Ocicko 32104
26.2.2011 15:06:55
ahoj mam 14 dni uz zanet dutin - bolesti hlavy a obliceje prestaly, ale rymu mam furt - hnusna zluto-zelena... jsem tyden na Atb (neschopenka) + ruzne leky na uvolneni hlenu+kapky do nosu.... nemuzu si dovolit zustat dal na neschopence(kontrola ted v pondeli) - nemate nejaky recept jak tu hnusnou rymu ukoncit????? taky kdyz doktorce reknu ze potrebuju ukoncit neschopenku - ukoncej ji nebo to je na lekari????? a jak dlouho jste lecili zanet dutin?????

diky....
zerat 18305
15.2.2011 19:01:56
Já myslím, že na ORL ani doporučení nepotřebuje. Já vpodstatě všude chodím bez doporučení ~d~
zerat 18305
15.2.2011 19:00:04
Dutiny se projevují tak, že když se zohneš cítíš tlak a bolest v tvářích, čele... A nebo jen bolest tam, kde dutiny jsou.
Rosie 32224
15.2.2011 14:12:07
Při zánětu dutin mě hlava nebolele "šíleně", jen tak nějak mírně nepříjemně a vytrvale. Při při předklonu to bylo horší. Rýma taky nebyla zas tak katastrofální, jen to nešlo smrkat a špatně se mi dýchalo. Pořád mi ale hučelo v hlavě a sem tam se mi zatočila hlava, při nějakém nárazu, třeba poskoku, jsem cítila zuby a tváře. Prostě mi celkově bylo tak nějak divně, ne vyloženě na umření, ale k normálnímu životu taky ne.

Určitě si napřed zajdi na ORL, dr. ti to sjede UTZ a hned budeš vědět.
Ennywan 4062
15.2.2011 13:42:18
sami, já nevím, co na neuro zjistí, když problém trvá od pátku? Mám zatím tu rahabku, dr. mě uvidí v pondělí, tak když tak na neuro mě může poslat i on. A pokud to bude stejné nebo horší, tak si zítra nebo ve čtvrtek skočím na ORL, tam můžu i bez žádanky, bývám tam často se synem kvůli uším
Šárinkaa,Daniel08,Sára09 71829
15.2.2011 13:37:40
no ono se to může stupňpvat , raději bych opravdu zašla k dr. at ti vyíše žádanku na ORL, udělají ti RTG., prosvícení případně a uvidí se, lepší je zajít dřív než při totálním zacpáním a hlava se ti od toho opravdu točit může.Samozřejmě, kdyby to byli ucpané dutiny a chtěli punktovat tak odmítni,nejdřív zkus atb. a suché teplo, mě říkal že se tomu nevyhnu a dnes se cítím už výrazně dobře.Punkce je fakt hnus :(
sarmi 38831
15.2.2011 13:37:34
aha, hmm... zvlastni. tak ale kdyz nemas rymu, tak to spis vypada na neurologicky problem, dutiny jsou prece ucpane rymou, resp. hlenem - proto ten zanet.
ty na neurolku nechces?
Liška 009
  • 
15.2.2011 13:36:40
Ahoj, já mám za sebou několik punkcí dutin, takže můžu stlát rozumem. Já u toho taky kolikrát rýmu něměla, ale když jsem si nebyla jistá, co mi je, vždycky jsem se buď předklonila nebo si poskočila (stačilo i dupnout) a hned jsem věděla, která bije. Babská rada je ponořit předloktí do horké vody, ale podle mě, když už to takhle bolí, je to na ATB či oblíbenou punkci. Ale jak tam píšeš o tom motání hlavy (nečetla jsem teda úplně pozorně), může být i něco jiného, nevím.
Haňul :) + Alex 3/09+Marie1/12 25097
15.2.2011 13:29:29
jitu osobne si myslim, ze toto nebude od krcni patere, ale spis to ma neco spolecneho s nachlazenim nebo dutinami. nejsem lekar, jen jsem ti popsala svoje priznaky, myslim, ze navstevou ORL nic nezkazis :)
Ennywan 4062
15.2.2011 13:28:18
sami, u dr. jsem dnes byla, ani na mě nekoukla a chtěla mě hned poslat na neuro, když jsem se zmínila o točení hlavy
[<<Předchozích 370] Názory 371380 z 622  [Dalších 242 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.