| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět vedlejších dutin nosních - sinusitida

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 350] Názory 351360 z 622  [Dalších 262 >>]
veronika82,Kamilka,klučík03/09 29769
17.3.2011 8:08:46
Už jsem tady několikrát psala,že mám děti neustále nemocné. Ale vždycky to mají nahoře nikdy nemají poslech,ale mají všechno v dutinách. Zeleno žlutá rýma a z toho asi kašlou.
Doktorka nás poslala na krev dcera vysoké crp takže dostala atb a vyšlo jí v krvi,že je na něco alergická může ta alergie způsobit,že se jí dělají ty zelené hleny? Imunita jí vyšla dobře.
Matýskovi vyšla snížená imunita.

Poraďte jak se přes léto co nejlépe připravit na další bacilovou sezonu. Otužovat?Nějaké vitamíny? Co pomáhá vám? Nechci další podzim,zimu trávit po doktorech.
IvanaQ.,06,09 81142
26.2.2011 20:40:08
Špatně jsem to napsala,na zánět teplo nejspíš ne,ale pokud někdo trpí na dutiny,tak je teplo vhodné. I když, když nad tím přemýšlím,tak já si dutiny vždy nahřívala a dělalo mi to dobře. A to i v době,kdy mi Dr.řekla,že tam je zánět a brala jsem ATB.Vždycky se mi lépe uvolňovaly hleny.
popice+2kluci (08,10) 80415
26.2.2011 20:37:14
Sinupret taky doporučuji. Měla jsem "zaraženou" zelenou rýmu více jak 14dní, nešlo mi pořádně smrkat. Po Sinupretu se mi ta rýma spustila hned druhý den a během pár dnů jsem všechen hnus vysmrkala. ~R^
Miri30 11611
26.2.2011 17:41:52
Sinupret nebo 3x denně Kalium Bichromicum 9CH 5 kul. nebo můžeš i oboje najednou. Držím palce a"t se toho rychle zbavíš.
Inka
  • 
26.2.2011 17:26:10
Syn vždycky dostal Flixonase a Clarinase. Vždycky mu to pomohlo za 3 dny.
Ferdulka 10415
26.2.2011 17:23:13
Očičko zkus ještě Sinupret-na dutiny-jsou dražé nebo kapičky.
http://www.sinupret.cz/
A do nosu na dutiny dobře funguje Framykoin kapky nebo dělané-Bendovy kapky.
zerat 18305
26.2.2011 16:53:26
Ivano, ono ale všeobecně na ORL naopak teplo na zánět zakazují, protože teplo zánět podporuje naopak mi dr. říkala chladit. Jednou jsem zkusila při zánětu nahřívat a pak jsem skoro s brečem jela na ORL prosit a žehrat o ATB, protože jsem fakt myslela, že umřu do bolesti~Rv
IvanaQ.,06,09 81142
26.2.2011 16:46:57
Také trpím na dutiny. Pomáhá mi nahřívat-lepší je dle ORL suché teplo,ale já nepohrdnu jakýmkoli. A pomáhají mi homeopatika.Na bolestivé a zaplněné dutiny napr. Kalium bichromicum.Ale je jich víc,je třeba řádně zohlednit symptomy a podle toho vybírat.

Zaujala mě ta konvička,to asi vyzkouším~;)
zerat 18305
26.2.2011 16:34:38
Ocicko já jsem se na net nekoukala, ale opravdu - naliješ do konvičky přijatelně teplou převařenou vodu, jednu přiloženou odměrku mořské kuchyňské soli a předkloníš se nad umývadlo a při lití dýcháš pusou - jednou dírkou vteče dovnitř a druhou ven, vysmrkáš se a pak zase leješ druhou dírkou dovnitř a druhou ven a zase se vysmrkáš ~:-D Nakonec se předkloníš a lehce vysmrkáš, aby zbytek vody, který někde mohl zůstat odtekl. Tento krok já vynechávám, protože mi v nose nikde nic nezůstává ~;)
zerat 18305
26.2.2011 16:31:24
Terrinko, já osobně bych sáhla raději po Nalgesinu S - do nedávna byl prý prodejný jen na recept. Působí proti bolesti a proti zánětu a jdou vzít i dva naráz coby začínající léčba. Mně zabírá líp než 400mg Ibalgin. A můžeš vzít jakékoliv kapky do nosu na oplasknutí otoku třeba i Nasivin. A někdy zabere i Bioparox(volně prodejná lokální ATB), pokud Ti pomáhá ~;)
[<<Předchozích 350] Názory 351360 z 622  [Dalších 262 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.