| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zápach z úst

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 117  [Dalších 27 >>]
Eva
  • 
7.8.2011 12:00:45
Máš pravdu, ale toto téma je k zápachu úst po vytržení zubu.
Mamča + 4 ♥ 85796
7.8.2011 11:55:40
Taky mi ten kámen pěkně odstraňovala.....nejní to příjemný...měla jsem ho dost..jsem jen ráda, že ho tam nemám, mám čistší zuby a cítím se líp - až na ty dásně teď...:-)
George
  • 
7.8.2011 11:50:38
Pokud se chceme dopracovat k dobrým výsledkům musí tomu ještě předcházet pravidelné odstraňování zubního kamene. Stačí si všimnout, kolik lidí má až hrůzné nánosy ztvrdlého plaku - zubního kamene. To až nevratně požkozuje zubní dáseň, dochází často k ústupu čelistní kosti, její degeneraci. I ten nejzkušenější parodontolog jen kroutí hlavou, kam lidé nechají stav chrupu dojít. Návrat k původnímu stavu je složitý a někdy i neúspěšný. Za své zuby jsme zodpovědní káždý sám.
Mamča + 4 ♥ 85796
7.8.2011 11:45:13
Naprosto s Tebou souhlasím.....byla jsem nedávno u zubní hygienistky a ta mi řekla ty samé věci, co Ty.....a světe div se, ono to fakt jde líp tím měkkým kartáčkem, i tou nití a mezizubními kartáčky.. sice mě bolí dásně a mám je nateklé, ale je to ještě ve fázi, kdy se to čistilo nedávno.....

Do té doby jsem používala středně tvrdé kartáčky a tím to haslo.....je to špatně - krátké a měkké jsou nejlepší...~R^

Jinak k tou zápachu - ano, šalvěj je dobrá, až zmizí zánět, bude to dobré....~x~
George
  • 
7.8.2011 11:41:48
Zápach z úst se spolehlivě zničí pouze správnou ústní hygienou. Nejen čištěním správným (měkkým a krátkým) zubním kartáčkem, či přímo jednosvazkovým. Ale samozřejmě pravidelným používáním mezizubních kartáčků, dentální nitě a nakonec třeba i tou ústní vodou. Samotným kartáčkem si zuby čistíme velmi nedokonale. A potom se člověk diví, že má tolik tzv. druhotných a zvláště mezizubních kazů. Češi jsou stále trochu čuňata v otázce hygieny, nejen té zubní. To nás stále spolehlivě odlišuje od cizinců(mimo země Východní Evropy a Balkánu).
Evka 73 11091
7.8.2011 11:32:17
Děkuji za rady, šalvěj zkusím. K zubaři na kontrolu jdu až ve čtvrtek, do té doby to musím nějak vydržet.
Elíláma 101194
7.8.2011 11:21:20
Mě říkala Dr., že Listerine a jiné vody s alkoholem vhodné nejsou, protože vysušují a naopak pak paradoxně smrdí z pusy víc.... ale nevím, jak to je po zánětu, nojo, asi musíš počkat do shojení...
Peripetie 109633
7.8.2011 11:14:42
Ano,šaljvěj jé výborná,myslím,že se děla i ústní šaljvějový sprej-to by se ti mohlo do kabelky hodit.~;)
Pam-pela 97353
7.8.2011 11:12:51
a di pusy žvejku, často střídat, pokud můžeš kousat aspoň jednou stranou
Pam-pela 97353
7.8.2011 11:11:47
Až přejde zánět, zmizí zápach, myslím, že to je docela snadno řešitelné.
Na záněty v ústech je dobrá šalvěj, tea tree oil, potírat, vyplacjovat. Často. Prostě snažit se i babskými radami co nejdřív zánět vyléčit. Na podporu zevnitř je výborné koloidní stříbro, pomůže vnitřně.
Do týdne by to mělo být OK.
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 117  [Dalších 27 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.