| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zápach z úst

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 117  [Dalších 17 >>]
Peripetie 109633
7.8.2011 11:11:37
myslím,že dokud nebude zcela vyléčen zánět,tak prostě cítit bude.Řešila bych to malým větrovým bonbonem.~;((
Eva
  • 
7.8.2011 11:10:42
Evko, dokud se nezhojí rána, asi bude těžké se zápachu zbavit. Zkus vyplachovat šalvějí a řepíkem na zhojení rány.
Evka 73 11091
7.8.2011 11:07:20
V pátek mi vytrhl zubař osmičku, pod kterou byl zánět. Od té doby bojuji se zápachem z úst, zánět se stále léčí. Zuby si čistím 3x denně, během dne několikrát používám ústní vody Corsodil (na radu lékaře, s tím že je velmi dobrý proti bakteriím) a Listerine. V pondělí jdu ale do práce a ráda bych, aby mi nebylo z pusy nepříjemně cítit.
alej 45027
14.6.2010 22:56:19
Moje malá taky blinká dost, ale na váze neubírá, tak Nutriton nedávám, protože jsou to muka dostat ho do ní na lžičce a s tím bříškem mám pocit to také souvisí. Škytá obvykle, když ji krátce po napití a odříhnutí položím. Jakmile se znovu napije tak přestane, jenže to pak zase blinká, neb je přepitá, spíš stačí chvíli poloha "na tygříka". I když blinká, tak mi voní, já myslím, jestli to není o individuálním pocitu a vnímání zápachu ...
Stará Misule 82389
14.6.2010 10:07:17
ahoj Mysicko,my mely taky reflux(do roka),pak zmizel,u obou holek.A taky jim smrdelo s pusinek,nase babi rikala,ze je to jak aceton,oni mely umele mleko,a kdyz se poblinkaly,mohly stejne dostat az za dve hodky,jinak by se opet poblinkaly,jak by se setkalo brzo to stary s novym mlickem(u kojeni to samo neplati,tam je to jinak),ten aceton je cejtit u miminek,kdyz ma dite malo potravy v travicim systemu.Obcas to cejtim jeste ted,kdyz jsou nemocny a nejedi.Asi jsem moc neporadila,jen me napadlo toto.Jinak jestli je to kysely zapach,to bude,jak blinka.
Epepe 89236
14.6.2010 9:15:35
Nevím, o jaký zápach jde, ale třeba já nesnáším zápach mlíka (kravskýho i všech ostatních) i mateřské mi smrdí, takže logicky mám pocit, že synovi "smrdí z pusy" (když se navíc přičte zvracení, jehož zbytky mu v puse samozřejmě zůstávají).
O ovocné vůni fakt u mě nemůže být řeči.
Limai 91448
14.6.2010 9:14:21
záleží na tom o jaký zápach z úst jde.Zápach z úst může být různý-kyselý,hnilobný,čpavý....Hnilobný zápach u kojence docela určitě může signalizovat nějakou nemoc,kyselý a čpavý problémy s trávením.Zápach z úst se projevuje i při cukrovce.Takže mi to tady těžko vyhodnotíme,oč se jedná.Kdyby šlo o větší dítě nebo dospělého člověka,tak bych věděla,ale u kojence tomu nerozumím.Já osobně bych to takto jak píšeš dala do souvislosti s tím zvracením,nebo s nějakým jiným problémem trávicího traktu.Pokud se ti to nezdá,řekni to lékařce,my tady opravdu nevíme.
Belatrix+A(10/09)+J(09/11) 70978
14.6.2010 8:15:14
Nenapsala jsi, o jaký zápach z pusy jde. Mojí bylo cítit kysele a to je jeden z příznaků refluxu. Moc neublinkávala, jenom po jídle. Nijak jsem to neřešila. Teď už to cítit není, ale přesně si nevzpomenu, kdy se to ztratilo. Možná s příkrmy. Škytavku měla taky pořád. Stačilo s ní trochu manipulovat a už škytala.
ZuzkaN 7401
13.6.2010 23:59:07
Můj nestarší a nejmladší synové oba hodně blinkali, je to normální, řeší se to snad jen když blinkají obloukem a nepřibírají. Z pusy myslím jim nezapáchalo, max. nějakou dobu po tom blinkání (už si to neuvědomuju). Jak je to cítit z úst? Po tom blinkání nebo jinak?
A škytavka souvisí samozřejmě s tím ublinkáváním, nejstarší škytal šíleně moc ~t~

Jak hodně ti ublinkává? Jakým způsobem? Jestli neblinká moc, tak to opravdu neřeš. Časem to přejde.
Markéta, kluci 8 a 1
  • 
13.6.2010 23:51:48
Jo a náš poblijón taky pořád škytal, většinou pomohlo napít se mlíka (které pak většinou vyblil).
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 117  [Dalších 17 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.