Pokud jsou úkoly rozstrkané na různých místech, pak je to samozřejmě zásadní problém a dokud se nevyřeší, pak holt je nutné věnovat v první řadě nějaký čas shromáždění úkolů, aby byl přehled, kolik čeho je a jaké to má termíny. Takže 1) např. každé ráno v 9.00 (nebo naopak k večeru) projít všechny ty zdroje a vypsat, co je nového a do kdy to má být hotové. Kam se to napíše, asi záleží na preferencích a možnostech dcery, já bych 100% skončila s papírovou tabulkou a/nebo kalendářem - 13 letý syn používá normální papírový kalendář (přestože v IT je zdatný dost), kam si píše úkoly k těm dnům, kdy se to má odevzdat. Já bych určitě dala přednost tabulce, jak se znám. Pokud by ta tabulka byla v excelu nebo něčem podobném, tak by se pak dala řadit i podle různých kritérií, včetně toho data odevzdání ... Myslím, že čas věnovaný těmto organizačním záležitostem bohužel nebude úplně malý, ale vyplatí se, protože dcera bude mít jasný přehled a nebude muset trávit čas nervováním, že nevím, kde se jaký úkol ještě schovává a na co třeba zapomněla a případně zběsilým prohledáváním zadání, kdykoliv ji přepadne panika. A pokud je potřeba hodně tisknout, tak jak radí ostatní - tiskárnu koupit (my ji taky nemáme, ale syn na 8G ji fakt ještě ani jednou nepotřeboval, takže evidentně to jde).
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.