Placatko, já si myslím, že svatba je jednoznačně PŘEDEVŠÍM pro ženicha a nevěstu, s tím, že samozřejmě budou brát ohled na své hosty, aby se cítili dobře.
Takže rodiče, prarodiče bych určitě nepomíjela, ale oni by se zase měli chovat jako HOSTÉ, to znamená respektovat hostitele a moc mu do toho nekecat.
Tj. určitě bych bez řečí respektovala např. potřebu velmi starých členů rodiny odejít dřív, případně bych se snažila splnit rozumná přání hostů vycházejících z toho, že by se jinak necítili dobře (např. budu-li vědět, že je svědek vegetarián, tak zařídím, aby mu nepředložili k obědu maso).
ALE HOSTÉ NEBUDOU NIC Z TOHO VYMÁHAT CITOVÝM ANI JINÝM VYDÍRÁNÍM. Pokud se o něco takového pokusí, bude JEDNOZNAČNĚ po mém a ženichově.
K tomu ovšem patří, aby si to ženich s nevěstou taky sami platili, platí-li to rodiče, dost dobře jim nejde říct, že do toho nemají co mluvit.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.