| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak zdravá už jsem, alespoň v tom smyslu, že jím kde co. Ale zůstala mi pořádná rýma a jestli se ptáš, co dělám ve dvě v noci na počítači, tak čekám až mě přejde záchvat kašle!! Abych si nevzbudila malého...
Včera jsem si přišla pro malou do školky a jak mě uviděla začala brečet. Pořád teď řeší, jestli ji ve školce nezapomeneme. A taky tam mají nějaké divné vztahy mezi sebou. Včera jsem se to snažila pochopit, ale marně. Přišlo mi, že v pěti letech řešit, že s tím a s tím si nehraji, protože ten si hraje tam s tim, co zrovna není kamarád, je poměrně brzo! Tak nevím jestli to mám nějak řešit. Asi uvidíme...
Holky, chystáte dětem něco na Den dětí?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.