| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Momentálně jsem těžce frustrovaná MM. Je doma druhý den po několikaměsíčním pobytu v nemocnici a fyzioterapeutickém ústavu. Za 3 měsíce, co byl v nemocnici, jsem za ním nebyla max. 10x. Od příjezdu mě úkoluje, co mám ještě dělat. Dnes jsem přišla v 18 hod. z práce (byla dlouhá porada), od oběda jsem nejedla a chtěla jsem si nabrat jídlo. Odklopila jsem hrnec a protože na kredenci bylo nádobí, položila jsem poklici na místo, které se mu nelíbilo. A sdělil mi, že si budu asi muset něco uklidit, abych měla kam poklici odložit. Pohádali jsme se, protože se fakt nehodlám neustále nechávat buzerovat. Já musím kromě výdělku řešit všechno kolem dětí, domu, psa, MM (úřady, objednávání k lékaři, objednávání receptu na léky, doprovod na procházku, nákupy, rozličné posluhování nutné kvůli jeho zdravotnímu stavu...). Navíc jsem vyčerpaná z těch měsíců, co jsem vstávala 5.30 a vracela se domů v 19-19.30 hod. A emočně jsem vyčerpaná až na dno. Ano, vím, že on na tom není psychicky OK, štve ho, že je "nemohoucí", řeší obavy, jakou práci zvládne a jestli ji sežene... Ale jestli si urychleně nezačne vážit toho, co všechno dělám, a nezačne projevovat náklonnost i fyzicky, může řešit další problém, a to, že s ním nebudu chtít být. Já také potřebuji ocenění, pochopení, oporu... Nevím, proč by to mělo být důležité pro chlapy a pro ženy ne. Mám toho nějak plné zuby.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.