| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Souhlasím.

Proto bychom se měli prostě proti nesmyslům ohrazovat.

Ohradila jsem se minulý týden na naší hudební školu. V pondělí mi volal pan ředitel. Byl milý a byl rád, že jsem mu napsala. Že jsem si nestěžovala, ale poukázala na problém a on má něco do ruky s čím může operovat. Mluvil i o tom, že souhlasí a tím co jsem napsala a to samé přednesl na kraji, už před časem, že se jen čeká, kdy zmizí nějaké dítě před hudebkou a bude z toho haló, že chtěli testování přímo ve ZUŠkách, to neprošlo, že si žádaly tedy o uvolnění peněz na dozory či školníka/vrátného. Musí to být mezi lidmi téma a musí se o tom mluvit. Lidé už nebojují ani za peníze, které zaplatili za výuku a děti tam neposílají ani nyní, když už mohou.

Stejně tak ředitelka naší školy. Všichni frflají za rohem, že se jim nelíbí roušky a neustálá desinfekce atd.. Ve škole je 50 dětí. Jen já jsem jí napsala, že se mi podmínky nelíbí. Že rozumím rouškám ve škole dejme tomu po chodbách, ale ne ve třídách o 10 dětech, testovaných?! Nesouhlasím s tím, aby se několikrát za den šudlaly děti desinfekcí a byly k tomu nucené. Desinfekci jsme si vysvětlili velmi rychle. Roušky halt byly tak jak byly. Ale věřím, že kdyby rodiče více bojovali (a tím nemyslím podepisovat nesmyslné petice o netestování ve stylu my nebudeme nic, ale od Vás chceme záruku zdraví apod. - prostě v určitou dobu to testování určitě mělo smysl) mohly děti být ve třídách bez roušek dříve jak návštěvníci hospod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.