| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lído souhlasím s Tebou. Byl to boj a běh na dlouhou trať a stále ještě tu a tam musím připomenout, případně se třeba i s dětmi pohádat případně namotivovat, ale výsledkem je, že jdou a udělají. Na každé dítě platí něco jiného, ale na každé se něco najde.
Připouštím, že naše starší tak moc bojovala na všech frontách až mě s ní dotáhla k psycholožce. Té strašně moc děkuji za podporu a pomoc, protože jí vděčím za to, že se od té doby vždycky s dítkem nějak domluvíme a najdeme něco, co funguje. Odmítla jsem ustoupit malému dítku, které si zarputile tlačilo svou - nebudu dělat nic, co se po mně chce, budu vše, co budu dělat dělat blbě však ono je to rychle přejde, aby po mně něco chtěli a u všeho budu řvát jako tarzan... řvaní zkouší stále, motivovat ji musíme především do učení se, ale myslím, že už začíná chápat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.