| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rozalie, spousta lidi se stane praktickymi az pote, co je situace donuti. Lidi proste nekde bydli a ve vetsine pripadu si to proste nejak zaridili. Ano, taky jsem byla poprve z nezarizeneho bytu dost psychicky na dne a jednou jsem dokonce prespala zabalena v koberci - a pak jsem musela rano do prace.
Snazime se zakladatelce ukazat, ze to proste jde. S cim jsi ji poradila ty? Cim ji pomohlo, ze se bojis vrtacky? Ja se bojim rozbrusovacky, sbijecky a spousty dalsich veci, ktere jsem nakonec v zivote musela pouzivat. Prostoze k tomu nemam rodinne ani fyzicke dispozice + ani vzdelani (az do 19 stoleti mame v rodine jen intelektualy). Jsou situace, kdy clovek musi, i kdyz neumi, nedelal a nelibi se mu to.

Par kamaradkam pomohlo jit courat do Ikea, ty upravene pokojicky (na rozdil od holych zdi) zvedaji naladu, prinaseji inspiraci a cloveku se pak lip planuje. Ikea dopravi i domu, takze to neni problem. Sestaveni nabytku je neco jako velke lego. A kdo to nedava, muze si objednat montaz (bacha, ani montaznici ikea nejsou dokonali).
Jde to, i kdyz nejsou penize. Kamaradi obcas nejaky nabytek vyrazuji, neni to ideal, ale lepsi nez 4 hole steny.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.