| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já se spíš na ten pravidelný režim těším, přijde mi, že to synovi celkově prospívá víc, i když on sám si to samozřejmě nemyslí~;) - ale jinak to neberu tak, že nastane spousta povinností - svačiny jsme stejně dělali často i teď, když jsme někam vyráželi na výlety, o učení se moc starat nemusím, domácnost jsem obstarávala celé léto tak jako tak, akorát v práci mi teď nastává nejhorší měsíc v roce (no jo, papírnictví)...bude to znamenat akorát vstávání tak o hodinu dřív, než přes léto, ani přes prázdniny jsme obvykle nestávali později, než v 8h.... Do školy máme všechno připravené, na začátku roku už jenom pak pořeším obaly, které nebudeme doma mít...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.