| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jé, tady to ještě jede~t~. Já jsem diabetik, musím jíst každý 2-3 hodiny a manžel je šetrný, což je dobře, protože s mým přístupem k penězům, bychom rozházeli výplatu hned první týden, takže máme omluvenku pro svačiny.
Občas někde zastavíme, když máme chuť, ale nejsme na tom závislí, mám ráda svoje zásoby.

Ono to je asi hlavně o přístupu, pokud někdo nenávidí kuchyň a k vaření je nucenej během roku a nikdo mu nepomůže, tak je jasný, že má výhrady k dělání svačin a vaření ještě i na dovolený.

Já zas nesnáším cokoliv kolem oblečení, tak nechápu, že si někdo bere na dovolenou šitíčko nebo dokonce žehličku~t~, když to nedělám ani doma.

Pro mě je všechno kolem jídla kreativní činnost, zvlášť z cizích ingrediencí, žádná otročina, navíc to nedělám sama pro všechny, to bych se asi ohradila.

Letos se nám o svačinky postaraly Swiss air, tak očekávám od Monty pochvalu~t~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.