| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

hřeben si beru, protože ho obvykle používám i cestou:)
Jinak normálně spoléhám na hotelové vybavení, takže nevozím mýdlo, šampon, ručník... prostě to, co tam vždycky je. Kdyby se stalo (myslím, že se stalo asi jednou), že by mi hotelová kosmetika až tak nevyhovovala, tak si koupím na místě co chci. Tohle jsou pro mě prostě podružnosti v balení, snažím se moc tyhle užitkové drobnosti nestěhovat.
Hezky o tom psal v nějaké povídce Chesterton, ale už samozřejmě, nevím, ve které:) Že on si s sebou vozí věci, které nelze na místě pořídit úplně stejně jako doma.
Takže dbám na to, aby se mi vešel třeba můj kreslicí sešit (protože v něm mám kresby za řadu let zpět, tedy to není "sešit, který na místě koupím") a podobné předměty, které nemají kopie. Mýdla je na světě habakuk:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.